niedziela, 22 września 2013

[02] Aktualizacja

Przed nami druga już aktualizacja spisu.
Do tej pory zgłosiło się 14 blogów.


 Czasy, w których opowieści o duchach są rzadkością. Zanikły horrory. Naukowcy stwierdzili, że zaśmiecanie umysłu czymś co nie istnieje, jest głupotą. A jednak. W Halloween urodziła się Lisa. W wieku pięciu lat, straciła matkę w wypadku. Jej ojciec po tym wszystkim się załamał. Rzucił pracę, zaczął pić. Nigdy nie wychodzi z domu. Lisa znajduje wsparcie w babci, która postanawia zamieszkać z nimi. W szesnaste urodziny dziewczyny, wszystko się zmienia. Od tamtej pory je widzi, rozmawia z nimi. Duchy, które miały być bajką, zostają jej przyjaciółmi. Dzięki nim, idzie dalej przez życie. Ale czy na pewno? Wkrótce spotyka starszego od niej, o dwa lata chłopaka - Luka. Jest w podobnej sytuacji co ona. Lisa nie ufa nieznajomemu. Stara się go unikać. Niedługo po tym, własna matka próbuje ją zabić. Dziewczynie pomaga babcia, która stara się przekonać córkę, aby ta dała spokój. Czy Lisa odkryje tajemnice matki? Czy stanie się taka jak ona? Jaką role w tym wszystkim odegra nowo poznany chłopak? 
Kategoria: Thriller
Autorka: Viki

Paryż. Miasto miłości. Dla Niej – miasto samotności i izolacji od szczęścia, które mogła otrzymać, a którego świadomie nie wybrała. Uwięziona w rutynie, żyjąca wśród kłamstw i fałszywych przyjaciół, za jedynego sprzymierzeńca mając swoje własne dzieci i ukochaną siostrę. Dramat, o którym nigdy nie marzyła, a który sama sobie zgotowała. Teraz, w wieku czterdziestu sześciu lat, gdy na włosku wisi jej kariera zawodowa i małżeństwo, wraca do przeszłości, która nagle staje się możliwa do naprawienia.
Kategoria: Obyczaj
Autorka: Ka

 Jane Bolter jest 23-letnią marzycielką, która by odnaleźć swoje miejsce w tym szalonym świecie, za namową swoich sióstr decyduje się podjąć pracę w jednej z Londyńskich bibliotek. Od tamtego czasu jej życie nie przybiera jakichś nadzwyczajnych form. Jednak pewnego dnia na jej drodze pojawia się tajemniczy mężczyzna, który opowiada jej pewną historię. Dziewczyna otrzymuje możliwość udziału w wydarzeniach, o jakich mogła tylko marzyć, przeżyć chwile grozy o jakich czytała z wypiekami w ciepłym fotelu przy kominku. Bo najpiękniejsze historie piszemy wraz z innymi ludźmi. A najcenniejsze z chwil czekają na nas tuż za drzwiami.
Kategoria: Obyczaj
Autorka: Laura

 Każdy zna tę historię, tylko nasza jest trochę inna...
Izabella Swan, anielica, która ma do spełnienia ważne zadanie. Musi sprawić by jej podopieczny przestał uważać się za potwora, uwierzył, że ma duszę i aby był on szczęśliwy. Zapytacie, kim jest ten "podopieczny" ?
To Edward Cullen....
 Kategoria: FanFiction
Autorki: Angela i Kisielek

 Nie lubię górnolotnych słów, ani przydługich wstępów. Piszę o wszystkim i o niczym. Jeśli nie wiesz co zrobić z czasem, wpadaj śmiało!
 Kategoria: Inne
Autorka: Panna M
 
 Jesień 1924 roku, Stefan Żeromski kończy właśnie jedną ze swoich najsłynniejszych powieści - " Przedwiośnie". Namówiony jednak przez swego serdecznego przyjaciela decyduje się ją kontynuować. Zatem jak potoczą się dalsze losy Cezarego Baryki? Jeśli jesteś ciekaw, sprawdź sam ...
 Kategoria: Historyczne
Autorka: Panna M

 Część I: Rządy Czarnego Pana to już przeszłość, jednak niektórzy z jego popleczników chcą się zemścić. Lily Potter, jako córka słynnego Wybrańca, zostaje porwana. Czy uda jej się wydostać z rąk porywaczy?
Część II: Po przeżytej przygodzie, Lily ponownie wraca do Hogwartu, aby ukończyć ostatni rok nauki. Czy jej przyjaciele na pewno są tymi, za których się podają? Czy mimo wszystko przetrwa ich paczka? Kim tak naprawdę są bliźniaczki - Jessie i Emily Longbottom? I dlaczego Komnata Tajemnic zostanie otwarta po raz trzeci?
Kategoria:  Potterowskie - Nowe Pokolenie
Autorka: Lily II Potter

 Opowiadanie fantasy z uniwersum Aeis o zwyczajnej nastolatce, która podążając za swoją nieudaną randką w ciemno wylądowała nagle w równoległym świecie i została ogłoszona inkarnacją starożytnej bogini. Romanse, magia, przygoda, dylematy wyborów, skrajne emocje. Zapraszam do czytania!
 Kategoria: Fantasty
Autorka: Royal Bee

3 komentarze:

  1. Dziękuję serdecznie za dodanie i zapraszam wszystkich czytelników Pottera i nie tylko :))

    OdpowiedzUsuń