niedziela, 22 grudnia 2013

[18] Aktualizacja

Oto kolejna aktualizacja! Przepraszam, że tak późno, ale po prostu mam urwanie głowy w tym tygodniu. A no właśnie, korzystając z okazji chciałabym życzyć wszystkim wesołych i ciepłych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku!!
Poza tym postanowiłam zacząć robić coś takiego jak Blog Tygodnia, lecz troszkę to zmienić. Co wy na to? Piszecie w komentarzach!
Ilość blogów w katalogu: 61
 
Płomień śpiewa rzewną melodię. Czy słyszysz? Wiatr chłoszcze dziko zimne mury, pragnąc wedrzeć się do środka i położyć kres światłu. Umarli gromadzą się przy blasku. Na ich młode, perłowo białe twarze już nie pada żaden cień. Odeszli. Czy zechcesz posłuchać ich historii? Ujrzeć świat oczyma czwórki przyjaciół? Czy pozwolisz im raz jeszcze przeżyć życie? Choćby tylko w opowieści…
Kategoria: Potterowskie-> Czasy Huncwotów
 Autorka: A.


Harry Potter w swoje szesnaste urodziny dowiaduje się, że po swoim ojcu odziedziczył wielką moc. Od tego czasu jego życie bardzo się zmieniło. Jak potoczy się dalej?
Kategoria:Potterowskie -> Trio Hogwartu
Autorka: Gabrysia M.

 Sophie Chattan nie jest już bezpieczna. Wie o tym i postanawia coś z tym zrobić.
Iris Chattan nie jest zadowolona z przeprowadzki. Gdyby mogła, zostałaby w Aberdeen ćwicząc taekwondo i jazdę konną. Jej mama jednak postanawia ich wywieźć do miasta, gdzie... nie ma właściwie żadnych atrakcji. Za to zwyczajna nastolatka Iris zaczyna znajdować sie w coraz dziwniejszych sytuacjach. Coś się zaczyna dziać z jej ciałem i organizmem, korki w domu wysiadają, a ona coraz bardziej słabnie.
 Kategoria: Fantasy
 Autor: Deana Winchester


 Światem rządzą dziwne reguły... W Dikarze są to przepowiednie... Pieśni Wiatru. Została na nich spisana przyszłość. Wszyscy zawsze myśleli, że istnieje siedem Pieśni Wiatru.
Prawda czy pomyłka?
Alura odnalazła Ósmą Pieśń Wiatru. Wiedziona uczuciami spaliła pergamin, na którym były spisane słowa Pieśni. Czy słowa, które przeczytała Alura naprawdę dotyczyły przyszłości? A może to tylko kolejny podstęp Edonów - największych wrogów Dikarianów?
Kategoria: Fantasy
Autorka: иєνα


 Trzy przyjaciółki wyjeżdżają na wakacje z Warszawy do Londynu. Kuzyn jednej z nich wynajmuje dom i poznaje dziewczyny z piątką przyjaciół. Czy któraś z nich się zakocha? A jeśli tak to czy ta miłość zostanie odwzajemniona?
Zwiastun: http://www.youtube.com/watch?v=EvdDByO9ZfI
 Kategoria: Fanfiction (One Direction)
 Autorka: Edyta Horan

  From my point of view 
 Refleksje, recenzje, felietony... czyli wszystko co dotyczy nas młodych, co nas drażni, irytuje, rozbawia i interesuje. Zapraszam wszystkich tych, którzy lubią wyrażać swoją opinię oraz dzielić się nią z innymi.
Kategoria:  Recenzje
  Autor: Mz. Hyde

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz