poniedziałek, 23 czerwca 2014

[39] Aktualizacja

Sheila to osierocona siedemnastolatka, która stale ucieka przed przeszłością. Spycha ją do najmroczniejszych zakamarków swojej podświadomości. Kiedy w życiu dziewczyny pojawia się białowłosy mężczyzna, wspomnienia z dawnych lat zaczynają do niej powracać, a ona sama jest zmuszona do opuszczenia rodzinnego Londynu. Schronienie znajduje w niewielkim miasteczku Whitby. Tam poznaje nieco dziwacznego Louisa i szybko się z nim zaprzyjaźnia. On jednak skrywa pewną tajemnicę, która powoli wypala go od środka. Czy dwójka na pozór zupełnie innych ludzi może przywrócić sobie nawzajem radość życia?
Kategoria: Fanfiction --> Gwiazdy i fani
Autorka: Kotna


 Po wojnie, która obaliła rządy prezydenta Snowa, Dystrykty łaknące zemsty zażądały, aby tak jak w 50 Głodowych Igrzyskach, na arenę trafiło 48 trybutów z Kapitolu, jedna czwórka reprezentująca dany dystrykt. Nowa pani prezydent - Paylor nie chciała kłótni, więc zgodziła się. Każdy z 47 trybutów z Kapitolu na arenie odda życie za każdego kiedykolwiek poległego mieszkańca dystryktu, który reprezentuje. Tylko jedna osoba wygra to starcie. Smutne, ale prawdziwe. Mieszkańcy dystryktów chcą, aby rodzice trybutów z Kapitolu poczuli ten sam ból, co oni, kiedy musieli oddawać swoje dzieci na rzeź; kiedy ginęły ich rodziny podczas powstań i Mrocznych Dni. Jedną z trybutek została, osierocona przez niedawną wojnę osiemnastoletnia mieszkanka Kapitolu. Jej życie od rozpoczęcia powstań jest bardzo burzliwe. Najpierw zginął jej ukochany brat, a potem matka z ojcem. Ile jeszcze wytrzyma ta młoda osoba? Czy zdoła wygrać Igrzyska, aby wrócić do Kapitolu i żyć spokojnie? Czy uda jej się pokonać większych i lepszych od siebie zawodników? Czy przeżyje na arenie? Czy los pobłogosławi ją i zacznie jej sprzyjać szczęście? Da sobie szansę na miłość? A więc... 76 Głodowe Igrzyska czas zacząć! "Pomyślnych Igrzysk i niech los zawsze wam sprzyja"
Kategoria: Fanfiction --> Igrzyska Śmierci
Autorka: Sandra M

 Alyson zostaje aresztowana - kolejny raz w ciągu roku. Rodzice podejmują decyzję o umieszczeniu córki w rygorystycznej szkole z internatem dla trudnych nastolatków. Nie potrafi pogodzić się z tą decyzją i za wszelką cenę próbuje wymusić na rodzicach zmianę podjętej decyzji. Bunt Allie nie wpływa na rodziców, tak jak ona by tego chciała, wręcz przeciwnie. Małżeństwo jest utwierdzone w swoich przekonaniach, że dziewczyna jest zdemoralizowana i potrzebuje rygoru. Nowa szkoła Alyson nie jest jednak zwyczajną szkołą o tym profilu. Panują tutaj dziwne zasady, a uczniowie to rozpieszczone i brutalne dzieci wpływowych ludzi. Kiedy jedna z uczennic zostaje zamordowana, nikt nie interesuje się mordercą. Allie postanawia odkryć prawdę, tym samym odkrywając mroczne sekrety swojej szkoły. Nie myślała, że to może przynieść, aż tak brutalne konsekwencje. Czy pomoże jej w odkryciu prawdy morderstwa przystojny Carter? A może zimny i nie obliczalny Harry?
Jakie sekrety skrywają uczniowie szkoły?
Kim jest tak naprawdę rodzina Alyson?
Jaki jest prawdziwy powód pobytu dziewczyny w tej szkole?
Kategoria: Fanfiction --> Gwiazdy i fani
Autorka: Lifie is Brutal


Odkąd Allie w wieku dziewięciu lat została uratowana przez niesamowitego piłkarza, dziewczyna jest szczęśliwa. Mimo dzielących ich kilometrów nie mają problemów z utrzymywaniem kontaktu. Do czasu, gdy jako piętnastolatka zostaje złapana na wagarach. Matka daje jej najgorszą karę z możliwych. Zakaz spotkań z Javierem, jej bohaterem i najlepszym przyjacielem. Od tej pory dziewczyna zaczyna snuć różne plany, aby się z nim zobaczyć i planuje wyjazd do Madyrtu. Trzy lata później spotyka ją wielkie szczęście. Tata nastolatki wraz z obrońcą Invicto uknuli plan, by dziewczyna mogła zamieszkać u swojego ukochanego piłkarza, za którym bardzo tęskniła.
Allie przeprowadza się do stolicy Hiszpanii, gdzie spotyka ją wiele niesamowitych przygód. Zarówno tych dobrych, jak i niezbyt przyjemnych. Poznaje dwóch wspaniałych chłopaków, którzy zaczną walczyć o jej serce, a ona, choć doskonale wie, który jest tym jedynym, nie chcąc zranić drugiego może podjąć niewłaściwą decyzję, której będzie żałowała do końca życia.
Zobacz, jak potoczą się losy Allie Clare, lekko roztrzęsionej osiemnastolatki pozytywnie nastawionej do życia.
Kategoria: Romans
Autorka: Tea Warlley


Dark years of my life
"W odruchu chwili złapała, za parasolkę, leżącą na wersalce i skierowała się w stronę drzwi. Pełna przerażenia, zza ściany przyglądała się męskiej sylwetce ubranej w szarą bluzę i czarne jeansy. Z wzrostu był kilka razy wyższy od niej. Przełknęła ślinę w duchu modląc się, o spokój i cisze. Obserwowała nieznaną jej postać, która kręciła się po pokoju. Odwróciła się zza siebie. Wzrokiem spojrzała na mężczyznę. Jedyne co poczuła, to mocne uderzenie w głowę"
Kategoria: Fanfiction --> Gwiazdy i fani
Autorka: monia monika
Rejects
"Luke Hemmings? Tak, znam go. On ma gdzieś zasady.
Interesuje się tylko swoim zespołem.
Mam go opisać trzema słowami?
Odrzutek, przystojny i niepoczytalny."
" Taissa Farminga? Siedzę za nią w ławce
na praktycznie każdym przedmiocie.
Co o niej myślę? Zajebiste nogi, włosy i
nie ma żadnych przyjaciół." 
Kategoria: Fanfiction --> Gwiazdy i fani
Autora Mea brooks


 Śmierć przynosi rozkosz, szczególnie, gdy można ją przeżywać wciąż na nowo. Problem pojawia się dopiero wtedy, kiedy na drodze nieśmiertelności staje ktoś o wiele potężniejszy, dla kogo śmierć ma zupełnie inne znaczenie. Czy ktokolwiek się przed nim ustrzeże? Czy pozostała jeszcze nadzieja? A może jedyne wyjście zawiera się w słowach…
„Po prostu się zabij. Będzie bolało, obiecuję.”
Kategoria: Fantasy
Autorka: Zamora

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz