środa, 5 marca 2014

[29] Aktualizacja

Sól ziemi
Jeden talent, który przyćmi nieudolność we wszystkim innym. Jeśli jednak twoja zdolność przynosi tylko kłopoty, musisz ją ukrywać.
Chcesz być wykorzystana? Na śmierć?
Rita ma umiejętności, które nie nadają się do niczego dobrego i są wiecznym utrapieniem. Jednak kiedy przyjaciółka oferuje wykorzystanie ich w słusznym celu, Rita odmawia – będzie zmuszona przebywać ze zmiennokształtnym, a jego czułe zmysły oraz bystry umysł mogą przejrzeć przebranie. Jeżeli zaś pozna prawdziwą tożsamość dziewczyny, nie zawaha się przed morderstwem.
Chroń stado! Za wszelką cenę!
Kilka godzin później Rita zmienia zdanie. Sprawa porwań nagle staje się osobistym problemem i nie ma już znaczenia, czy zabiją.
Znajdź moją córkę. Błagam.
Kategoria: Fantasy
Autor: destrakszyn


A co gdyby się okazało, że bezpodstawnie cierpiałeś tyle lat, poniżany z powodu swojego pochodzenia? Co jeśli nagle całe twoje życie wywraca się do góry nogami i zmienia na lepsze? Każdy ma jakieś tajemnice. Zakon coś ukrywa przed Złotą Trójcą, a Harry zaczyna podejrzewać co. Kim jest tajemniczy Jeffrey Irons i co ukrywa przed Hermioną? Kiedy wszystko się wyjaśnia na horyzoncie pojawia się Draco Malfoy, którego nastawienie o dziwo nie jest wrogie. Po wojnie wszystko się zmienia, ale najbardziej ludzie i to o tym powinniśmy pamiętać.
Kategoria: Potterowskie --> Trio Hogwartu
Autor: nostalgia.

Wbrew wspomnieniom
Nie można uciec od wspomnień i przeszłości, one zawsze będą ci towarzyszyć.
Po zakończeniu Drugiej Wojny Czarodziejów i pamiętnej Bitwie o Hogwart, po utracie przyjaciół, ukochanych i rodzin nadszedł czas na powrót do życia. Hermiona jako jedyna z trójki przyjaciół zdecydowała się powrócić na łono Hogwartu, aby dokończyć swą edukacje. Lecz nie przypuszczała, że takiego samego zaszczytu dostąpi, uznawany przez wielu za zdrajcę, Draco Malfoy. Ich losy, które od dawna były w pewien sposób złączone, znów zaczną się przeplatać i to w najmniej oczekiwany przez nich sposób.
jest to opowieść o radzeniu sobie ze śmiercią, dojrzewaniu, przebaczaniu i budowaniu nowej przyszłości.
 Kategoria: Potterowskie --> Trio Hogwartu
 Autor: Timide


Historia jest hołdem dla wszystkich kobiet, które po swoich życiowych upadkach potrafią się znów podnieść. Ukazane są w niej losy Ginny i Dracona, którzy nie spełnili się życiowo. Co się stanie, gdy ich drogi się zejdą? Czy ich wybory okażą się słuszne?
 Kategoria: Potterowskie --> Nowe pokolenie
 Autor: Another


 Faye Higgins jest siedemnastoletnią mieszkanką dystryktu czwartego. W dniu Dożynek miejsce ma nieszczęśliwa sytuacja, która w przyszłości zmieni bieg całej historii Panem. Dziewczyna trafia w sam środek 65 Głodowych Igrzysk. A żeby tego było mało, drugim trybutem jest jej najlepszy przyjaciel. Nieświadomie staje się najważniejszą częścią spisku przeciwko brutalnej i niesprawiedliwej dyktaturze republikańskiej. Jednak jak wpłynie to na życie jej i jej bliskich? Czy będzie w stanie ocalić tych, których kocha najbardziej? A może pisana jest jej rychła śmierć na arenie, zaraz po rozpoczęciu Igrzysk?
Jedno jest pewne. Nie może już ufać nikomu.
Kategoria: Fanfiction - Igrzyska Śmierci
 Autorka: Faith


 Blog może być o wszystkim, nieprawdaż? Nie odpowiadajcie, bo wiem, że może. Miałem już blogi na mnóstwo tematów. Lecz z tym chcę, by było inaczej: chcę, by był tworzony i przeze mnie, i przez czytelników. Chcę pisać o swoim życiu, dzielić się swoimi pasjami, ale chcę pisać także posty tematyczne, na które pomysły będą podsuwać mi czytelnicy (jeśli jakichś zdobędę). Tak wygląda ten blog. I nie chcę, by wyglądał inaczej. Piszesz się na to? :)
 Kategoria: Pamiętniki
 Autor: Mateusz


Jej rodzice dostają pracę w Stratford i postanawiają się tam przenieść. Dziewczyna przypadkiem poznaje Justina, ale nie mogą o sobie zapomnieć, mimo, że są z dwóch różnych światów. Ona jest typową grzeczną i spokojną dziewczyną, a on gwałtowny i porywczy. Ale mimo wszystko połączyło ich uczucie. Co z tego wyniknie? I co jeśli Victoria dowie się prawdy o Justinie? Gdy pozna wszystkie jego tajemnice? Gdy będzie groziło jej niebezpieczeństwo? 
 Kategoria: Fanficton
Autorka: Love Bella


 Trójka młodych ludzi. Rodzina czystej krwi.
Trwa wojna z Lordem Voldemortem. Świat niedługo pogrąży się w chaosie, a oni będą musieli zmierzyć się z największymi wrogami – strachem i nienawiścią. Nikt ich nie pyta o zdanie, nikt nie da im drugiej szansy.
Evan Rosier i jego kuzynostwo będą musieli szybko dorosnąć. I podążyć ścieżką, którą im wyznaczono...
Kategoria: Potterowskie --> czasy Huncwotów
Autorka: Aranel Black


 Fairy Tail. Historia Laxusa Dreyara
 "Mam na imię Laxus i jestem cholernie wkurzony." Nie napiszę tu o wspaniałym, błogim dzieciństwie Gromowładnego boga. Nie dowiecie się niczego o kwiatach, motylkach i małych dzieciach, wesoło biegających po łące czy placu zabaw. Nie zapraszam nikogo, kto ma ochotę poczytać romans na miarę Harlequina. Nie będzie głębokich wyznań miłosnych, ani trzymania się za łapki w świetle księżyca. Jeśli tego oczekujecie, proszę, przejdźcie obojętnie obok mojego bloga. Historia, którą opiszę, nie nosi znamion szczęścia czy dostatku, ponieważ nie było na nie miejsca w życiu Laxusa, a jeśli nawet, to nie zagrzały go długo. Przedstawiam historię, która wcale nie musi się podobać przeciętnemu czytelnikowi ze względu na złość, nienawiść, zdradę i okrucieństwo, które stały się udziałem Dreyara. Próbując żyć w świecie pełnym hipokrytów sam stawał się jednym z nich, a dusza dawniej nie znosząca ograniczeń, sama zaczęła je sobie narzucać. Czy masz odwagę poznać prawdziwego Gromowładnego boga?
"A w ogóle, kim ty, do diabła jesteś i co tu robisz?"
Kategoria: Fanfiction - Manga i Anime
Autor: Rhan Boleyn 


 Najgorszym więzieniem jest przeszłość
Liceum jest miejscem szczególnym, bo wszystko przeżywamy tam po raz pierwszy. Poznajemy świat, smak porażek i rozczarowań, zwycięstw, pierwszych miłości, zdrad i łez. Cieszymy się każdą chwilą, tak by potem nie żałować niewykorzystanych szans, bo człowiek tylko raz jest młody. Później musi sobie szukać innej wymówki. Młodość pełna jest przesady, zapału, impetu, zniecierpliwienia i rewolucyjnej chęci zmian, często fatalnej w skutkach. Dowodem na to jest każdy uczeń opuszczający mury swojego liceum. Każdy opuszczający mury Bradley High School. Ta szkoła zajmuje szczególne miejsce w życiu absolwentów, którzy zawsze z uśmiechem na ustach będą wspominać czas w niej spędzony.
Dla dokładniejszego wyjaśnienia, blog opiera się na bazie istniejącego kiedyś BHS. Fabuła dotyczy dalszych losów uczniów, którzy są jej absolwentami. Są to ludzie pochodzący z wyższych sfer, elity Manhattanu, rzadziej - stypendyści. 
Kategoria: Blogi grupowe
Autorzy: --


  Zawsze celuj w księżyc, nawet jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami...
Jest to opowieść napisana spontanicznie, z całkowitego braku laku...
Jej główna bohaterka - Bree to szalona dziewczyna, która dla spełnienia marzeń potrafi poświęcić wszystko. Stawka jest wysoka, ryzyko podobnie, ale pomoc zawsze niosą osoby trzecie, cha! Nie tyle pomoc, co spustoszenie. Jak potoczą się losy prawie osiemnastoletniej wariatki, kogo napotka na swojej drodze do sukcesu i czy konsekwencje nie przekreślą całości? Czy można być w dwóch miejscach na raz, być dwoma osobami na raz? Czy można zmieniać maski, niczym rękawiczki, nawet przed samym sobą grając? A nawet jeśli, to jak długo?! Nieszczera, niewierna, nieidealna... Ale zawsze i na zawsze silna, przesączona ambicją - Britania Hitchcock - aktorka, uciekinierka, pisarka, najjaśniejsza z gwiazd, oraz oni... One Direction...
Kategoria - Fanfiction
Autorka - Unfaithful

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz