niedziela, 26 kwietnia 2015

[63] Aktualizacja

Obiecano nam kompletną technologię.
Zachęcano wizją najdoskonalszego świata, perfekcyjnego w każdym calu.
Jednak to, co po wybudzeniu zastaliśmy na ziemi było niczym.
Dziewicza planeta- wszystko dopiero miało swój początek.
Teraz do nas należy odbudowa świata. Do nas- Ochotników.

"Wybudzeni" to opowieść o grupie Ochotników, którzy zostali poddani hibernacji, aby wybudzić się za 450 lat w kompletnym świecie. Ostatecznie trafili do świata pozbawionego nowoczesnych technologii i wszystko wskazuje na to, że są jedynymi ludźmi na planecie.
Co zmiotło z powierzchni Ziemi życie ? Czy Ochotnicy odnajdą się na nieznanej im dotąd przestrzeni? Co wśród wyszkolonych żołnierzy i wybitnych mózgowców robi dziewiętnastoletnia Ariana, która do grona 500 Ochotników została przypisana siłą? Czy to wszystko nie jest przypadkiem częścią planu? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie czytając moje opowiadanie.
Kategoria: Science fiction
Autor: Wertam


"I don't believe the world can't be saved". Wita was pozytywnie nastawiona Ellienka, czująca miętę nie tylko do Azjatów, ale przede wszystkim - do pisania. One shoty, dłuższe opowiadania, akcja, emocje, przygody... Staram się przelać wszystko, co czuję na papier - a czasem jest tego tak wiele, że sama się gubię. Ręce nie nadążają nad myślami i potem powstają w-pół-słowa-urwane-
opowiadania. Ale to bazgraj-zeszyt, tu nie musi być wszystko idealnie (chociaż do tego zmierzam).
"- To brzmi jak wyznanie miłosne.
- Fuj!
- No dzięki."
Kategoria: Zbiory opowiadañ
Autorka: LadyEllien


Wybacz mym ustom
 Mówili o niej szalona dziewczyna, gdy uciekła z rodzinnego domu, stawiając wszystko na jedną kartę. Wyrwawszy się z okowów matczynych ograniczeń, miała tylko jedno marzenie — dotrzeć nad morze i tam rozpocząć nowe życie. Tylko potwierdzili swój osąd, gdy po utracie mężczyzny, którego pragnęła nazywać tym jedynym, powolnym krokiem weszła w morską toń i...
...zniknęła.
  Kategoria: Fantasy
 Autor: maximilienne


You're the only exception
 Lauren po wypadku samochodowym budzi się w szpitalu. Niestety nie znalazła tam swojego ukochanego Miles'a, który prowadził samochód. Śledczy ustalili, że chłopak spowodował wypadek, a następnie uciekł z miejsca zdarzenia. Miles przepadł na dobre. Rozczarowana i załamana Lauren zaczyna swoje życie na nowo. Znajomi i rodzina radzą jej zapomnieć o chłopaku, który zostawił ją bez słowa. Lauren jednak jest wciąż głęboko przekonana, że kochającego ją Miles'a spotkało coś poważnego. Parę lat później dziewczyna otrzymuje tajemniczy list... 
Kategoria: Kryminał
  Autor: Chedey


Więźniowie Labiryntu
Nasz blog, jest oparty na pierwszej książce oraz filmie zatytułowanym 'Więzień Labiryntu'.  
Kategoria: Blogi grupowe
Autorzy: ---


Królowa Żywiołów
 A ty jak byś się czuł, gdyby bliska ci osoba zaginęła,a nikt nie zawiadomił pomocy. Wciel się w Dylan i poczuj tą rozpacz, która nie daje jej spokoju dopóki nie poznaje ... śnieżnobiałego lisa o imieniu Woody. Dziewczyna zafascynowana odkryciem gadającego lisa, wysłuchuje go, ponieważ Woody zna odpowiedzi na jej pytania.
Wie gdzie jest jej ojciec. 
Kategoria: Fantasy
Autor: Coffies A.


Looking for happiness
Tess Rodriguez prowadzi całkiem zwyczajne życie. Ma swoją najlepszą przyjaciółkę, dobre oceny i kochającą młodszą siostrę. ALE. Właśnie, zawsze jest jakieś "ale". Ojciec dziewczyny po tragedii, która dosięgła ich rodziny, zamknął się w sobie i nie interesował się poczynaniami córki właściwie wcale. Na domiar wszystkiego sprowadził do domu kobietę, której nastolatka nie znosiła. Czy w życiu Tess pojawi się ktoś, kto zagoi ranę na sercu po okrutnej tragedii? Bo mimo że minęło już sporo czasu, nastolatka nie umie sobie poradzić. W końcu nie tak łatwo jest zapomnieć, że straciło się matkę. Czy Tess zaakceptuje Megan? Czy Pablo zrozumie, że nie może się tak oddalać od córki, bo w końcu ją straci? A może nastolatka znajdzie miłość swojego życia? Chyba że jeszcze bardziej skomplikuje sobie życie...
Kategoria: Obyczaj
Autorka: Julie Sheridan (Julss)


Koniec zawsze jest początkiem
 Renee niczego w życiu nie żałowała. Zawsze dążyła do swoich pragnień, nawet, gdy były one bezsensowne. Ale w życiu zawsze musi coś pójść nie tak. Czego może Ci zabraknąć, gdy masz wszystko? Pieniądze, władza i miłość. Czego chcieć więcej? A jednak. Czujesz pustkę. Pewien niedosyt.
Poznaj życie osiemnastoletniej dziewczyny, która pisząc, chciała się ratować. Marzenia nie zawsze mogą coś zmienić. Życie nie trwa wiecznie, a śmierć czyha na każdym kroku.
"- Śmierć nie zawsze oznacza koniec. Może być ona początkiem czegoś lepszego".
Poznaj moją historię i sprawdź, czy i Ty dostrzegasz to, co niezauważalne gołym okiem.
Kategoria: Obyczaj
Autor: Renee Alighieri


Zabieg Lobotomia
 Każdy ma Anioła Stróża, który trzyma nad nim pieczę. Nie wiadomo jaką postać przybierze. Jednego dnia jest starcem, a innego małą dziewczynką. Nie dajcie się jednak zwieść pozorom. Anioły potrafią być zawzięte niczym smoki. Nie są jednak od tego, by walczyć za nas, lecz byśmy słyszeli ich podszepty. Przypominające, iż to my posiadamy władzę nad światami, które tworzymy. Główna bohaterka prawdopodobnie, wtedy nie posiadała takiego Anioła. Została osadzona w zakładzie dla obłąkanych dziewczyn, za to, że w obronie własnej zabiła partnera ciotki, który próbował ją zgwałcić. Ciotka nie wierzyła swojej siostrzenicy i sprzedała ją dyrektorowi szpitala, naciskając na lobotomię. Dziewczyna spotyka w szpitalu czwórkę dziewcząt, a niedługo potem odkrywa, że potrafi tworzyć swój alternatywny świat, do którego może się przemieszczać. Czy uda jej się uciec, do normalności? 
Kategoria: Science fiction
Autor: Wesoły Kostek


Jeff the killer x Lilith (JxL)
Od dnia, gdy tajemniczy seryjny morderca zamordował rodziców Lilith, nic w jej życiu nie jest takie jak przedtem. Uczucie jakim zapałała do Jeffa można nazwać miłością, ale czy on zdołał pokochać ją prawdziwie? Czy może zawładnęła nim kolejna obsesja, tym razem niezwiązana z zabijaniem? 
Kategoria: Fanfiction --> Manga & Anime
Autor: Kasamiyo Akasawa


Po drugiej stronie lustra
 Przepraszam, że nigdy mnie nie ma. Tu będę. Specjalnie dla Ciebie. Dziewczynka, która chce sklejać stłuczone, ludzkie Dusze... Naprawdę Cię potrzebuję. Tu skrywam tajemnice. W miliardach prostych słów kryje się muzyka. Ale świat to nie tylko kolory. Oprowadzę Cię po nim. Odnajdziesz się tu ze wszystkimi. Zrób tylko jedno - zaufaj mi.
 Kategoria: Psychologiczne
Autor: Melancholia


Spowiedź zdrajcy
 Dla świata jestem już martwy, a dla Ciebie? Chcesz poznać moją historię, która doprowadziła mnie do momentu, gdy tylko jeden człowiek zdaje sobie sprawę z tego, kim jestem naprawdę? Kiedy ukochana kobieta już cię nie pamięta.Chcesz poznać opowieść człowieka, który stracił wszystko i w zamian nic nie zyskał? Jedyną prawdę, na którą mnie stać. Wędrówkę na samo dno piekła.
Nazywam się Peter Pettigrew i oto moja historia.
Kategoria: Potterowskie --> Czasy Huncwotów
Autorka: Jaenelle


Wszystko jest dobrze dopóty nie padnie diabelski cień
Każdy chciałby mieć swoje miejsce na Ziemi. Przyjaciół, którzy zawsze będą z tobą. Ona nie wiedziała co, to znaczy być. Od dziecka włóczyła się, ze swoją matką i starszym bratem, po przeróżnych miastach. Nie byli bogaci, mieszkali w starych kamienicach, gdzie często dochodziło do bójek, kradzieży i zabójstw. Nie było tam bezpiecznie, ale to jedyne, na co było ich stać. Kolejna przeprowadzka do niezwykłego miasta Miami. Dziewczyna bała się nowego miejsca, tak jak każdego innego, ale nie wiedziała, że da jej, ono nadzieje. Nadzieje na lepsze życie, na lepszy początek, na miłość, której nigdy nie doznała. Człowiek jest zdolny zrobić wszystko dla szczęścia... i tak było z nią. Zrobiła coś, czego żałować będzie każdego dnia, a każda noc będzie zaczynała się od rozmyśleń nad przeszłością. Kiedyś da radę zapomnieć i cieszyć się z dnia i chwili. Wtedy, pojawi się On. Wywróci jej świat, by sprawdzić, jaką siłę skrywa. Dostanie karteczkę, której początkowo nie zrozumiała. To, co stanie się potem, zakończyć może jedynie wojna o Naznaczoną potęgę. Koniec może być tragiczny, a jedyną wiara może być ona sama. Jak postąpi dziewczyna i czy będzie mogła naprawić krzywdy rodziców? Każda jej decyzja wpłynie na losy jej i każdego, kto jest dla niej ważny. Czy wtedy wróg może okazać się przyjacielem, a radość jedynie przystępem do prawdziwego nie szczęścia i bólu? 
Kategoria: Fantasy
 Autor: Vasha Imagin


London in our dreams
 Jednej nocy życie Jane Ridley obraca się do góry nogami. Dziewczyna posiada ogromną moc… tylko o niej nie wie. Czy spontaniczny wyjazd do Londynu był zaplanowany przez kogoś innego? Czy obcy ludzie wiedzą o niej więcej niż ona sama? Sny to potęga ludzkiego umysłu. Nie zapominaj o tym. 
Kategoria: Fantasy
Autor: Black Queen


Harry Potter i Zaklęcie Życia
Czy kiedyś zastanawialiście się, jak wyglądałoby życie Harry'ego Pottera, gdyby nie tylko on przeżył Zaklęcie Uśmiercające? Gdyby ktoś wynalazł sposób, by zwalczyć śmierć? Jak by się potoczyły jego losy?
Harry Potter wraca do trzeciej klasy Hogwartu z pewną tajemnicą. Szybko dowiaduje się, że nie tylko on coś ukrywa. Jego kolega przypadkowo podsłuchuje rozmowę rodzeństwa Sorey'ów. Mówią o diademem Ravenclaw i wykonaniu jakiegoś zadania do końca roku szkolnego, bo inaczej 'wyślą innych'. Co to znaczy? I jaki ma związek z Bellatrix Lestrage, która niedawno uciekła z Azkabanu i znajduje się na terenie Hogwartu?
'- To ma związek z tym, czego nie możesz mi powiedzieć?
- Ma, ale z tym, co już mogę ci powiedzieć. Pytałem się.
- To o co chodzi?
Potter machnął różdżką w kierunku drzwi.
- To żeby nikt nie podsłuchał - wyjaśnił, widząc pytające spojrzenie Lucasa. - A więc, po pierwsze: nikomu nie mów tego, co ci powiem. Po drugie: błagam, nie uznaj mnie za wariata.
- Już zaczynam cię za takiego uważać.
Potter wyszczerzył zęby.
- Nie spotkałeś mojego ojca.
Lucas prawie spadł z łóżka.
- Co?!
Potter wzruszył ramionami.
- To, co powiedziałem. Ten mój wielki sekret to po prostu moi zartwychwstali rodzice. A, i Syriusz Black, który nigdy nie był śmierciożercą.
- Zwariowałeś - uznał Lucas.'
Kategoria:  Potterowskie --> Trio Hogwartu
  Autor: Magical


Fairy Tail Następne Pokolenie
 Kilkanaście lat temu Acnologia w czasie trwania wojny zniszczyła prawie cały świat. Gildie magów zniknęły z powierzchni ziemi, zostawiając za sobą jedynie garść historii, którą pewni ludzie planują odkryć – część swojej tożsamości. Ci, którzy przeżyli, walczą o kolejny dzień, o przetrwanie, ale coraz gorzej niosą to na swoich barkach. Czują, że przegrywają, ale wciąż mają nadzieję. Jedni giną lub rodzą się, lecz w powietrzu wciąż czuć zapach spalonych, rozkładających się ciał. Dookoła tylko śmierć. Czy warto walczyć o nadzieję? Tą jedyną?
Wielu z nich nie wierzy w to, iż odzyskają to, co kiedyś było ich. Wielu zginęło pod smoczą siłą lub pod wpływem ludzi. Świat staje się coraz gorszy. Codziennością stają się gwałty, kradzieże, morderstwa, a nikt nie może nic z tym zrobić. Wszyscy chowają się niczym te tchórze, które tak łatwo dały się pokonać Acnologii. Jednakże, gdy na oczach nastolatki ginie pewna ważna osoba w jej życiu, postanawia ona zmienić ten cholerny, popieprzony los. Raz na zawsze.
 Kategoria: Fanfiction --> Manga & Anime
Autor: Nelia/Amanda_chan


Sezunitsu z Apeironu
 Ludzie rodzą się z Maną, która jest wyznacznikiem ich magicznych zdolności. Sezunitsu jest jedną z niewielu wyjątkowych ludzi, którzy nie posiadają Many... bynajmniej w swoim ciele. Jej magiczne zdolności przechowywane są przez enta, który odpowiada za jej stan zdrowotny. Dziewczyny samej nie da się zranić, a co dopiero zabić. W takiej sytuacji Sezunitsu postanawia wyruszyć w niezwykłą podróż by poznać dokładnie świat, w którym żyje i rządzące nim prawa. 
Kategoria: Fantasy
Autor: Tomasz Bielaszka


Be The One Adore
 Wszystko zaczęło się tego deszczowego poranka, kiedy po raz pierwszy szłam przez szkolny parking, spiesząc się na pierwsze zajęcia. Pamiętam ten strach przed nowymi doświadczeniami, ogromem nauki, całkiem inną szkołą i los sprawił, że natknęłam się na ciebie, kiedy kłóciłeś się z jakimś chłopakiem o rysę na drzwiach twojego samochodu. Wystarczyło jedno spojrzenie, uśmiech, abym nie mogła się ciebie pozbyć przez resztę życia.
Ewelina Rosa tuż po rozwodzie matki wyprowadza się z nią do Rockville, niewielkiego miasteczka w USA, gdzie niedługo potem zaczyna naukę w tutejszej szkole średniej. Jej jedynym celem jest tylko uzyskanie dobrego wykształcenia, jednak co się stanie, gdy trafi na Niego? Upierdliwego, rozpieszczonego chłopaka, który zdaje się interesować każdą napotkaną dziewczyną, ale żadnej nie traktuje poważnie. Nastolatka postanawia trzymać się od kapitana koszykarzy z daleka, jednak obowiązkowy projekt z geografii, fałszywe plotki w mieście i feralne zdjęcia, które są rozchwytywane przez media na całym świecie, zobowiązują ją do umowy, która może zniszczyć jej dotychczasowe życie.

Czy pogodzi się z nieznanymi uczuciami i budzącymi się w niej emocjami, których nigdy wcześniej nie doświadczyła? Co zrobi, kiedy pozna wszystkie sekrety, które tak skrzętnie przed nią ukrywano? I co do tego wszystkiego mają podejrzani mężczyźni, śledzący jej każdy krok?
Kategoria: Romans
 Autorka: Ewelynn


Grumpy Wise
 GRUMPY WISE Pożeracz Internetów! to miejsce, w którym przeczytasz o wszystkim i o niczym. Będę dodawać tu recenzje filmów, blogów, książek, zdjęcia i wszystko co znajdę w INTERNETACH lub w zakamarkach mojej wyobraźni. Zapraszam do lektury i niech dementorzy będą z Wami! 
Kategoria: Recenzje
Autor: don't remember


Teenage dirtbag
 Holland przez kilka lat była w zamkniętym pomieszczeniu, w którym każdej nocy wykorzystywano ją seksualnie. Pewnego dnia udaje jej się uciec, zabija swoich oprawców i w końcu stara się żyć normalnie... choć jej życie nigdy już nie będzie normalne, a poproszenie Louisa o pomoc nie okazało się zbyt rozsądnym czynem. Terroryzowana przez własne lęki ponownie ucieka, nie wiedząc, co ją czeka. 
Kategoria: Fanfiction --> Gwiazdy i fani
Autor: dajmond


Zagubiona dusza
 Ashton wraz z Shay prowadzą spokojne życie, dopóki na ich drodze nie staje nieprzyjemna osoba. Dotychczas kolorowy obrazek przestaje być malowany kolorowymi kredkami i zostaje zastąpiony szarymi. Shay zostaje porwana tylko po to, by zmusić Ashtona do robienia rzeczy, których nie ma zamiaru robić. 
Kategoria: Fanfiction --> Gwiazdy i fani
Autor: dajmond


Kraina Dusz
 Ciepłe, jasne światło uderzyło w jej bladą skórę, na której pojawiła się gęsia skórka. Otwierając powoli oczy wyszukiwała jakiegoś punktu zaczepienia w przestrzeni, ale nie mogła nic dostrzec. Jej źrenice zmniejszyły się maksymalnie, skóra zbielała jeszcze bardziej, a ona sama skulona siedziała w miejscu, którego nigdy przedtem nie widziała. Rozglądając się wokół siebie widziała tylko biel tak czystą, że w pewnym momencie pomyślała, iż może znalazła się w niebie. Nie, to nie jest możliwe - pomyślała. Delikatnie oparła dłonie na gładkiej powierzchni i pogładziła ją. Nie wiedziała gdzie się znajduje, ani kim jest. Nic nie pamiętała, jedynie gdzieś w głębi pamięci dostrzegała coś w postaci wisiorka w kształcie kryształu. Automatycznie dotknęła szyi i wyczuła drobną, chropowatą powierzchnię. Łańcuszek z wisiorkiem, który miała w pamięci swobodnie zwisał między jej nagimi piersiami i lśnił delikatnym błękitem. Dopiero teraz zdała sobie sprawę, że jest całkiem naga. Gwałtownie potrząsnęła głową, by sprawdzić czy na pewno nikogo nie ma w pobliżu, ale nie zobaczyła żadnej postaci. Odetchnęła z ulgą i przyjrzała się kryształowi. Było w nim coś dziwnego, kuszącego ale nie w ten zły sposób. Patrząc dłużej na kamień widziała w nim nadzieje i odpowiedź jak musi postępować. Postanowiła się ruszyć i sprawdzić czy poza zasięgiem jej wzroku jest coś innego, niż tylko blada przestrzeń. Zdecydowała, że pójdzie przed siebie. Jak właściwie tu trafiła i co robiła przedtem. Nic nie wiedziała. Zdawało się jakby czas zatrzymał się w tym miejscu, a ona nie porusza się. W tej samej chwili kryształ rozbłysł, a ona upadła. Jej oczy zamykały się powoli, oddech zwalniał i poczuła chłód, którego wcześniej nie było. Jeszcze nie czas - usłyszała szept i otoczyła ją ciemność. 
Kategoria: Fantasy
Autorka: P♥ulina


Sama decyduję o moim losie
 Osiemnastoletnia Clarissa Kelley zgłasza się na 57 Głodowe Igrzyska za siostrę zmarłej przyjaciółki. Jej mentorem jest zwycięzca 56 GI jej brat - Kristoff Kelley, a jej partnerem z Dystryktu - szkolne ciacho - Luke Carmor. Dystrykt 4 w tym roku reprezentuje Morissa Harris, której brat zginął na arenie z ręki Kristoffa Kelley. Dziewczyna za wszelką cenę chce zabić Clar. Czy jej się to uda? Czy Julia (D12), Liam (D12), Jackob (D4) i trybuci z Dziesiątki zachowają sojusz? Co organizatorzy przygotowali na arenie? 
Kategoria: Fanfiction --> Igrzyska Śmierci
Autorka: Susan Kelley


Wszystko Zaczyna Się Od Marzeń
 Paulina ma dwadzieścia dziewięć lat, dobrą pracę i ukochanego chłopaka. Gdy pewnego dnia poznaje charyzmatycznego adwokata Aleksa, nie spodziewa się, że jej życie wywróci się do góry nogami. W wyniku splotu zdarzeń, spada na nią obowiązek opieki nad czternastolatką i zostaje wciągnięta w wir spraw, których nigdy nie chciała być częścią. Zagubiona we własnych uczuciach musi odnaleźć się w roli matki, co nie jest tak proste, jak myślała. W dodatku Aleks zaczyna odgrywać ważną rolę w jej życiu. Jednak adwokat skrywa tajemnicę, która może zniszczyć rodzące się między tą dwójką uczucie. Komu można zaufać? Czy sprawiedliwość dla każdego znaczy to samo?  
Kategoria: Romans
Autor: Serilla


Pocałunek pirata 
 Karaiby. Tuż po wydarzeniach związanych ze źródłem wiecznej młodości, kapitan Jack Sparrow odzyskuje ukochany okręt - czarną perłę. Przed kolejnymi podbojami mórz i oceanów musi zwerbować załogę na słynnej Tortudze. Właśnie tam losy kapitana oraz tajemniczej Georgiany splatają się. Sekrety, żądza, tarapaty. To nie może skończyć się dobrze. W tle legenda o trójzębie Posejdona, syreny, jak również dawni wrogowie Jacka.
Kategoria: Fanfiction --> Piraci z Karaibów
Autoka: Mrs. Pirate 


A demon and a hunter
21.04.1895.
Drogi pamiętniku!
Muszę uciekać. Nie jestem tu bezpieczna. Tak właściwie to nie wiem, czy gdziekolwiek będę bezpieczna. Ale nie dam im się złapać. Za długo się chowam, żeby teraz się ujawnić. Muszę utrzymać Nasze istnienie w tajemnicy. To jedyny ratunek. Nie mogę pozwolić, żeby Oni wygrali, żeby Nas wybili. Nie mogę narazić Swoich. Muszę walczyć. Ale nie z Nimi, o nie. Nie miałabym szans. Muszę walczyć z miłością do Niego [Łowcy]. I uda mi się, na pewno mi się uda.

21.04.1990.
Drogi Pamiętniku!
Udało mi się. Już Go więcej nie spotkam. April będzie bezpieczna, wśród swoich. Urodzi się w szczęśliwej, wolnej od strachu rodzinie. Dopilnuję tego. Nigdy nie dowie się o Nich, nigdy nie będzie musiała się Ich obawiać. Nie podzieli mojego losu. Nie pozwolę na to.
Słyszę kroki na korytarzu. Muszę się spieszyć. Nie mogą mnie znaleźć. Muszę uciekać.

 Kategoria: Fantasty
 Autor: Kasia.


Marzenia zapisane na skrzydłach motyla 
 Opowieść o uczniu szkoły muzycznej, który został wychowany przez ksenofobicznych rodziców na "złote dziecko". Pewnego dnia zostaje wciągnięty w pewną historię, która odmieni jego życie na zawsze. Jest to opowieść skierowana dla osób otwartych na nowe doznania, tolerancyjnych oraz poszukujących samych siebie, tak jak główny bohater.
Kategoria: Obyczaj
Autor: Patetyczny Karton


Osobno słabi, razem niepokonani! 
 Przewrotne losy dziewczyny, często wpadającej w kłopoty i żyjącej na krawędzi prawa i przestępstwa, oraz miłości i zranienia. Wciągniętej od dziecka w nielegalne zgrupowania w których od lat siedzi jej ojciec. Nieszczęśliwie zakochanej w nieodpowiednim mężczyźnie a także mafiozie, mimo to uwikłana w dziwne emocje ze swoim najlepszym przyjacielem, a przyszywanym bratem. Jej życie od zawsze było inne, wypełnione skrajnymi uczuciami, nie zna ciepła pełnej rodziny ani prawdziwego domu. Pewnego dnia okazuję się że jej życie staje się tylko rzeczą do przetargu. Uczucia które łączą ją z przyjacielem, przeistaczają się w coś poważniejszego. Nagle w jej życiu pojawia się przełom, chłopak nakazuje jej zmianę w zamian za bezpieczeństwo. Czy zrezygnuje z aktualnego życia? Czy zgodzi się na warunki? Czy porzuci nieszczęśliwą miłość w dojrzałym mężczyźnie na rzecz miłości w przyjacielu? A może postanowi w tajemnicy połączyć oba życia oraz obie miłości?
Kategoria: Romans
Autor: Avery


Marzenie niewolnika 
 John pewnego dnia trafia do miejsca, w którym odbywa się licytacja niewolników. Znajduje się tam zupełnie przypadkowo, bo choć był świadom takich rzeczy, nigdy go one nie interesowały. Kiedy jednak zauważa niewolnika, który ma być zaraz sprzedany, decyduje się go kupić, choć sam nie jest pewien po co. Wkrótce jednak przychodzą mu do głowy różne pomysły...
Aki już od półtora roku trenowany był na idealnego niewolnika i kiedy jego pan stwierdził, że jest gotowy, postanawia go sprzedać. Chłopak poddał się mu i można powiedzieć, że naprawdę stał się całkowicie posłuszny. Jest gotowy na wszystko, byleby tylko przetrwać i spełnić swoje największe marzenie. Żyje tylko dla niego i sądzi, że kiedy wreszcie je zrealizuje, będzie mógł umrzeć spokojnie.
Kategoria: Inne

 Autor: TenshiLulu


Zamaskowana  
 Eliza, zwykła nastolatka wtapiająca się w szarą masę gimnazjalistów, nigdy nie uchodziła za nikogo specjalnego ani wyjątkowego. Nie była sławna ani nie wyróżniała się wspaniałymi ocenami. Wszystko się zmienia, kiedy sięga po tajemniczą książkę z biblioteki taty, by uspokoić się po wpakowaniu się w bójkę z Edgarem, synem dyrektora. Sekrety mnożą się i mnożą, szczególnie, że Eliza ostatnio nie najlepiej sypia... Czy jedna, stara przepowiednia uczyni z nastolatki kogoś fantastycznego? Czy to wszystko to jeden wielki blef?
Kategoria: Fantasy
Autorka: Red Star

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz