sobota, 13 grudnia 2014

[55] Aktualizacja

 Siedemnastoletnia Samar razem z mamą przeprowadza się do Portland w Oregonie. Z pozoru zwyczajna nastolatka skrywa mroczny sekret. Ugryziona przez swojego byłego, co noc, przez blask księżyca, przemienia się w wilkołaka. Czy jako nowicjuszka poradzi sobie w nowej sytuacji? Czy zdoła ukryć swój sekret przed matką i nowymi znajomymi w szkole? I co zrobi, gdy w mieście pojawi się jej były chłopak, który ją przemienił?
Z pozoru zwyczajna opowieść paranormal, ale czy taka będzie? O tym przekonasz się, czytając „Blask Księżyca”!
Kategoria: Fantasy
Autorka: Kira


 On - chory na nieodwracalny zanik mięśni. Ona - altruistka chcąca wszystkim pomóc.
Kategoria: Dramat
Autor: Caerie


Scarlett ma tylko 19 lat, a już przeżyła śmierć ojca. Oczywiście było to dla niej trudne, lecz musiała żyć dalej. Przeprowadza się do nowego miasto, idzie do szkoły i tam poznaje przyjaciela chłopaka, który już od roku jej szuka. W końcu poszukiwania zakończyły się pomyślnie dla Harry'ego. By się do niej zbliżyć, przebiera się za Marcela, kujona z innej szkoły. Tylko czeka na odpowiednią chwilę... Na jaką? Dlaczego jej przez tyle czasu szukał?
Kategoria: Fanfiction --> Gwiazdy i fani
Autorka: Korneliaaa


Dwie nastolatki. Obie nie do końca normalne. Pomyślały sobie: "A co, gdybyśmy tak założyły bloga i tam spisały wszystkie kłębiące się w naszych głowach myśli?" Tak też zrobiły. Jeżeli chcesz zajrzeć do naszego małego światka, to nie zapomnij zabrać ze sobą młotka. Tak na wszelki wypadek, jakby poziom naszej głupoty cię przerósł. Porządne uderzenie w czachę pomaga. Sprawdziłyśmy!
Kategoria: Pamiętnik
Autorki: Koch i Miko-san


 Lucyna to kobieta przebojowa, studentka zootechniki, lubiąca od czasu do czasu poflirtować z bogatymi mężczyznami. Pewien incydent zmienia jej dotychczasowe życie. Nie jest już tak otwarta na kontakty z ludźmi, szczególnie jeśli chodzi o mężczyzn. Boi się zaufać, boi się na nowo zaangażować. Po traumatycznym przeżyciu próbuje dojść do siebie na wsi, w swoim rodzinnym domu. Tutaj jednak musi zmierzyć się z kolejnymi przeszkodami, które wydają się być nie do pokonania. Czy można uciec od dręczących duszę demonów? Zacząć wszystko na nowa, zapominając o przeszłości, idąc pod prąd, próbując przy tym zrozumieć siebie?
Kategoria: Romans
Autor: Adler


1753 rok. Złoty rok dla piratów. Kompanie brytyjskie i hiszpańskie dzielnie walczą z piratami. Ci jednak nic sobie nie robią z groźby stryczka. Jednym z najsilniejszych pirackich statków dowodzą trojaczki, siostry Rodriguez. Gdy Sao Feng zbiera V Trybunał Braci, trojaczki postanawiają nie czekać, lecz ruszyć, by pokazać staremu Trybunałowi, że czas na zmiany.
Kategoria: Fanfiction --> Piraci z Karaibów
Autor: Priori Incantatem


Percy i Jason zakładają się. Wybucha wojna. A Reyna podejmuje złą decyzję. Z pozoru mroźna i groźna Alaska stanie się świadkiem nietypowych na wojnie zdarzeń.... 
Kategoria: Fanfiction --> Percy Jackson i bogowie olimpijscy
Autorka: Cherry Szalona


Luna została wtajemniczona do dziwnej straży Nowego Yorku która pilnowała porządku u istot nadprzyprodzonych. Została wciągnięta w plany siedziby i innych krain.
Kategoria: Fantasy
Autorka: Luna Noris


 Sehun jest kompozytorem, który boryka się z samotnością. Po rozwodzie z żoną zamieszkał w Hanam, gdzie spotyka swoją bratnią duszę o imieniu Luhan. Chłopak zamierza pomóc mu w szukaniu pracodawcy. W tym czasie dzieje się wiele niewyjaśnionych rzeczy. W dziewiątą rocznicę śmierci rodziców Sehuna, on spotyka ich w mieście, bowiem nie wszystkie dusze odchodzą do nieba. 
Kategoria: Zbiory opowiadań
Autor: Baekwylona


 "Czy gdybyś miał wybór, postawiłbyś krok w tę samą stronę?" Takie oto pytanie zadała Weronika Adrianowi. a ten tylko spuścił wzrok.
Rok 2070, nowa Polska, nowy świat, w którym elektronika jest obwiniana za wszelkie zło. Oczywiście nikt nie zakazuje używania telefonów czy oglądania telewizji, wprowadzono po prostu drobne zmiany.
Weronika, Adrian i Aleksander pilnują porządku w Teronie - jednej z dzielnic nowej stolicy. Co jednak stanie się, gdy role się odwrócą? 
Kategoria: Fanfiction --> Manga i Anime
Autor: Szaro-bury Kot


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz