sobota, 23 listopada 2013

[13] Aktualizacja

Liczba blogów w katalogu: 41

ONA - niepozorna modelka, która bez skrupułów morduje ludzi.
ON - światowego formatu piosenkarz z wielkim problemem.
Co łączy tę dwójkę? Przeszłość. Coś, co nigdy nie powinno się wydarzyć. Co się stanie, gdy los ponownie połączy ich drogi? Jedno jest pewne... Nic już nie będzie takie samo, a rozgłos spowodowany przez media może odkryć mroczne tajemnice.
Kategoria: Kryminał
Autorka: Kinga Kinia

 Myślisz, że oni mają łatwo? Że ich życie to cudowni fani, spełnianie marzeń i wielkie pieniądze? Nie zdajesz sobie sprawy z tego, jak bardzo się mylisz... Przeszłość już nic nie znaczy. Całe ich życie jest już zniszczone. Uda im się wszystko naprawić? Czy nienawiść jeszcze pogorszy wszystkie ciężkie sytuacje?
Kategoria: Dramat
Autorka: Kinga Kinia

Anika i Tomek są dwójką ludzi, którzy zostali wmanewrowani przez ślepy los w najgorszy koszmar, którym jest posiadanie mocy. Schronienie znajdują w Niebie rządzonym przez Boga, który nie ma już na wszystko pomysłu, a może po prostu mu się już nie chce, stanowią cel dla demonów, które mają chrapkę na władanie Piekłem. W co jeszcze wpakować się mogą bohaterowie? A co jeśli zdradzę, że może to być dużo gorsze niż dotychczas? Zaciekawiony, to zapraszam.
Kategoria: Fantasy
Autor: Brunette

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz