sobota, 5 lipca 2014

[41] Aktualizacja

 Część Starling City została zniszczona przez armię Slade'a Wilsona. Zaginęła Thea Queen i chodzą słuchy, że Malcolm Merlyn nadal żyje. Czy te dwie sprawy coś łączy? Były miliarder Oliver Queen uważa, że zrobił wszystko co było trzeba by ocalić swoje miasto. Team Arrow bada sprawę tajemniczej postaci jaką jest Marcus Black. Odkrywają oni, że ów mężczyzna jest powiązany z Malcolmem Merlynem, Ra's al Ghul. Wraz ze swoją drużyną Oliver odkrywa, że wszyscy najbogatsi ludzie na świecie od czasu do czasu zbierają się w Central City, aby omówić kilka ważnych spraw. Tym samym Queen wraz ze swoimi przyjaciółmi trafia do CC aby rozwikłać zagadkę tajemniczej organizacji „Veritas”. Jak się później okazuje „Veritas” jest tylko małym problemem, trzeba najpierw wziąć łuk i uratować świat, pomocnikiem okazuje się być Barry Allen, który już wybudził się ze śpiączki.
Kategoria: Fanfiction --> Seriale
Autor: Crossover 


"Powiadają, że ten, kto ma pieniądze, ma władzę. Natomiast w moim świecie majątek nie ma większego znaczenia. Liczy się ten, kto posiada doświadczenie i umiejętności."

Raven Keith jest siedemnastoletnią Łowczynią Nikczemnych. Dotychczas nie miała jednak okazji, by sprawdzić się w walce, ponieważ w chwili jej narodzin krwawe wojny dobiegły końca i nigdy nie zostały powtórzone. Przez Radę Najwyższą Łowców jest uważana za Wybraną, czyli taką, która położyła kres okrucieństwu. A jednak...
Ktoś nielegalnie otwiera jedyny portal prowadzący do Verdille. I tworzy kolejne. Łowcy, zawiadomieni o zagrożeniu za późno, nerwowo przygotowują się na starcie. Ale czy ktokolwiek pamięta jeszcze, jak się skutecznie walczy?
Raven, córka księżnej Adelaidy i księcia Jeffreya, jest obwiniana o całe nieszczęście i posądzana o zdradę. Jednak nie przez wszystkich... ON staje po jej stronie, rzekomo całkiem bezinteresownie. Czy młoda, całkiem bezbronna Łowczyni, zaufa nieznajomemu?
Kategoria: Fantasy
Autorka:  Kaila Samler


Bernhard Oxenstierna nie jest ani urodzonym żołnierzem, ani politykiem - jedyne, czego pragnie to święty spokój, kawałek własnej ziemi i możliwość pracy ze zwykłymi, prostymi ludźmi. Kiedy jednak człowiek rodzi się w rodzinie takiej, a nie innej, nie ma co liczyć na spełnienie podobnych marzeń. Rodzina wie lepiej, co jest dla niego dobre, dlatego planuje mu wszystko: wybiera narzeczoną, karierę, stanowisko.
Gdy w 1655 roku wybucha kolejna wojna polsko-szwedzka, Bernhard, jako świeżo mianowany kapitan, zostaje wysłany na front. Pomimo początkowych sukcesów szwedzkiej armii, młody Oxenstierna nie ma szczęścia - jego oddział wpada w zasadzkę Polaków. Bernhard godzi się z wizją nieuchronnej śmierci - ciężko ranny, leży w agonii na polu bitwy, zostawiony na pastwę losu przez polskich żołnierzy. Wtedy jednak, niespodziewanie, nadchodzi ratunek - od tego momentu życie Bernharda zmienia się diametralnie.
Kategoria: Historyczne
Autorka: Freyja


Zamykam oczy już ostatni raz. Tak, aby już NIGDY ich nie otworzyć. Tak, aby już nigdy JEJ nie widzieć. Szum wody staje się jednolity i słyszę go gdzieś w tle. Moje oddechy stają się coraz wolniejsze. Moje serce też zwalnia. Ostatnie co słyszę, to głośny krzyk, przeradzający się stopniowo w płacz. Chcę sprawdzić, czyje gardło jest jego źródłem, jednak staję się zbyt senna, by otworzyć oczy. Zbyt słaba, by pokonać cisze. Zbyt tchórzliwa, żeby nie iść w stronę światła. Ostatkiem sił podnoszę kącik ust w górę, a pojedyncza łza spływa mi po policzku.
Jestem wolna.
Kategoria: Fantasy
Autorka: Jocelyn 


Lena ma wszystko czego jej trzeba, chłopaka, wspaniałą przyjaciółkę, kochającą rodzinę, a do tego wszystkiego właśnie zaczęły się wakacje. Czy potrzeba coś więcej? Pewnego dnia, wydaje jej się, że jej życie straciło sens, chce to zmieć. Wybiera się ze swoją najlepszą przyjaciółką, Emilką, do klubu, tam doznaje niemiłego rozczarowania... Co wydarzyło się w klubie?
Kategoria: Romans
Autorka: Miśka


Pewnego dnia uświadomisz sobie, Bridmann, że bańka w której żyjesz nie jest schronieniem. Jest więzieniem. Pieprzonym więzieniem, w którym sama się zamknęłaś. I wtedy zaczniesz żałować, cholera nawet nie tego, że przegrałaś życie. Ty po prostu żadnego nie miałaś. I wiesz co? Myślę, że to najgorsze co może się zdarzyć. Umrzeć za życia. A ty Bridmann jest tak cholernie martwa, że aż chce się rzygać."

Rok 2014, Burbank, Los Angeles.
Idealne życie jest fikcją. Słodką jak perfumowane cukierki. Pachnące jak świeże truskawki. W rzeczywistości nieznośnie sztuczne. Kimberly Bridmann będzie musiała pogodzić się z tą gorzką prawdą. Kiedy jej ojciec trafia do więzienia za handel narkotykami, a ona zostaje z szaloną matką i trójką młodszego rodzeństwa, jej idealne życie staje na głowie. Na dodatek jej siostra Aurelia bardziej przypomina tanią dziwkę niż siedemnastolatkę, matka łyka proszki na receptę, a jakiś pokręcony koleś uczy ją życia. Wszystko zmierza w zdecydowanie złym kierunku.
Kategoria: Obyczaj
Autorka: Isa 


Dziewczyna zostaje adoptowana i trafia do niezwykłej rodziny. Rodziny, która skrywa sekret mogący obrócić jej całe dotychczasowe życie do góry nogami.
Kategoria: Fanfiction --> Gwiazdy i fani
Autorka: Agata Bizzle


  Burzom 
Dwa lata wcześniej Carter uważała, że wyjeżdżając z Madrytu, wyświadcza Xabiemu i Ramosowi ogromną przysługę, gdy tak naprawdę uciekała przed trudnym wyborem, którego dokonanie wiązało się z utratą jednego z nich. W ostateczności utraciła obu. Dwa lata później niedokończona sprawa dała o sobie znać i sprowadziła ją z powrotem do Hiszpanii. I choć w zasadzie Xabi i Ramos już zdążyli ruszyć naprzód, jej niespodziewany powrót skomplikował więcej niż mogłoby się wydawać.
Kategoria: Fanfiction --> Gwiazdy i fani
Autorka: Juliet

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz