wtorek, 17 września 2013

[01] Aktualizacja

Przed nami pierwsza aktualizacja! Jak do tej pory do katalogu zgłosiło się 6 blogów:


Cztery przyjaciółki: Sara, Wika, Martyna i Daria. Każda jest inna, każda ma własne problemy, ale łączy je jedno- wielka przyjaźń. Lecz czy będą w stanie stawić czoło problemom pojawiających się w ich życiu? Czy ich przyjaźń przetrwa? 
 Kategoria: Obyczaj
Autor: Jowita G

 
 You only know what the cameras show of me. To nie jest kolejna cukierkowa opowieść o słodkich 1D i idealnej miłości. To opis życia gwiazdy pod postacią wpisów do dziennika z przemyśleniami Harry'ego Styles'a. Co jeżeli do tej sprawy wmiesza się pewna dziewczyna? Jaki wpływ na wydarzenia będzie miała smarkula poznana w wcale-nie-sprzyjających okolicznościach?
Kategoria: FanFiction, Obyczaj
Autor: Cinna

Love Of Accident

W małym pudełku - całe moje życie.
Wspomnienia kryjące tajemnice.
Kilka słonych łez wylanych na kartce papieru,
przypominających chwile w cierpieniu.
A pośród smutku i żalu,
mała iskierka do radości pożaru.
Wszystko schowane gdzieś w szarym kącie,
czeka, aż kurz na nim osiądzie.
Kategoria: Obyczaj
Autor: Maarit


Literaturą Pisane

Opis bloga: Miejsce nadzwyczajne, niezwykłe. Połączenie bloga z refleksjami z czymś w rodzaju kącika kultury, gdzie publikowane będą posty poruszające tematy, które krążą wokół nas. Wpisy urozmaicane są ikonami własnego autorstwa, jak i innych wspaniałych grafików. Ostoja dla strapionych życiem, miejsce relaksu i odprężenia.
Kategoria: Refleksje
Autor: Marcelina


Dziedzic Mroku

Aline za miesiąc kończy siedemnaście lat. Byłaby zwyczajną nastolatką, gdyby nie... Fabryka. Miejsce pracy 400 sierot. 400 osób, które straciły rodziny i nie mają, gdzie się podziać. Nikogo nie obchodzi ich los. Wykorzystuje się je do niewolniczej pracy w Fabryce. Pewnego dnia dołącza do nich chłopak - Kayle. Kiedy losy jego i Aline w końcu się splotą, dziewczyna zmieni całe dotychczasowe podejście do życia...
Kategoria: Romans, Przygoda
Autor: Arcanam


 
Dwie przyjaciółki, dwóch przyjaciół, dwóch wrogów i wielka miłość. Rozstanie, zdrada, upokorzenie, walka, przebaczenie, przyjaźń i wiara. Kto kogo skrzywdzi? Kto wygra? Kto przebaczy? Ciągłe zwroty akcji, miłość i wojna. Historia skończy się happy endem?
Kategoria: Romans
Autor: Zaga ( wkrótce Summer Sun)

2 komentarze:

 1. Witam :) Mam pytanie: Kiedy będzie można spodziewać się następnej aktualizacji?
  Pozdrawiam- M.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie ją piszę, więc spokojnie pojawi się w ciągu godziny. :)

   Usuń