poniedziałek, 24 lutego 2014

[28] Aktualizacja

Samantha Davis ma 18 lat i od czasu, gdy była małą dziewczynką, jej życie koncentruję się na balecie. Marzy, aby zostać profesjonalną tancerką. Jej matka jest jej największą fanką i załatwia jej przesłuchania, i próbuję zrobić z niej sławną, ale nie udało jej się za pośrednictwem teatru baletowego. W końcu nadarza się kolejna okazja na przesłuchanie, lecz dziewczyna wiedząc, że matka by jej nie pozwoliła, kłamię i w tym celu podejmuję sama decyzję. Nigdy nie wiedziała jak wiele problemów jej ona przyniesie. Może gdyby wiedziała jak potoczą się losy nie przyjęłaby tej okazji. Ale wtedy nie poznałaby jego.
Kategoria: Fanfiction
Autorka/tłumaczka: Love Bella


Akcja powieści zaczyna się w Czwartym Dystrykcie w dzień kolejnych dożynki Arii Force, głównej bohaterki. Mijają dokładnie dwa lata od obietnicy Arii i Nathana. Dziewczyna dotrzymuje słowa i na tych dożynkach także nie zgłasza się, chłopak jednak zostaje trybutem w 71. Głodowych Igrzyskach. Gdyby nie jedna bójka w pociągu Aria oglądałaby arenę w ekranie telewizora, teraz jednak będzie musiała ją obejrzeć na żywo. Dziewczyna musi zmierzyć się ze wszystkimi przeciwieństwami losu, jakie szykują dla niej i innych trybutów Organizatorzy Głodowych Igrzysk. 
Kategoria: FanFiction - Igrzyska śmierci
Autor: raspberry

Smoki to stworzenia powszechnie uznawane za krwiożercze bestie, których ulubioną rozrywką jest palenie wiosek albo porywanie księżniczek. Jednak czy ten powszechny stereotyp jest prawdziwy?
Slejren Czerwony pragnął jedynie zaimponować pewnej smoczycy, zdobywając dla niej drogocenny księżycowy kryształ. Niestety nie wszystko poszło po jego myśli, przez co popadł w konflikt z miejscowym władcą. Poznajcie świat magii i rycerzy z punktu widzenia smoka oraz jego towarzyszy.
Na moim blogu zamieszczam również inne opowiadania.
Kategoria: Fantasy
Autor: ShadowDragon

Nadchodzi zmierzch świata czarodziejów. Jaką rolę odegrają w nim Dominika Moon, Biała Magia i Huncwoci?
Kategoria: Potterowskie -> Czasy Huncwotów
Autorka: Nianiokat

Idealny prefekt Hogwartu. Najlepszy uczeń. Pomocny.
Kto by pomyślał, że to właśnie ten chłopiec będzie stał u szczytu czarnoksięstwa.
Tworzenie horkruksów, fala morderstw, mrok. Tak można by rzec o Czarnym Panu. Ale co o nim wiadomo? Poznaj jego cele, żądania, obawy. Jak wyglądało jego życie przedtem?
Poznaj wędrówkę na szczyt czarnej magii. Poznaj przemianę Toma Marvolo Riddle'a w mocarnego Lorda Voldemorta.
Wrota czekają
 Kategoria: Potterowskie -> Wczesne czasy Hogwartu.
Autor: Kliii ♥


  Strażniczka czasu
 Trójka przyjaciół właśnie rozpoczęła piąty rok nauki w Hogwarcie, Voldemort rośnie w siłę. Nikt nie wierzy w jego odrodzenie. W tym ciężkim dla nich okresie, w Hogwarcie pojawia się Miranda - nowy nauczyciel obrony przez czarną magią. Budzi niemałe zamieszanie. Wie więcej o ich przyszłości, co zaciekawia trójcę. Próbują się czegoś dowiedzieć o niej, są nieufni. Lecz ona ma pewien plan wobec Wybrańca, który za wszelką cenę musi zrealizować.
Jak tajemnicza i seksowna Miranda wpłynie na los, zarówno szkoły jak i całego świata magicznego?
Jaki sekret ukrywa przez uczniami i Severusem?
Kategoria: Potterowskie -> Trio Hogwartu.
Autor: Kliii ♥


 We krwi 
Anja Tepesh mogłaby uchodzić za typową, rozpieszczoną dziedziczkę finansowego imperium: uczyła się w prestiżowych, europejskich szkołach, wakacje spędzała w prywatnych kurortach, suma zdeponowana w jej funduszu powierniczym wystarczyłaby na sto lat luksusowej egzystencji i oczywiście była oczkiem w głowie swojego ojca. Tyle że ojciec Anji nie był biznesmenem. Ani politykiem, ani nawet mafijnym bossem. Ojciec Anji był wampirem, miał na imię Vlad i był najbardziej wpływowym krwiopijcą Starego Kontynentu.
Ale życie wampirzej księżniczki nie składa się wyłącznie z eleganckich rautów w sztywnym towarzystwie i noszenia designerskich kiecek, z których nigdy nie da się wywabić krwawych plam. Czasem trzeba zamienić szpilki od Louboutine’a na pospolite tenisówki. Na przykład, gdy ucieka się przed płatnym mordercą nasłanym przez jednego z wrogów ojca – a w ciągu kilkusetletniej egzystencji papa zdążył narobić ich sobie więcej niż było zdrowe.
Gdy pogoń depcze jej po piętach i wszystko wskazuje na to, że w całą sprawę wmieszany jest ktoś z rodziny, Anja wie, że zaufać może tylko jednej osobie – Dmitrijemu, pierwszemu wampirowi stworzonemu przez Vlada i jego przybranemu synowi. Co prawda jego stosunki z Anją zawsze były, dyplomatycznie mówiąc, skomplikowane, ale jego lojalność wobec swego stwórcy nie ulegała wątpliwości. A gdy stawką było jej życie i – potencjalnie – istnienie całego Rodu, Anja gotowa była poświęcić znacznie więcej niż własną dumę oraz serce.
 Kategoria: Fantasy
 Autor: Tańcząca ze słowami


Lucia Hale zostaje zaatakowana przez wilkołaka. Kiedy po raz pierwszy zmienia swoją postać, wbrew własnej woli dołącza do miejscowej sfory. Od tej chwili jej życie dosłownie staje na głowie - musi pogodzić dwa światy: zwykłej nastolatki i początkującego wilkołaka, co sprawia jej wiele trudności. Prócz tego cały czas docieka, kto wyrządził jej taką krzywdę. Wszystko jeszcze bardziej się komplikuje, gdy dziewczyna odkrywa drugie dno tej sprawy... Co ukrywa przed nią Joel, jej starszy brat? Kto i z jakiego powodu dokonał jej przemiany? Czy wystarczy jej czasu, aby odwzajemnić uczucie przyjaciela ze sfory?
Kategoria: Fantasy
Autor: Camila Yerville


Czasami los obdarowuje nas prezentem, który na pierwszy rzut oka wydaje nam się niepotrzebny. Dopiero później odkrywamy, że dostaliśmy od świata coś drogocennego. Coś, co jest najważniejsze. Miłość. Nie rzadko się jednak zdarza, że nim potrafimy to do końca docenić, zostajemy tego pozbawieni. Mimo to, dziękujemy za to z całego serca. Za tę chwilę, gdy byliśmy właścicielami skarbu.
“Mój Romeo” to biblioteczka opowiadań, które przedstawiają najróżniejsze historie miłosne. 
Kategoria: Zbiory Opowiadań
Autorka: Mika


  † Oficjalny blog Fana Cro †  
Witam Was odwiedzających na moim pierwszym blogu. Zapewne trafiliście tu przypadkowo, albo ktoś podał Wam linka, czy też sami go ode mnie wyszarpaliście... :). Tutaj umieszczam najróżniejsze zdjęcia. To moja oficjalna strona, która ukazuje to, co kocham. Połączyłam swoje naróżniejsze zainteresowania, bym mogła wrzucać je na tego bloga. Jestem fanem Cro, więc pokazuję to w ten sposób. Bawię się w modelkę nie pokazując twarzy, bo ona nie jest ważna. Wstawiam najróżniejsze info na temat mojego ulubionego artysty, a także i piszę co nieco do każdej notki.
O czym jest ten blog? O mnie, a raczej o moich zainteresowaniach. Tutaj znajdziesz tylko moje zdjęcia; te normalne jak i profesjonalne. Opisy w postach też są, z miesiąca na miesiąc idzie mi coraz lepiej ze zdjęciami, jak widać. Są też notki o Cro - a także i jego zdjęcia się znajdują. 

Kategoria: Pamiętniki   
Autorka: Pandzia Fan Cro

3 komentarze:

  1. Dziękuję za dodanie mnie do "kącika":)

    OdpowiedzUsuń
  2. Miło mi, że w tak krótkim czasie zostałam dodana do kącika :) dziękuję :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Dziękuję za dodanie do Kącika. Pierwsze efekty już są :)

    OdpowiedzUsuń