sobota, 1 lutego 2014

[24] Aktualizacja

 Nie pytaj o czym jest mój blog. Z czasem pojawi się wszystko. Każde opowiadanie jest niepowtarzalne, każde zabiera Cię do innego świata - to nie jest moja opinia, bo jako autor nigdy sama siebie nie chwalę. Rozliczne ludy zabierające się za mój blog zawsze wracają. Nie, nie przechwalam się, po prostu chciałabym być dobrze zrozumiana. Jeśli wejdziesz raz to wejdziesz i drugi, no chyba, że Twój gust przewyższa wszystkie inne i potrzebujesz mocniejszych wrażeń (poproś a dostaniesz). W każdym razie zapraszam serdecznie do mnie. Miejmy nadzieję, że uwolnisz się z krainy obłędu.
 Kategoria: Zbiory opowiadań
  Autora: Nikola Grudzień


 Gosia, z pozoru popularna licealistka, w dość nietypowych okolicznościach poznaje Kacpra - tajemniczego chłopaka pełnego problemów i stroniącego od ludzi, który wkrótce pokaże jej, w jak wielkim oszustwie żyje.
 Kategoria: Obyczaj
Autorka: Ajs


 Łowcy polują na istoty, które mogą zagrażać zwykłym śmiertelnikom. Każdy z nich po jakimś czasie staje się wyszkolonym zabójcą bez uczuć.
Ale Lissa ma zobowiązania powstałe przez kodeks. A konkretniej przez jeden, najważniejszy punkt kodeksu łowców "Mulse en mulse, ferta en ferta" co znaczy "Życie za życie, krew za krew". Kilka lat wcześniej wampir uratował jej życie i teraz łowczyni jest mu dłużna to samo.
Czy tajemniczy chłopak nie żyje, jak mówią starsi łowcy? A może czeka na odpowiedni moment, że się ujawnić?
Ale to nie koniec pytań. To dopiero ich początek...
Kategoria: Fantasy
Autorka: Neva


 Lennie, to ambitna osiemnastolatka, która musi zacząć życie na nowo. Kiedy jej rodzina traci nagle cały majątek, skazana jest na mieszkanie, w jednej z najniebezpieczniejszych dzielnic Londynu. Pomimo wielu przeciwności stara się jak tylko może, aby żyło jej się lepiej. Niestety nic nie idzie po jej myśli, a każdy kolejny dzień okazuje się gorszy od poprzedniego. Ojciec popada w alkoholizm, a matka ma dość szarej rzeczywistości. Jednak Lennie postanawia poradzić sobie z tym wszystkim w jedyny sposób, jaki zna - jest idealna. Doskonała córka, doskonała siostra, doskonała uczennica. Do czasu. Pewnej nocy jej starszy brat wdaje się w bójkę, z której nie wychodzi w najlepszej formie. Evans postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i udaje się na rozmowę z jednym z chłopaków, którzy nie szczędzili jej brata. Rozmowa z aroganckim i na pozór niebezpiecznym Harry'm, okazuje się stratą czasu. Z upływem kilku tygodni Lennie jednak przekonuje się co do chłopaka i poznaje jego drugą twarz. Niestety nie ma idealnych ludzi, ani idealnych uczuć, o czym przekona się na własnej skórze.
Kategoria: FanFiction
Autor: Madeline Innes


 Nastoletnia Cheryl jako jedyna przeżywa katastrofę lotniczą
i zdobywa dar, który nakreśla jej przeznaczenie.
Próbuje żyć normalnie póki w jej szkole nie zjawia się tajemniczy Christian, który komplikuje jej życie i wyjawia tajemniczą przepowiednie zgładzenia szatana.
Cheryl stanie przed trudnym wyborem, a jej decyzja przeświadczy o losach świata.
Kategoria: Fantasy
Autor: Charlie BliLove


 Czasem ciekawość jest zła, a nieuważne działania mogą spowodować lawinę wydarzeń. Historia nastolatków zmagających się z koszmarem, który stał się rzeczywistością. To już nie jest sielanka. To jest codzienna walka o przeżycie. Kim się stajemy, gdy odbiorą nam NAS?
Kategoria: Fantasy
Autorka: Kwas.†


 "Nadchodzi czas, kiedy będzie trzeba wybrać między tym co dobre, a tym co łatwe." Draco Malfoy musi wykonać zadanie powierzone przez Czarnego Pana, jednak czasu pozostało mu coraz mniej. Pewna Gryfonka nieświadomie pomaga mu w jego misji, a przy okazji zaczyna go coraz bardziej intrygować. Jaką ścieżką podąży chłopak? Czy jego wybory okażą się dobre? Na te i inne pytania odpowiedzi można znaleźć, czytając moje opowiadanie. Zapraszam serdecznie!
 Kategoria: Potterowskie --> Trio Hogwartu
Autorka: April Rove

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz