czwartek, 31 lipca 2014

[45] Aktualizacja

Informacje o wynikach ankiety i konkursie pojawią się wieczorem.
 Shailey i Elen to dwie przyszywane siostry, które traktują siebie jak przyjaciółki. Pewnego dnia Shailey odkrywa, że jej ojciec jednak nie zginął w wypadku, a matka znika w tajemniczy sposób. Dziewczyny podejmują się poszukiwaniom rodziców Shailey. Pomoc mogą znaleźć ze strony pewnych braci, którzy jednak różnią się od normalnych nastolatków.
Opowiadanie fantasy w sam raz dla fanów Zmierzchu i Darów Anioła.
Kategoria: Fantasy
Autor: Blackbird 


 -Wiesz po co tu jestem Filipie - zaczęła - Minęło trzydziści lat od zamknięcia Lissett. Dochodzą do mnie informacje, że widziano dziecko, które potrafi uleczać rany. Zdajesz sobie sprawę, co to znaczy. Nie mozemy pozwolić na swobodne aktywowanie mocy. To niebezpieczne. Ich rodzice na pewno chcą, by dzieci były bezpieczne i chcą ich dobra, ale nie mogą nic zrobić odkąd zamknięto Akademię. Moja matka chciała, by kontrolowano poczynania tych dzieci i sprawowana nad nimi opiekę. Wszyscy myśleli, że ostatnie dzieci wykazujące zdolności zakończyły naukę 30 lat temu. To nie prawda. Musimy jak najszybciej przywrócić działalność szkoły i poinformować rodziny tych dzieci. Oni chcą, by się w niej uczyły.
Kategoria: Fantasy
Autora: P♥ulina


Prowadzimy ocenialnę blogów, filmów i wszystkich innych stuff znalezionych w odmętach internetu. Znajdzie się też czasem jakaś niezwiązana z niczym notka. Jeżeli chcesz spojrzeć na świat z trochę ułomnej perspektywy, serdecznie Cię zapraszamy.
Kategoria: Analizatornia
Autor: Irchalina, Yoko Touko


Po wojnie półkul wybuchła wielka epidemia Czystki. Jeden człowiek, zwany Konsulem zakłada Miasto, aby chroniło nieskażonych ludzi. Po ośmiu latach zaczyna grupować ludzi, dzieląc ich na trzy rasy: Irzis - nieskażeni, Emenis - nosiciele, Nilubis - zarażeni.
Dziewiętnastoletnia Devinne Black, córka Irzijczyków trafia do piętnastoosobowej grupy Nilubis, gdzie, jako najstarsza, zostaje przywódczynią. W krótkim czasie dochodzi do różnych dziwnych wydarzeń. Sytuacja w mieście ulega gwałtownym zmianom.
Kategoria: Fantasy
Autorka: g r a n i t o v a

Hermiona Granger prowadzi na pozór spokojne i poukładane życie razem ze swoim narzeczonym Ronem Weasleyem. Niespodziewanie kobieta oznajmia Ronaldowi, że chce odnaleźć swoich rodziców, którym podczas wojny zmodyfikowała pamięć. Ten, jednak kategorycznie odmawia dalszego rozmawiania na ten temat i wymusza na niej obietnice nie jechania samej do Australii. Jednak Hermiona nie mogąc dłużej wytrzymać w toksycznym związku ucieka od Weasleya, a swój azyl znajduje w hotelu, którego właścicielem jest Draco Malfoy.
Kategoria: Potterowskie --> Trio Hogwartu 
Autorka: Nagini


 Honorata Julia jest zwyczajną nastolatką. Dobrze się uczy, ma wspierających ją przyjaciół oraz kochającą matkę i brata. Jednak pewnego dnia jej ojciec znika, a do ich domu wprowadza się drugi mężczyzna ze swoją córką. Juli się on nie podoba od początku, lecz jej matka za nim szaleje.
Pewnego razu wracając ze szkoły natyka się na tajemniczego chłopaka, który pokazuje jej drugi wymiar. Dziewczyna nic o nim nie wiedząc, musi się tam dostać i uratować krainę przed złym Lordem Fino.
Na początku uważa, że to niedorzeczne, ale kolejne wydarzenia zmieniają jej opinię. Prawdziwe problemy zaczynają się tuż przed Wielkim Balem, na którym ma zadebiutować, gdy ukochany okazuje się podłym zdrajcą.
Kategoria: Fantasy
Autorka: Zakochana w muzyce


Serce czy rozum? Emocje czy myśli? Rozważna czy romantyczna? Odwieczna walka nadal trwa. W moich skromnych progach przeczytasz o najróżniejszych sprawach, które składają się na ludzką egzystencję. Niewykluczona próbka mojej twórczości. Zainteresowany? Zapraszam. 
Kategoria: Refleksje
Autorka: Sabishi


Półka Artemis
 Sterczące regały uginają się Pod ciężarem tysiąca śpiących dusz. Po cichu, z nadzieją - Za każdym razem, gdy otwieram książkę, Budzi się dusza.

Kategoria: Recenzje
Autorka: Artemis

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz