niedziela, 16 listopada 2014

[54] Aktualizacja

Alternatywne ego
Mali Corporalis to jeden z najniebezpieczniejszych artefaktów znanych na całym świecie. Czarnomagiczne urządzenie od wieków przechowywane jest w pilnie strzeżonych miejscach. Nawet tu w Anglii. Ministerstwo ukrywa je, jednak jeden z Niewymownych wykrada owy przedmiot pod działaniem Imperiusa z rozkazu Voldemorta. Misją Draco Malfoya jest dopilnowanie, aby przesyłka trafiła do Harry'ego. Czy wszystko pójdzie zgodnie z planem? Jak wielkim zmianom ulegnie Potter? Zmieni swoje nastawienie do śmierciożercy? Jakie skutki będzie mieć to zdarzenie dla świata magii?
Kategoria: Potterowskie --> Trio Hogwartu
Autorka: Acrimonia 


Gdy April umiera trafia do Anielskiej Przystani, gdzie dowiaduję się, że jest Aniołem. Wzmaga się z nowymi umiejętnościami i chce dowiedzieć się jak zginęła, okazuję się jednak, że to nie taka prosta sprawa. W Anielskiej Przystani sprawy zaczynają się komplikować a Ziemia, z której pochodzi April, jest zagrożona…
Kategoria: Fantasy
Autor: Kamzo


 " Nikt nie przyszedł się zemną pożegnać. Już to wiem, że umarłem, w chwili gdy zostałem wybrany. A przynajmniej oni tak sądzą, oni już mnie stracili. Im więcej o tym myślę tym bardziej pragnę żyć, bardziej chcę wygrać i udowodnić, że się mylą. Wytknąć błąd, pokazać siłę.
Siedząc w pokoju pożegnań, to do mnie dotarło, nie mam po co wracać do 8, nawet jeśli wygram, ja już nie mam domu. Odebrał mi go Kapitol, okradł mnie z niego. A więc ja okradnę ich ze zwycięzcy.
Zabijając wszystkich trybutów, w końcu ja już nie żyję.
A tego roczny zwycięzca będzie tylko zwiastunem który nie nadejdzie... "
Kategoria: Fanfiction --> Igrzyska Śmierci
Autor: Szolin 


Co zrobisz, gdy do drzwi twojej izby zapuka czarodziej i powie ci, że jesteś czarownicą? Wyśmiejesz go, ale co potem? Życie Venus Cook wywróciło się o 180 stopni wraz z odwiedzinami Albusa Dumbledore'a. Ma udać się do Szkoły Magii i Czarodziejstwa Hogwart mimo znikomej wiedzy na jej temat. Czy młoda Cook odnajdzie się wśród innych uczniów? Dlaczego to właśnie ją Dumbledore zaszczycił osobistą wizytą? I wreszcie – czy na pewno jest tym, za kogo się uważa?
Kategoria: Potterowskie --> Trio Hogwartu
Autorka: Rosie 


 Bloga prowadzą trzy nastoletnie dziewczyny, które są zupełnie takie jak koty: niezależne i chodzące własnymi ścieżkami. Zapraszamy do czytania!  
Kategoria: Blogi grupowe
Autorki: Zuzka C., Aga T., Fey


 Nudzisz się? A może nie masz po prostu nic do czytania, a nie masz czasu na kilkuset stronicowe książki? W takim razie wpadnij do mnie!
Nie, to nie jest fanfiction, czy opowiadanie autorskie, które będzie ciągnięte w nieskończoność. To jest... zbiór opowiadań!
No weź... nie mów, że nie kręci Cię myśl o przeczytaniu kilku(nastu) opowiadań fantasy, czy też obyczajowych? Chyba, że wolisz scine-fiction... zaraz, zaraz, przecież taki tekst n a p e w n o też tam znajdziesz!
W skrócie: zapraszam Cię na mojego bloga z krótkimi opowiadaniami! Przyjmę Cię tam z szerokim uśmiechem i otwartymi ramionami! 
Kategoria: Zbiory opowiadań
Autorka: kotołaczka02


Nic nie jest takie, jakie się wydaje. Plany. Intrygi. Romanse. Zdrady. Miłości małe i duże. Kłótnie. Nadzieja. Nowe szanse.
Warszawa zmieniła się. Pytanie: czy na lepsze?
Kategoria: Romans
Autorka: Emilia Malfoy


W Demetrii, mieście wyniszczonym wojną, powstaje klub, który na celu ma wskrzeszenie miasta i zniszczenie wroga. Przez większość wizja ta z góry uważana jest za chorą, lecz grupa osób trzyma się jej kurczowo. W jej skład wchodzi John, stając na czele, młoda Faye oraz Mick i Daniel, przez wielu oskarżani za dezercję sprzed lat. Teraz wszyscy znowu są razem, w tym samym mieście, lecz nie jest to urocze i miłe spotkanie. Na wierzch wychodzą wszystkie krzywdy, kłamstwa, zawody i niechciane uczucia. Okazuje się, że po rozłące starzy przyjaciele prawie w ogóle się nie znają, a najbardziej szczera wydaje się być nowo poznana Joan o mglistej przeszłości.
Kategoria: Thriller
Autorka: sandstormwoman


 Drzewo genealogiczne Jillian jest tak samo zwariowane jak świat, w który nagle wkroczyła. Moment, w którym pogroziła Erickowi kastracją miał już na zawsze zmienić jej życie. Niecodzienne sytuację to dodatek do i tak trudnego żywota, jaki ona do tej pory wiodła. Na szczęście Jillian jest niezwykle tolerancyjną osobą!
Pobicie. Włamanie. To normalne w buntowniczym życiu niemal każdego nastolatka!
Jednak każdy ma jakiś umiar.
Umiarem Jillian była prawda odnośnie pochodzenia jej matki, bo jeżeli „Jabłko od jabłoni daleko nie pada” oznaczy to, że ona jest potworem i wrogiem każdego herosa?
Kategoria: Fanfiction --> Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy
Autorka: Mika Foggy 

 
 Czemu wszyscy skupiamy się na tych najbardziej sławnych? Wybrańcach, którzy chcą ocalić świat. Jednak, mało kiedy zwracamy uwagę na tych, którzy również są bardzo ważni. Draco Malfoy kontynuuje szósty rok nauki w Hogwarcie. Zlecono mu zadanie: Zabicie Dumbledore'a. Nikt nie zauważy twojego smutku, bólu czy łez, ale każdy wytknie Ci błędy.  
Kategoria: Potterowskie --> Trio Hogwartu 
Autor: Hate muggles


Zagubiony szalik
Iga sądziła, że kwiecień tego roku był jednym z najwspanialszych miesięcy jej życia, bo spędziła go w towarzystwie faceta, którego miała za niemalże ideał. Los niestety ją zaskoczył i po bolesnym rozstaniu odkryła też, że zgubiła swój ulubiony szalik, własnoręcznie wykonany prezent od babci. Jednego dnia spadły na nią dwie straszne rzeczy i stwierdziła, że teraz może być tylko lepiej.
Julek nigdy nie miał dziewczyny, nie dlatego, że brakowało mu ciekawych cech czy urody, raczej przez lenistwo i olewcze podejście do życia. Znaleziony szalik chciał z początku oddać swojej siostrze bliźniaczce, szybko jednak zrezygnował, dochodząc do wniosku, że może ktoś będzie tęsknić za tym szalem. Poza tym Julka nie umiała doceniać podarków bez metki drogiego sklepu...
Jak to możliwe, że przez jeden kawałek wełny wynikło takie zamieszanie?
Kategoria: Romans
Autorka: Onyks 

 
Nastoletnia Vivien oprócz problemów w rodzinie musi zmagać się jeszcze z jednym, chyba najważniejszym problemem. Igrzyskami Głodowymi. Rok w rok, już od trzech lat boi się, że zostanie wylosowana na Trybutkę 11 Dystryktu. Co będzie z dziewczyną kiedy jej największy koszmar się spełni? Zajrzyj na chwilę i zobacz jak w okrutnym świecie odnajdzie się Vivien. 
 Kategoria: Fanfiction --> Igrzyska Śmierci
Autorka: Astoria.!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz