piątek, 27 grudnia 2013

[19] Aktualizacja

Złość. Smutek. Rozpacz. Strata. Nadzieja. Przyjaźń. Cierpienie. Tak wiele emocji, tak mało czasu, aby je przeżyć. Lyall Rain – uczestniczka 23 Głodowych Igrzysk – ma dopiero 17 lat i zapewnioną śmierć. Jest zdecydowana, chce tego. Nie pozwoli, aby za jej życia, kolejny raz ktoś bliski cierpiał. Również nie zamierza zabić. Wie, że nie przetrwa, ale nie stanie się mordercą.
Wszystko to jednak staje pod ogromnym znakiem zapytania. Co zrobi, gdy ktoś kogo kocha jest w niebezpieczeństwie? Czy dziewczyna, pomimo gwałtownego upływu jej ostatnich chwil, zacznie oddychać naprawdę?
Kategoria: Fan fiction
Autor: meaningless

Codziennie zatapiam swoje myśli, uczucia. tak dla własnej przyjemności, by móc wziąć głęboki wdech.
Kategoria: pamiętniki
Autorka: laleczka

 Podróżowanie stało się moją pasją. Ale czymże byłaby pasja bez możliwości podzielenia się nią z innymi? Na swoim blogu umieszczam opisy i zdjęcia z moich wojaży po świecie, a także perypetii dnia codziennego.
Kategoria: Pamiętniki
Autor: Alex Speranza

 Almost is never enough
Po kilku miesiącach nauki Rachel potrafi biegle komunikować się w obcym języku, a to tylko jeden z jej licznych talentów. Jej przybrani rodzice nie widzą świata poza pracą i pieniędzmi, Nie wiedzą więc o jej zdolnościach ani o tym... jak wielki postrach sieje w szkole.
Zbliżają się jednak wielkie wydarzenia, które odmienią losy Rachel i jej podobnych. Ceną nie będzie tylko szkolna reputacja ani kontakty z rodziną. Stawka będzie dużo większa.

 Kategoria: Fantasy
Autorka: Maewen  

 Ostatni z nas 
Blog opowiada historię zmagań grupy śmiałków, którzy po epidemii tajemniczej infekcji muszą stawić czoła potężnym przeciwnikom, którymi są zarażeni ową chorobą. Muszą oni ratować siebie nawzajem i dotrzeć do specjalnej strefy dla ocalałych - Dystrykt 12. Blog oparty jest na serialu The Walking Dead i grze The Last Of Us.
Kategoria: Thriller 
  Autorka: Blackbirds ♥

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz