niedziela, 24 listopada 2013

[14] Aktualizacja

Liryka nastolatków
Czerp z życia ile się da. Nie potrafisz? Oni cie nauczą.
Grupka nastolatków, nowe znajomości, miłości, wrogowie.
Nie chcą być przeciętni... Chcą żyć tak, by niczego nie żałować, ale czy to możliwe?
Piszą scenariusz swojego życia. Swoim językiem, liryką nastolatków.
Kategoria: Obyczajowe
Autor: Charlie BliLove


  Szeptane Wspomnienia 
 Jeśli jeszcze nie znudziły Cię historie o sławnych Huncwotach, podbojach Jamesa i krzykach Lilyanne Evans, śmiało zajrzyj do mnie i po raz kolejny przeżyj smutek, radość, strach, miłość i przyjaźń - wraz z Huncwotami!
Pytasz, co tym razem? Cóż, tym razem nasi sławni Gryfoni zaczynają siódmy rok nauki w Hogwarcie. Lord Voldemort wzrasta w siłę, a wśród Gryfonów jest zdrajca. I nie, nie mówię tu o Peterze Pettigrew. Tu chodzi o kogoś, komu wszyscy ufają bezgranicznie i nawet nie pomyśleliby, iż ta osoba zdradzi ich. Kto to jest?
Oh, no i jeszcze Lily i James. Jak myślicie, co z nimi będzie, kiedy rudowłosa zapomni, kogo kocha?

Kategoria: Potterowskie / Czasy Huncwotów
Autorka: Luie


 Zabójcza gra 
 Jest świt, kiedy wiemy, jaką podążamy drogą. Jest też zmrok, kiedy naszą drogę otula gęsta mgła zatruwająca umysł.
Tą mgłą okazało się być uczucie, które nagle wybuchło pomiędzy Syriuszem a Juliette. Nie, nie jest to miłość. Skądże znowu! To niewyobrażalnie silna nienawiść nieprowadząca do powstania pozytywnych emocji jak miłość, zmuszająca dwójkę siedemnastolatków do pozabijania się nawzajem.
Choć mają swoją teorię, jak to się mogło stać, nie potrafią niczego zrobić, aby to się skończyło, ponieważ ich serca i umysły zostały zatrute nienawiścią.
A gdyby to nie było dość wystarczającym problemem, w szkole zaczynają ginąć uczniowie...
Co się dzieje i jaki to ma związek z wizjami Julie?

Kategoria: Potterowskie / Czasy Huncwotów
Autorka: Luie


Another Dramione 
Może być bez opisu, bo zupełnie nie mam pomysłu, co tu naskrobać.
Kategoria: Potterowskie / Trio Hogwartu

 Autorka: milksop


 Diary of my life
Opis: Po tragicznych przeżyciach Lena zostaje zaproszona na czteromiesięczną terapię do Londynu. Tam pozna prawdziwą miłość i przyjaźń. Zobaczy nowe miejsca, pozna nowych ludzi. Ale znów będzie szczęśliwa?
Kategoria: Romans
Autorka: Maewen


  Other than all 
 Może się wydawać, iż w świecie, gdzie to przeciętność wyznacza wszelkie ramy, coś takiego jak magia, nie ma prawa istnieć. Świat zaklęć i tajemnic kryjących się pod zakurzonym dywanem oraz w starych szkatułkach, bywa nie dostępny dla ludzkiego oka. Przynajmniej w założeniu. Czasem okazuje się bowiem, że idealnym przepisem na urozmaicenie codzienności jest wiara w stworzenia, których istnienia nie udokumentowała dotąd żadna ze znanych ksiąg. Zatem, aby nieco oderwać się od szarej rzeczywistości, zechcesz poznać historię pewnej wiedźmy? Osoby, która nieświadomie wplącze się w wojnę pomiędzy dwoma królestwami? Kobietę o niezwykłym darze, walczącą z Przeznaczeniem...?
Kategoria: Fantasy
  Autor: ~ Zamani

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz