niedziela, 6 października 2013

[05] Aktualizacja

Przed nami kolejna aktualizacja!
Do tej pory do kącika zgłosiły się 22 blogi!
Całkiem nieźle. Z tego powodu mam dla Was małą niespodziankę, ale więcej dowiecie się w  następnej aktualizacji. Perukarnia- gdy tupecik zmieniasz na tupet
Perukarnia - miejsce, gdzie skupiam się tylko i wyłącznie na kwestii kreacji postaci: wyglądu, zachowań, zgodności tych dwóch rzeczy z ramami czasowymi i całą resztą. W epoce merysujek i garystujek jest o czym mówić, co hejtować, co wytykać palcami. A nic tak nie psuje opowiadania, jak beznadziejna, generalnie główna, bohaterka.
 Kategoria: analizatornia
Autor: facet w peruce


Krzywe odbicie
Mirza Lothav jest utalentowanym Władcą Luster, który nie zdaje sobie sprawy z własnej potęgi. Dotychczas prowadził życie przeciętnego nastolatka: cieszył się chwilą, a swoją magiczną moc skrzętnie ukrywał. W wyniku nagłych zdarzeń zostaje jednak zmuszony do zamieszkania w Speculum – organizacji zrzeszającej ludzi potrafiących władać magią. Z początku nieufny wobec nieznanego otoczenia, powoli przyzwyczaja się do czarodziejskiego życia, zdobywa przyjaciół, a także obiera nowy cel – odnalezienie rodziców w świecie zmarłych. Niestety, najprawdopodobniej jedynym sposobem, aby tego dokonać, jest zdobycie przez niego Gran Mirall – legendarnego Zwierciadła. Czy będzie w stanie zmierzyć się ze wszystkimi niebezpieczeństwami, jakie staną mu na drodze? Co więcej – czy będzie w stanie zapanować nad wyniszczającą mocą Lustra?

Kategoria: Fantasy
Autorka: CriminalEye

Forty Letters
Hermiona Granger zniknęła prawie pół roku temu. Nikt nie wie, gdzie się podziewa i co robi. Przyjaciele już dawno stracili nadzieję na jakikolwiek odzew od byłej Gryfonki. Pewnego dnia na swoim biurku Ginny Potter znajduje pudło przyniesione przez tajemniczego mężczyznę. Znajduje w nich czterdzieści listów od zaginionej koleżanki. Czy nareszcie dowie się, co przydarzyło się najmądrzejszej czarownicy od czasów samej Roweny Ravenclaw??

Kategoria: Fanfiction
Autorka: ~hope~ 

  Znaki Przeszłości 
 Szesnastoletnia Darcy Chandler nigdy nie miała normalnej rodziny. Po śmierci ojca zmuszona jest zamieszkać z wyklętym przez rodzinę bratem - bokserem i dilerem narkotyków. Mimo obaw dziewczyna odnajduje spokój, ukojenie i ciepło rodzinne w ramionach wyjętego spod prawa brata. Jednak pod wpływem nieoczekiwanych wydarzeń Darcy zmuszona jest szybko dorosnąć. Czy uda jej się wydostać z bagna, w które nieopatrznie wdepnęła?
Kategoria: Obyczajowe
Autorka: Little Monster

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz