sobota, 9 listopada 2013

[10] Aktualizacja

Troszkę zaniedbałam kącik, jednak obiecuję się poprawić.
Miałam w planach zrobienie Podsumowania Października, ale ponieważ jestem strasznie leniwa, nie chciało mi się, a później o tym zapomniałam. No cóż. W każdym razie może za miesiąc mi się uda. Przejdźmy teraz do kolejnej, już 10, aktualizacji.
Liczba blogów w katalogu:  33


Historia opowiada o nastolatce pochodzącej z Grecji. Mieszka ona w małym, malowniczym miasteczku na zachodzie wyspy z wysoko ustawionym wujostwem. Dziewczyna jest asasynką po swoich rodzicach, którzy zginęli w wypadku na jej oczach. Nagłe zamieszanie w jej życiu powoduje pewien list. Jak potoczą się jej losy?
 Kategoria: Fan-fiction
 Autor: Dusieko Oo


Nie bój się niczego, ono jest nie groźne   
Londyn, koniec lat sześćdziesiątych. Czasy, kiedy największe zespoły i artyści wszech czasów zaczynają bądź są w trakcie trwania swoich wielkich karier - Led Zeppelin, The Beatles, The Who oraz wiele innych "rządzą" brytyjską sceną muzyczną.
Greg Hamilton i Cavan Howe również zapragnęli sławy. Z początku nudne Halloween okazuje się być dniem spontanicznego założenia zespołu The Snatchers, czyli Chapaczy. Wiedzą, że może im się nie udać, ale stawką jest wygrana w bitwie kapel i kontrakt z wytwórnią płytową. Czy możliwym jest, by granie w zespole było o wiele większym wyzwaniem, niż z początku im się wydawało?
Kategoria: Obyczaj

 Autor: random


Przetrwać Szaleństwo 
Opis: Przyszłość. Świat próbuje odnaleźć się po zakończeniu III wojny światowej. Główna bohaterka straciła rodzinę i stara się spełnić ostatnią wolę rodziców. Przypadkowo wplątuje się w między światową walkę. Dokłada starań, aby przeżyć, chociaż wokół krążą zmartwychwstali żądni ludzkiego mięsa.
Kategoria: Science Fiction

 Autorka: Allz


Puste płótno  
 Idealne życie młodego człowieka, brak stresu, dobrze podjęte decyzje, wszystko szło w odpowiednik kierunku, aż do momentu gdy jedna chwila nieuwagi wystarczyła, by cały dotychczasowy poukładany świat zmienił się diametralnie. Miesiące nieustających męczarni, tylko po to, by z powrotem mogła wrócić do normalnego życia... Ból, cierpienie, nadzieja i ten jeden upragniony ruch... a potem już tylko spokój. 
Kategoria: Fan fiction
   Autorka: Morgan Jade.

1 komentarz: