poniedziałek, 2 lutego 2015

Nowe posty #185

 Rozdział 10
Ciemne chmury zaatakowały jasne, błękitne niebo, przysłaniając świat czarną powłoką, oddzielając je od promieni słonecznych, od reszty wszechświata. Wiatr wzbierał na sile targając koronami drzew we wszystkie kierunki. Szum liści zagłuszał myśli nie jednego. Czarny materiał powiał chcąc wraz z wiatrem uciec, lecz spięty wokół bladej szyj został uwięziony w miejscu. 
Autor: Kasumi Otori


 Love me 
 Chanel
Rozdział 15
- Chyba chwilę przerwy możesz sobie zrobić. To dla Ciebie – wręczył jej kwiaty, czekając na właściwą reakcję z jej strony. Nic takiego się nie wydarzyło. Coś było nie tak. Wzrok Jacka powędrował na podłogę, gdzie leżały męskie sportowe buty , z pewnością nie należące do jej ojca. Poczuł dziwny ucisk w żołądku.
- Ktoś u Ciebie jest ? - zapytał i nie czekając na odpowiedź, skierował się w stronę jej pokoju. Czuł niepokój, ogromny niepokój. Jego żołądek zacisnął się w ogromny supeł. 
Autor: Chanel


KING OF ERRORS
ESSENCE LIPSTICKS – czyli pomadki dla niewymagających
Dziś chciałabym się wypowiedzieć na temat serii pomadek niemieckiej marki ESSENCE. Jakiś czas temu zdecydowałam się wypróbować jedną z nich – nr 53 o wdzięcznej nazwie „All about cupcake”, a wyniosło mnie to 8,99 zł. Spodobała mi się kremowa konsystencja tej pomadki, kolor oraz niesamowicie przyjemny zapach, który zahacza o nutki wanilii. Od razu zaznaczę, że nie jest to produkt skierowany do pań, które ponad wszystko cenią sobie długotrwałość na ustach, ponieważ te ścierają się dosyć szybko. Mnie osobiście to nie przeszkadza. Częste używanie szminki potrafi mnie skutecznie odprężyć ;). 
Autor:  Ravi Ollie


 Rozdział 7. - "Jakie imię taki właściciel!"
 - Może w czymś pomóc? - zaproponowała młoda dziewczyna, która podjechała na oklep na siwym koniu. Wyglądała na zapracowaną, jej złote włosy były brudne i posklejane, a długa, śliwkowa sukienka w kilku miejscach była naddarta, jednak twarz miała wesołą. Dla półelfów, po zobaczeniu wyniszczonej Suchej, zwykły uśmiech i szczerze wesołe oczy wydawały się tak odległe i nieosiągalne.  
Autorka: Lady.Flawia


Druga szansa od życia
ROZDZIAŁ SZÓSTY
Wdowiec wziął kawałek papieru, otworzył kopertę, ale zanim zaczął czytać jego treść dostrzegł nadawcę listu.
"Kancelaria Adwokacka, Magnus Tollefsen.
ul. Bradsena 307, Tromso."
- Świetnie - powiedział zrezygnowany rzucając karton z rzeczami na ziemię.
- Co się stało? - spytała kobieta łagodnym tonem. - co to za list?
- Rhia chce odebrać mi dziecko.
Blondynka przytknęła dłoń do ust, była w szoku, od samego początku wiedziała, że Rhia nie przepadała za jej synem, nawet wtedy kiedy spotykał się z Emmelie.
Erna popatrzyła na niego z troską, dobrze wiedziała jaka jest dla niego szwagierka i do czego jest zdolna jeśli już coś postanowi.
- Matt musisz jak najprędzej udać się do psychologa - rzekła stanowczo.
- Już ci coś na ten temat powiedziałem - zakończył ostrym tonem i podszedł do wielkich drewnianych drzwi, pchnął je i zniknął w głębi domu.  
Autorka: Panna Martadela

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz