niedziela, 23 marca 2014

[31] Aktualizacja

W imię wolności
Iza jest młodą dziewczyną, która zagubiła się w życiu. Stres, problemy, kłótnie to dla niej codzienność. W pewnym momencie, mając już dość tego wszystkiego, postanawia popełnić samobójstwo. W jednej chwili wydobyła się na odwagę, aby skończyć swoje męki. Jednak od tego nieszczęśliwego wypadku uratował ją tajemniczy Oliver. Widząc ją w rozsypce, postanawia pomóc. Rozumie i wie jak to jest ciężko w życiu. Sam przechodził przez podobne problemy, jednak i jemu ktoś udzielił pomocy. Kim jest ten tajemniczy chłopak i dlaczego to właśnie jej postanawia pomóc? Jak potoczą się losy niedoszłej samobójczyni i co, ten chłopak, wniesie do jej życia?
 Kategoria: Romans
Autor: seoanaa


 Hunter 
 Mullingar. Niall przybywa do rodzinnego miasta, aby odpocząć od koncertów i zasmakować normalnego, spokojnego życia zwykłego nastolatka. Jego plany burzy przyjazd Zayna, który wciąga chłopaka w swoje kłopoty. Prostytucja, alkohol, narkotyki, mafijne porachunki - Jak to skończy się dla naszych ulubieńców?
Kategoria: Fanfiction
Autorka:  Grey


 Nazywam się Rose Everdeen. Mam 16 lat. Wygrałam 73 Igrzyska Głodowe. Jestem najstarsza z trzech sióstr. Gdy użalam się nad swoim losem, dochodzę do wniosku, że gdybym umarła wszystko poszłoby łatwiej. Nikt by nie cierpiał, a ja nie doprowadzałabym się do autodestrukcji. Ale muszę być silna i nie dać się zniewolić Kapitolowi. Co zrobię? Zapewne coś głupiego, ale i na swój sposób mądrego. No, a jak sprawy sercowe? Chociaż one mogłyby mi pomóc...
 Kategoria: Fanfiction
 Autor: Nalia K


 KonFEDORAcja to treści o tematyce wszelakiej: krótszej, dłuższej, dostatecznie psychodelicznej. Niekiedy lądują tu również zakończone opowiadania, które kiedyś pisałam na osobnych blogach. Znajdziesz tu refleksje, kryminały, thrillery, fan-fiction, recenzje muzyczne i inne. Serdecznie zapraszam!
Kategoria: Zbiory opowiadań
Autor: Fedora


Bycie krewnym śmierciożercy to ciężki kawałek chleba, jednak jeśli dodamy do tego fakt, że twoim bratem jest Walden Macnair, prawdopodobnie największy psychopata w całej tej radosnej gromadce popleczników Voldemorta, najlepszymi kumplami mugolak i zdrajca krwi, a na myśl o Mrocznym Znaku cię zwyczajnie mdli... To może skończyć się tylko źle, ale jak długo Ramone będzie w stanie uciekać od tego, co nieuniknione?
 Kategoria: Fanfiction
 Autor: bogdan.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz