czwartek, 11 września 2014

[50] Aktualizacja

50 Aktualizacja!!! Jejcu jak to szybko zleciało! 
Normalnie zrobiłabym jakąś notkę ze statystyką, ale po pierwsze to nie zbyt w moim stylu; po drugie nie mam zapisanych wszystkich statystyk i po trzecie myślę, że niewiele Was to obchodzi. ;) 
Ale, ale muszę pochwalić się ilością wejść: 10508
 

Marcelina
Jakże nudna i przewidywalna historia - stało się coś złego, nastąpiły lata walki z samym sobą, by ostatecznie zacząć szczęśliwe życie. Po drodze spotkanie idealnego chłopaka, równie idealne zerwanie, depresja, leczenie, pomoc przyjaciół... I ostatecznie szczęście.
Eh, aż mi się rzygać chce tą przewidywalnością. Jednak tak brzmi wersja, którą znam. A jak było naprawdę?
Jestem Marcelina Nowak. Moje życie to jedno wielkie kłamstwo. Byłam szczęśliwa, bo żyłam w zakłamaniu. A gdy prawda wyszła na jaw, uderzyła we mnie ze zdwojoną mocą.
Kategoria: Przygodowe
Autor: LadyEllien


Dwa skrzydła
Opowieść o dwóch światach oddalonych od siebie o miliony galaktyk.
Opowieść o dwóch miłościach, które łączyło jedynie to samo pojęcie.


Constance to córka anioła Atheriela. Jest dumna ze swojego pochodzenia, aczkolwiek myśl, że ma n i e b o s k i e imię, zmywa jej sen z powiek.
Podczas niezwykłej niedzielnej kolacji z Archaniołem Gabrielem, ktoś napada na dom, w którym mieszka Connie, i porywa anielicę. Dziewczyna budzi się w ludzkim świecie, nie wiedząc, gdzie jest, i jak się tam znalazła. Co najdziwniejsze, wszyscy, których spotyka, zwracają się do niej po imieniu, jak gdyby znali ją od lat.
Tymczasem Jathiel, narzeczony siedemnastoletniej Connie, pragnie ją odszukać. Istnieje niestety przeszkoda - nie potrafi namierzyć ukochanej z Niebios, jakby ktoś odebrał jej skrzydła.
Obydwoje pragną odkryć prawdę i znów się spotkać. Ale czy to na pewno dobry pomysł? Czy ich miłość pokona barierę, jaką jest rozłąka? A może pojawi się ktoś wyjątkowo nieidealny, kto pokaże młodej anielicy ludzki świat w zupełnie innym świetle? I do tego bezwiednie pomoże jej odkryć sens życia?

"Piekło zawsze pamięta, by upomnieć się o swoją zgubę."
Kategoria: Fantasy
Autorka: Aniela
 

 Znacie to uczucie, kiedy tak naprawdę nie wierzysz w to, co się dzieje? Jakbyś nie uczestniczył w czymś, co tak właściwie Cię dotyczy? W takich chwilach jak ta, pojawia się żal i nieopisany smutek. Spoglądasz na scenę, szukasz kontaktu wzrokowego z artystą, a jego melodyjny głos odbija się echem w twojej głowie i już nie możesz wrzasnąć by wyrazić swój zachwyt, wzruszenie ściska ci gardło.
Kategoria: Fanfiction --> Gwiazdy i fani
Autor: Alex Vicious


 On - policjant z przeszłością, dla którego rodzina i prawda jest najważniejszą wartością.
Ona - tajemnicza dziewczyna, która wiele ukrywa i z pewnością nie należy do prawych ludzi.
Co się stanie, gdy ich drogi się splotą? Mieszanka wybuchowa? Morderstwa, kłamstwa, tajemnice, narkotyki, wyścigi i .... handel żywym towarem. To nie lada wyzwanie. Czy Zayn podoła zadaniu, równocześnie stawiając czoło przeszłości?
Kategoria: Fanfiction --> Gwiazdy i fani
Autorki: Emily & Annie


good morning, hypocrite
Pracująca w agencji artystycznej Sofia Méndez wiedzie na pozór uporządkowane życie. Jest święcie przekonana o tym, że do szczęścia nie potrzebuje niczego więcej niż... jego. Jareda Shawa. Co jednak stanie się, kiedy pewnego dnia odkryje, że ten wcale nie jest tym za którego się podawał? Czy Alexander, który znienacka pojawi się w jej życiu sprawi, że zdoła wymazać Shawa z pamięci? A może raczej jego obecność pogrąży ją w jeszcze większym chaosie?

Sądzisz, że wszyscy, którzy otaczają Sofię są tymi za których się podają? Jak wiele cudzych żyć zburzą, żeby zdobyć to, czego pragną? Hipokryzja, to coś więcej niż tylko słowo. To nadzieja na lepsze jutro oraz... jego drugie imię.
Kategoria: Romans
Autorka: Ulotna


 70 Igrzyska Głodowe czas zacząć! Ashley Diggory, trybutka pochodząca z dystryktu Ósmego, ma problem, i to niejeden. Co ma zrobić, skoro jej mentorka jest do kitu i coś ukrywa? Jeśli przy życiu ma utrzymać ją młodsza dziewczyna? W końcu, jeśli zawodowcy jej nienawidzą? Ona też tego nie wie... a może to i lepiej?...
Kategoria: Fanfiction --> Igrzyska Śmierci
Autorka: ♱ ςρєcтяυм ♱


 Witaj.
Czy wiesz, dokąd prowadzi ta strona? Nie? To załóż wygodne buty i podążaj za mną wciąż żywymi śladami uczniów Hogwartu. Pozwól ponieś się wyobraźni, uwolnij swe najgłębsze fantazje i śmiało wkrocz w świat pełen magii. Razem ze mną odkrywaj starej księgi karty, wskrzeszając ducha przeszłości na nowo.
Hogwart - rocznik 1960, odkryj świat zamierzchłej przeszłości.
Kategoria: Potterowskie --> Czasy Huncwotów
Autorka: Furia


 Opowieść nie przedstawia kolejnych Głodowych Igrzysk z perspektywy znanych nam już bohaterów czy wymyślonej postaci zmuszonej do walki na arenie. To historia Gale'a, którą pani Collins w powieści zakończyła jedynie wzmianką o jego wyjeździe do Dwójki. Opowieść zaczyna się w momencie, gdy prezydenturę nad Panem obejmuje Paylor, Katniss związuje się z Peetą, a sam Gale wyrusza do Dwójki, aby tam rozpocząć nowe - zupełnie inne niż dotąd - życie,bez Kotny u boku.  
Kategoria: Fanfiction --> Igrzyska Śmierci
Autor: Pirjo


 Wielka Puszcza podzielona została pomiędzy zwaśnione watahy lykan. W podbitej kolonii na Lodowych Pustkowiach w żyłach rdzennych mieszkańców wciąż płynie ta sama krew, a serca rwą się do buntu. Skłócone wilcze sfory stają w opozycji do samozwańczych opiekunów Drzewa Przodków i wszczynają rebelię.

Co dzieciom lasu przyniesie splugawienie świętych ziem bratobójczą walką? Czy w każdym świecie wojny religijne są nieodłącznym elementem i przyczyną wszelkich krzywd?
Kategoria: Fantasy
Autor: MlodaLarwa

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz