środa, 9 października 2013

Nowe posty #6 i aktualizacja Never Belong
Potterowski ff o nowym pokoleniu. Jego treść jest jednak zupełnie różna od tej, jaką możecie znać z innych blogów - dzieci "Świętej Trójcy" nie pojawiają się w ogóle (nie licząc Jamesa Pottera, irytującego kapitana drużyny Gryfonów), a głównym bohaterem jest Teodor Nott, Ślizgon i najlepszy przyjaciel Scorpiusa Malfoya. Ted całkiem przypadkiem wplątał się w aferę z Bazyliszkiem i wampirami, a nie jest typem człowieka, któremu chciałoby się ratować świat. Nie ma chyba jednak wyboru.
Kategoria: Potterowskie / Nowe pokolenie
 Autor: nott.


Nowe posty

Never Belong Rozdział IX
— Robisz sobie ze mnie jaja?
Scorpius odrzucił poduszkę, którą dotąd ściskał ramionami. Ted dopiero co skończył mu opowiadać o całej tej sprawie, co przyszło mu znacznie łatwiej, niż początkowo sądził. I musiał też przyznać, że poczuł się lżejszy, jakby wraz z wyznaniem Malfoyowi prawdy jakaś część tego ciężaru zniknęła.
— Nie. Naprawdę uważasz, że byłbym wstanie wymyślić taki cyrk na poczekaniu? Ale jeśli piśniesz słówko komukolwiek, to wszystkiemu zaprzeczę i wyjdziesz na idiotę. — Znowu, dodał w myślach i sarknął, rozbawiony własną uwagą.
Ostatnim czego chciał było, by Scorp nadużył jego zaufania, na początku zgrywając poszkodowanego, a później paplając na lewo i prawo. Niby wiedział, że syn Draco chce jakoś pomóc, że teraz jest równie przejęty, ale Nott nie umiał sobie wyobrazić Scorpiusa także biorącego w tym udział. Wystarczająco źle znosił obecność Daniela w całej tej historii.
Autor: nott.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz