sobota, 22 lutego 2014

[27] Aktualizacja

 Historia Narcyzy Black, którą rodzice postanawiają wydać za mąż za Lucjusza Malfoya. Czy Narcyza odnajdzie miłość u boku Lucjusza? Czy ich małżeństwo ma szansę na szczęście?
Kategoria:Potterowskie --> Czasy Huncwotów
Autor: Another


Recenzje, refleksje, posty dotyczące książek, pisarzy... Wszystko, co można w jakiś sposób połączyć z literaturą bądź życiem.
Kategoria: Inne
Autora: Aleksandra


Kto by się nie cieszył na wieść, że może spędzić wakacje w słonecznej Florencji. Śródziemnomorski klimat i lazurowe niebo to tylko niektóre z atutów tej toskańskiej miejscowości. Taką szansę na odmianę swojego dotychczasowego życia dostaje Estelle de Lilas-Chavriere. Młoda hrabianka opuszcza tętniący życiem Paryż w dobie la belle epoque i zaczyna niezwykłą podróż, która przyniesie wiele niespodzianek. Czy to tylko przypadek, że w tym czasie do Florencji przybywają jej dawni przyjaciele, a może to los próbuje pomóc dziewczynie w odnalezieniu upragnionego szczęścia?
Kategoria: Obyczajowe
Autorka: Mouseline


Poziomki są smakiem lata, ale również dzikości i nieposkromienia. Przecież dzikie smakują najlepiej. Barwią palce i usta czerwonym sokiem. Amelia wraca do swojego rodzinnego miasteczka razem z Benem, swoim życiowym parterem. Wśród hermetycznego społeczeństwa Marshville budzi zgorszenie, zarówno przez mieszkanie bez ślubu jak i z powodu jej pracy. Jest modelką, pozującą również do Playboya. Pierwszego dnia wita ją jej stary przyjaciel i pierwsza miłość, John, wraz z kubkiem poziomek. Amelia dowiaduje się, że John jest zaręczony, jednak spokoju nie dają jej poziomki, symbol ich przeszłości.Stały się jedyną pamiątką po nich. Po wysokim, chudym blondynie, wyglądającym jakby zaraz wiatr miał go zdmuchnąć i brunetce w słomkowym kapeluszu kroczącej obok niego z beztroskim uśmiechem na ustach.
Kategoria: Romans
Autor: Martwy Kanarek

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz