piątek, 29 sierpnia 2014

[49] Aktualizacja

Beau wraca do Melbourne po 2 latach. Wyjeżdżając złamał serce Alison która przez pół roku była w depresji. Kiedy ułożyła sobie życie i była w końcu szczęśliwa on wrócił i wywrócił je do góry nogami.
Kategoria: Fanfiction --> Gwiazdy i fani
Autor: lukey pookey


Wiesz, większość z nas jest po prostu upadłymi aniołami, ale niektórzy z nas po prostu urodzili się w piekle, powiedział swoim głębokim głosem, mały uśmiech wpłynął na jego usta i wiem, że jest prosto z piekła.
Kategoria: Fanfiction --> Gwiazdy i fani
Autorki: Acrimonia i Alice.
 

„Każdy człowiek jest jak Księżyc. Ma swoją drugą stronę, której nie pokazuje nikomu.”

Annabel mimo skomplikowanej sytuacji rodzinnej stara się żyć normalnie. Nie wychodzi to jej jednak dobrze. Wiecznie rozkapryszona matka, agresywny ojciec oraz złośliwy młodszy brat codziennie doprowadzają ją do płaczu. Jednak pewnego dnia wszystko się zmienia. Kto by pomyślał, że tajemniczy mężczyzna w kuchni, groźnie wyglądający wypadek samochodowy oraz nieznajomy brunet, tak bardzo namieszają w jej życiu. Wszystkie stwory, które znała tylko z horrorów, okazują się rzeczywistością. Sama jest jednym z nich. Nie jest nawet świadoma, jak wielkim darem i zarazem przekleństwem dysponuje.
Annabel, bardzo wrażliwa i uczynna nastolatka, zmieni się nie do poznania. Jej nadzwyczaj szlachetne serce, przeistoczy się w twardy kamień. Co sprawi, że dziewczyna tak radykalnie się odmieni? I jaką rolę odegra w tym wszystkim Jack McCarthy?

Opowiadanie o poświęceniu, miłości i odwadze z nutką fantastyki. Czy jesteś gotowy wkroczyć w świat ciemności?
Kategoria: Fantasy
Autorka: Annabel


 I nie ma już nikogo
Niewiele jest historii, może nawet żadnej takiej nie ma, gdzie poznajesz zakończenie na samym starcie czytania. Ale nie jest to definitywny koniec. To jest po prostu koniec początku.
Lily, Dorcas oraz Huncwoci wracają do Hogwartu ukończyć siódmy rok. Tymczasem Voldemort czai się u stóp zamku i nie ma dobrych planów.
Walka o życie, o zwycięstwo dobra w towarzystwie hormonów. To czas, kiedy każdy będzie musiał pokazać po czyjej jest stronie. Czy jest po stronie zwycięzców, czy może jest tym złym.
To w 1981 roku prawdziwe poświęcenie oddało ostatni pokłon. To wtedy po raz pierwszy usłyszano szaleńczy rechot zła.
Kategoria: Potterowskie --> Czasy Huncwotów
Autor: Crux


Blog to pamiętnik nastolatka, którego życie drastycznie się zmienia. Jego jedyna przyjaciółka popełnia samobójstwo, a jego rodzice doprowadzają do upadku ich rodziny. Chłopak ma problemy w szkole i z samoakceptacją. Sam zaczyna się zastanawiać, czy nie czeka go taki sam los jak jego przyjaciółkę.
Kategoria: Pamiętniki
Autor: Paul Abora


Można powiedzieć, że Dorcas pojawia się znikąd. Nikt nic o niej nie wie. Zjawiła się od tak. Zapytasz, gdzie? W Dolinie Godryka. Chcesz wiedzieć dokładniej? Otóż pojawia się w domu Potterów. Dziewczyna ciągnie za sobą pewną historię, a jeszcze ciekawszą historię ma przed sobą. Panują niebezpieczne czasy Ten-Którego-Imienia-Nie-Wolno-
Wymawiać zbiera armię, by za niedługo uderzyć. Co jeśli na przeszkodzie będzie mu musiała stanąć czarnowłosa osóbka? Co jeśli Czarny Pan weźmie sobie za cel zniszczenie jej i wszystkiego na czym jej zależy? Pomiędzy uciekaniem przed złem, znajdzie dziewczyna czas na przyjaźń, a co ważniejsze miłość? Jedno jest pewne, historia Dorcas nie należy do jednej z tych przesłodzonych.
Kategoria: Potterowskie --> Czasy Huncwotów
Autorka: Destiny 

 
Rebelia Katniss Everdeen została stłumiona, a sama ona wraz z innymi rebeliantami została po kilku latach procesu stracona. Przed śmiercią zdążyła jednak urodzić dwójkę dzieci. Kilka lat później starsze już dzieci Katniss i Peety- Anee i Bove mieszkają w najbiedniejszym dystrykcie stworzonym dla rodzin rebeliantów. Pewnego dnia Snow ogłasza kolejne Igrzyska Głodowe, lecz żeby pozbyć się niebezpieczeństwa w Igrzyskach mają obowiązek wziąć udział dzieci rebeliantów, a w tym w szczególności Anee i Bove. Na Igrzyskach Anee poznaje tajemniczego Volta, całego w tatuażach chłopaka bez zahamowań wychowanego w dwójce na zawodowce. Między młodymi wykwita uczucie, które rządzi się własnymi prawami. Jednak tym razem Kapitol nie powtórzy błędu z 74 Igrzysk i zwycięzca będzie tylko jeden.
Kategoria: Fanfiction --> Igrzyska Śmierci 
Autor: Sectum Sempra


Jeden SMS, jeden wyjazd zmienia życie biednej Monic w coś czego nie da się opisać słowami. Emocje, których nigdy nie doświadczyła przyjdą w złym momencie. Strach, że straci najbliższe jej osoby staję coraz większy. SMS przychodzące z większa ilością niż wcześniej. Poznanie nowych osób stanie jej się wybawieniem czy może kolejnym koszmarem? Szesnastoletnia dziewczyna dozna niezwykłego uczucia do dwóch niebezpiecznych osób. Co będzie dalej? Czy Monic będzie musiała stawić czoła komuś kogo nawet nie zna? Jak to się potoczy? Kogo wybierze? Czy decyzja, którą podejmie będzie dobra dla niej samej, a bezpieczna dla drugiej osoby? Tego dowiedziecie się czytając bloga.
Kategoria: Fanfiction --> Gwiazdy i fani
Autor: Anczi Anczi


Zbiór opowiadań yaoi z k-popowymi gwiazdkami. Znajdziecie tu zarówno oneshoty jak i wieloczęściowe opowiadania.
Zapraszam wszystkich wielbicieli k-popu i yaoi.
^^ <3
Kategoria: Zbiory opowiadań
Autor: decay


. Cyberpunk jest jaki jest. Brudne, brutalne światy, wieczne intrygi, wielkie korporacje, miasta-molochy, modyfikacje ciała, biotechnologia genetyczna, cyberwszczepy, zaawansowana technologia komputerowa, hakerstwo, rozwinięta przestępczość, walki uliczne, narkotyki, muzyka elektroniczna oraz co najważniejsze, zasada 3M - Miasto, Masa, Maszyna. To można tutaj znaleźć. Witaj w świecie cyberpunkowych opowieści.
Kategoria: Science fiction
Autor: A.J.


 Spragniony wrażeń? Nie chcesz rozstawać się ze światem opanowanym przez tytanów? Zastanawia Cię, co takiego może spotkać Twoich ulubionych i znienawidzonych bohaterów? Nie wahaj się i wejdź na tego bloga. Zamieszczane są tu kilkupartówki, one-shoty, może nawet będą w przyszłości dłuższe opowiadania. Wszystko w klimacie Shingeki no Kyojin
Kategoria: Fanfiction --> Manga & Anime 
Autorki: Madeleine Evans i Claudy - chan

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz