czwartek, 21 sierpnia 2014

[48] Aktualizacja

 Zapraszam na mojego bloga! Znajdziesz tutaj wszystko, co mnie interesuje - od przemyśleń i refleksji, przez książki, aż po muzykę. Kto wie, może i Ciebie zainteresuje?
Kategoria: Pamiętniki
Autor: Arioch


Siedemnastoletnia Lanabell Everdeen jest kuzynką Katniss i Prim, która po śmierci rodziców mieszka razem z nimi. Jako jedyna nie boi się igrzysk, więc gdy to ona zostaje trybutką na siedemdziesiątych trzecich głodowych igrzyskach, przyjmuje to ze stoickim spokojem. Czy uda jej się przeżyć i wrócić do rodziny? Co zrobi, gdy okaże się, że jej przeciwnikiem będzie najlepszy przyjaciel?
Kategoria: Fanfiction --> Igrzyska Śmierci 
Autorka: Sylla


Wynaleziono sposób na usuwanie pamięci. Jednak zawsze pojawiają się pewne komplikacje. Taka spotyka Charliego, chłopca, któremu rodzice kilka lat temu wymazali z pamięci pewne fragmenty życia. Czy nastolatkowi uda się dowiedzieć, co i jak dużo chcieli przed nim ukryć? Czy ta wiedza go zniszczy? Czy wszystko, w co wierzy, może okazać się jednym wielkim kłamstwem?
Pamięć to nie urządzenie, którym da się sterować.
Kategoria: Fantasy
Autor: Julie Sheridan (Julss)
 

Uwielbiam koty. To moja miłość i zarazem pasja. Nie rozumiem ludzi, którzy nie podzielają moich zainteresowań i uważają te cudowne zwierzęta jako największe chodzące po świecie zło. Poprzez bloga pragnę podzielić się moimi obserwacjami oraz długoletnim doświadczeniem nabytym poprzez obcowanie z kotami.
Kategoria: Hobby
Autor: Vero nike


Pełen humoru pamiętnik Lily Evans, w którym opisuje przygody swoje i jej przyjaciół. Akcja dzieje się na siódmym roku w Hogwarcie. Jeśli masz dość humorów Lily Evans, słynnego "Liluś, umówisz się ze mną?" i chciałbyś poznać rudowłosą Gryfonkę z nieco innej, pozytywnej strony i dowiedzieć się, jak dojrzewało uczucie między Lily i Jamesem, to zapraszam :)
Kategoria: Potterowskie --> Czasy Huncwotów
Autorka: Black Butterfly
 

Stella wraz ze swoją przyjaciółką wyjeżdża do LA, żeby nagrać piosenkę z Janoskians. Bliźniacy zakochują się w niej, a ona nie ma o niczym pojęcia. Bracia ciągle się kłócą i prawie Janoskians się rozpada. Stella zakochuje się w Luke'u i właśnie wtedy dziewczyny wraz z chłopakami wyjeżdżają w trasę koncertową, a ich miłość się rozwija.
Kategoria: Fanfiction --> Gwiazdy i fani  
Autor: lukey pookey


Scarlett - kiedyś szczęśliwie zakochana dziewczyna, która miała wszystko czego potrzebowała- rodzinę, chłopaka; a teraz? Przez jeden błąd straciła wszystko, pożyczyła pieniądze od niewłaściwej osoby, a Louis, który był jej pierwszą miłością, zostawił ją.Oboje się zmienili, ale czy na lepsze? Scarlett została prostytutką, a Louis pracusiem. A co się stanie, gdy pojawi się szansa na odbudowanie relacji? Co, gdy gra zmieni zasady? Po co były jej pieniądze?
Kategoria: Fanfiction --> Gwiazdy i fani
Autorka: τяσυßℓємαқєяgιяℓ #Nutka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz