czwartek, 7 sierpnia 2014

[46] Aktualizacja

Tak na początku. Doszłam do wniosku, że skoro jesteście zbyt leniwi by zostawić komentarz, postanowiłam ułatwić Wam życie. Po lewej stronie już pojawiła się kolejna ankieta, która będzie trwała 6 dni, dotycząca Waszej opinii o TOP 5 (dla nowych lub zapominalskich albo przeoczalskich chodzi o to).
PROSZĘ GŁOSUJCIE!!!!


Blog dziecka k-popu i rock'n'rolla. Ten blog, to taki mój mały miszmasz, na który składają się przemyślenia, opowiadania yaoi, k-pop i to, co uda mi się stworzyć w programach graficznych ^^.
Kategoria: Inne
Autor: Decay


Na naszej stronie odnajdziesz recenzje bardziej i mniej znanych książek. Dowiesz się, co sądzimy na temat danych pozycji, jakie są nasze odczucia związane z ową lekturą, na jaką skalę spisał się autor. Czy ta książka wciągnęła nas tak, że pochłonęłyśmy ją w jeden dzień? A może męczyłyśmy ją długie noce, gdyż toporne pismo autora nie pozwalało nam na zgłębienie tajemnic skrytych między stronami? Możesz składać u nas propozycje historii do zrecenzowania. Możesz tu zagłębić się w świat magii, zgubić w kryminale i pobuszować w stercie książek razem z bohaterami jakiejś przygodowej powieści. Poczuj się jak u siebie. Usiądź przed kominkiem i otwórz kolejne podstrony. A w razie potrzeby i jakichkolwiek problemów napisz do nas list! Obiecujemy, że odpiszemy na niego w błyskawicznym tempie! 
Kategoria: Recenzje
Autorki: Clar, Cup & Kath


 Zbliża się rewolucja. Nie jeden polegnie, niewielu zostanie zapamiętanych. Bo przecież taki urok rebelii, prawda? Tylko ile ofiar może pochłonąć i jak wiele będzie trzeba poświęcić, aby gniew ludu zakwitł? Jak wiele ludzkich istnień zabierze na marne? Ilu zaryzykuje i rzuci się w wir walki, by odzyskać utraconą wolność?
Myślisz, że Czarny Pan zagraża tylko Wielkiej Brytanii i Harry'emu Potterowi? Że poprzestanie na opanowaniu tylko tak niewielkiego skrawka ziemi? Nawet nie wiesz jak bardzo się mylisz...
Kategoria: Potterowskie --> Trio Hogwartu
Autorka: Tristesse


W Fereldenie nastały złe czasy. Wiecznie spokojne okolice zamieniły się w miejsca bitew i kupki popiołów, a znane i szanowane rody wymarły, zamordowane we własnych posiadłościach. Już nigdzie nie było bezpiecznie. Ludzie zaczęli uciekać, elfy chowały się w lasach, a krasnoludy zostawały w swoich rodzinnych miejscach znajdujących się pod ziemią. Zapanował chaos. Panika opanowała ludność, a wojska traciły wojowników przez krwiożercze istoty, które mordowały do upadłego. Powstali Szarzy Strażnicy, którzy starali się poszerzyć swoje nieliczne szeregi na rzecz walki z wrogiem. Dołączenie wymagało odwagi i siły i tylko nieliczni przeżywali. Fereldeńczycy rozpaczali nad ofiarami, a Szara Straż broniła ich do ostatku sił. Po pewnym czasie, pojawił się najsilniejszy wróg, a wyszkolonych wojowników brakowało. Trzecia bitwa pod Ostagarem sprawiła, że z całej Straży przeżyła jedynie garstka, którą można policzyć na jednej dłoni. To czas testu całego państwa, tym bardziej, kiedy Arcydemon żyje i kieruje mrocznymi pomiotami. Jak zakończy się ta wojna? Świat pogrąży się w śmierci i krwi, czy Ferelden wygra?
Kategoria: Fanfiction --> Gwiazdy i fani
Autor: Dragonfly


KSIĄŻKI KOCHAJĄ WSZYSCY. Jeżeli nie zgadzasz się z tym stwierdzeniem i uważasz się za wyjątek, to może oznaczać tylko jedno! Nie trafiłeś jeszcze na pozycję, która poruszy Twoim sercem i nie da Ci myśleć o niczym innym, a tylko o niej samej. Tylko o jej żywych bohaterach, których chciałbyś przytulić lub uderzyć w sam środeczek ich parszywych czterech liter. Tylko o jej przepełnionej niesamowitymi momentami fabule, która sprawi, że osobiście doświadczysz rzeczy, które uchodzić by mogły za niemożliwe. Drogi czytelniku, spokojnie! Wejdź na bloga, a wśród wielu recenzji na pewno znajdziesz coś, od czego mógłbyś zacząć swoją magiczną przygodę z literaturą! Ponadto, strona zawiera wiele artykułów na temat naszych papierowych przyjaciół, porad, wyzwań czytelniczych. Czasami, żebyś mógł odetchnąć, pojawią się notki lifestylowe, przemyślenia, a też recenzje filmów, seriali, magazynów i płyt. Ale hej! I tak szybko wrócimy do pracy nad pogłębianiem uczucia do czytelnictwa. Gotowy?

Jeżeli jednak, drogi czytelniku, uważasz się za książkoholika, powiem tylko cztery słowa i będziesz mój! Uwaga, oto one: N a b l o g u s ą K S I Ą Ż K I!
Kategoria: Recenzje
Autorka: Lavinia


Skylynn podczas pobytu w szpitalu zakłada konto na popularnym serwisie społecznościowym o nazwie Twitter. Poznaje tam Camerona, który mieszka na drugim końcu Stanów Zjednoczonych. Po jakimś czasie zaprzyjaźniają się, stają się coraz bardziej ważni dla siebie. Z czasem wyjawiają swoje najskrytsze sekrety, ale Sky nie mówi wszystkiego. Nie wyjawia chłopakowi, że cierpi na białaczkę. Wysyłają do siebie miłe wiadomości, swoje zdjęcia, wymieniają się nawet swoimi numerami. Oczarowany wdziękiem Skylynn pragnie jak najszybciej ją spotkać. Gdy dziewczyna trafia do szpitala podczas jego tygodniowego pobytu w Nowym Jorku, Dallas dowiaduje się wszystkiego. Między innymi, że jego przyjaciółce zostały tylko 3 miesiące życia chyba, że wydarzy się jakiś cud. Cameron postanawia dzielnie trwać przy Jenner do końca. Dowiaduje się, że dziewczyna ma listę rzeczy do zrobienia przed śmiercią. Podczas całego pobytu przy boku brunetki zakochuje się w niej. Czy uda mu się spełnić wszystkie jej marzenia? Czy ich miłość przetrwa? Czy Skylynn umrze? A jeśli tak to czy szczęśliwie? Czy ich historia zakończy się happy endem?
Kategoria: Fanfiction --> Gwiazdy i fani
Autor: unconditionally


Grace żyła normalnie, dopóki nie przyśniła jej się pewna nierealna sytuacja. Czy ten sen mógł mieć jakieś znaczenie? Czy Sophie może mieć coś wspólnego z nowymi uczniami ich szkoły, którzy wydają się jej nienawidzić? Właściwie dlaczego dzieciaki, które chodziły do owianej tajemnicą ekskluzywnej placówki edukacyjnej, nagle znalazły się wśród zwykłych ludzi? Czy ktokolwiek może iść spać nie bojąc się tego, czy obudzi się o poranku?  
Kategoria: Fantasy
Autorka: Neva


Vivo ego in morte
Dramione osadzone w realiach wielkiej zimnej wojny. Czymże jest uczucie w obliczu śmierci? 

Kategoria: Potterowskie --> Trio Hogwartu
Autorki: Kikyo i Misha 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz