środa, 11 grudnia 2013

[17] Aktualizacja

Szesnastoletnia Nika prowadzi spokojne i monotonne życie. Jest jednak coś, czym jej żywot różni się od większości ludzi. Nie ma rodziców.
Pewnego dnia poznaje tajemniczego chłopaka. Od jego pojawienia się upływa parę dni, w ciągu których wszystko się zmienia...
Wyobraź sobie, że niespodziewanie dowiadujesz się, iż świat, o którym istnieniu wiedziałeś jest bliżej niż myślisz. Wręcz na wyciągnięcie ręki.
Jak zareagujesz? Co zrobisz, gdy dowiesz się tylu rzeczy naraz a Twój świat zostanie wywrócony do góry nogami?
Czy tak jak Nika nie wytrzymasz tego natłoku zdarzeń? Czy tak jak ona zareagujesz, gdy dowiesz się, że Twój chłopak, istota nadprzyrodzona, kręci na boku z inną? Co zrobisz, gdy dowiesz się okrutnej prawdy o śmierci swoich rodziców?
Czy poddasz się?
Zobacz jak potoczą się losy bohaterów, dowiedz się o ich mrocznej przeszłości. Przeszłości Skazanych na wieczność. 
 Kategoria: Fantasy
 Autorka: Atria

Dziewczyna po ciężkich przejściach w życiu poznaje swojego wymarzonego chłopaka, który tak jak ona ma swoje problemy. Czy pisane jest im być razem jeśli nie wszystkim się to podoba, a zwłaszcza znajomym Oli? Czy poradzą sobie z przeszłością i tym co ich spotkało, aby móc żyć razem? Przekonajcie się sami.
Kategoria: Obyczaj
Autorka: Justyna G

 Crystal
Alice Rose jest pełną energii dwudziestoletnią dziewczyną. Zamiast studiować, oddała się swojemu ulubionemu zajęciu - pomaganiu ludziom w miłości. Pracuje dla dużej agencji matrymonialnej, jednak pewnego dnia na jej drodze pojawia się szansa na zmianę, która wywraca do góry nogami jej dotychczasowy sposób myślenia. Czy Alice wybierze pracę w mniejszej "randkowej agencji", czy pozostanie przy swojej obecnej? Czy sobie także da szansę na miłość? 
Kategoria: Obyczaj
Autorka: SooMin

 Lost in the echo
 Matka i żona przypadkowo trafia na Igrzyska Śmierci. Całe jej życie legnie w gruzach, gdy usłyszy swoje imię i nazwisko podczas dożynek. Jak zareaguje? Co stanie się z nią podczas walki? Czy przeżyje to? I co najważniejsze, co stanie się z jej małżeństwem? Czy chłopak z 12 dystryktu zawróci jej w głowie? Opowiadanie podzielone będzie na dwie części, tj. dwa krótkie sezony. Wejdź, nie pożałujesz!
Kategoria: fanfiction > Igrzyska Śmierci.
Autorka: iCassie

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz