poniedziałek, 17 marca 2014

[30] Aktualizacja

Główna bohaterka- Aleksja Potter. Tak, Potter. Dobrze przeczytaliście. Tak na prawdę nie powinno jej tu wcale być, ale los chciał się zabawić. Razem z przyjaciółmi wniesie do smutnej historii Potterów wiele szczęścia. Posunęła się tak daleko aby ich uratować, że przechytrzyła Voldemorta. Takiej historii jeszcze nie słyszeliście i na pewno długo będziecie ją pamiętać. Uwierzcie mi, nie zapomnicie o Wyznaczonych.
  Kategoria: Fanfiction
 Autor: Aleksja


 Jak odbić się od dna, kiedy jedno koszmarne wydarzenie wstrząsa całym naszym dotychczasowym życiem? Zuza stara się poznać odpowiedź na to dręczące ją pytanie. Dopiero po czasie postanawia chwycić swój los we własne ręce. Czy poradzi sobie z zadaniami, jakie stawiają przed nią inni? Czy zdoła sprostać własnym oczekiwaniom? Czy jej metamorfoza nie wymknie się spod kontroli? Czy odnajdzie szczęście, nękana krążącą nad nią grozą zemsty i powracającymi wspomnieniami z najgorszych chwil życia? Co zrobi, nie wiedząc, komu może zaufać?
Przeszłość jest dla niej jak trucizna wpadająca do serca i rozprowadzana żyłami po ciele. Czy odnajdzie antidotum?
Kategoria: Psychologiczne
Autorka: Dafne


 Znajdziesz tu recenzje książek, filmów, seriali, mang, anime oraz innych ciekawych rzeczy. Kiedy Wam się nudzi, wpadnijcie na tego bloga. Może znajdziecie coś dla siebie. 
 Kategoria: recenzje
 Autora: Mary Alice Raven

 
Na swoim blogu publikuje krótkie zazwyczaj jednopostowe opowiadania, o charakterze fantastycznym. Moi bohaterowie to często ludzie, którzy w jakiś sposób mają do czynienia z światem nadprzyrodzonym i jego istotami. Staram się aby w moich historiach nie brakowało krwi, cierpienia i oczywiście trupów. ( Często już to mówię " Moi bohaterzy potykają się lub ślizgają na tym co zostało po innych bohaterach.") Dla mnie słowo miłość nie istnieje a szczęśliwe zakończenie ma zupełnie inną definicję niż dla większości ludzi.
Odważysz się i wejdziesz do świata w mojej głowie?
Kategoria: Zbiór opowiadań
  Autor: Sztyletnica


 Odkąd pamiętam nie przepadałam za paringiem Lily i James. Jakoś nie bardzo mogłam pojąc, jak nagle Lily która tak nie lubiła Jamesa, zakochuje się w nim. Wydawało mi się to zbyt sztuczne. Początkowo chciałam stworzyć blog o Lily i Severusie, ale nasz Mistrz Eliksirów, jest strasznie trudną osobą do opisania, więc za namową mojej przyjaciółki postanowiła trochę namieszać w Harry Potterze i zeswatać Lily z Syriuszem 
Kategoria: Potterowskie --> Czasy Huncwotów
Autorka: Another


 Przywołanie demona nie powiodło się. Sylvana została opętana. Demon wysłał Promienie Zagłady, które skierowały się na Ziemię. Nowy Świat, odbudowany ze Starego po zniszczeniu go przez meteor.
Aktualnie trwa trzecia era. Powinno być bezpiecznie, lecz ludzie znikają. Najczęściej ci, którzy nie ukończyli jeszcze szesnastu lat. Mieszkańcy jednego z niewielu miast powstałych na o wiele mniejszej powierzchni planety panikują. Boją się tego, co może czaić się w cieniu. 
Kategoria: Fantasy
Autorka: Neva

100 lat po centrum handlowym
Post apokaliptyczny scenariusz – życie przetrwało tylko w zasypanym centrum handlowym, gdzie powoli zaczyna się kończyć jedzenie. W czasie stu lat odosobnienia wytworzyła się tutaj nowa kultura i hierarchia. Czy naszym bohaterom uda się przeżyć?
Kategoria: Science fiction
Autorki: Litka i Bagheera


 Blog autorstwa 10-letniej Wiktorii. Co się nam nim znajdzie? Wszystko! Jej przemyślenia, spostrzeżenia, co lubi, recenzje, i wiele innych rzeczy! Zapraszam!
Kategoria: Pamiętniki
Autorka: wika27


Sophie - spokojna i wrażliwa dziewczyna zostaje porwana przez jeden z najbardziej niebezpiecznych brytyjskich gangów. Nie ma pojęcia, że stoi za tym tajemnica, którą ukrywali przed nią rodzice. Czy poradzi sobie z nowym życiem?
 Kategoria: Fanfiction
 Autorka: Tiny Fox


 Kilka tysięcy lat temu pierwsza wydziedziczona z rodu Black potomkini w gniewie nałożyła na ten szlachetny ród klątwę. Teraz po kilku latach Syriusz Black jako ostatni noszący to nazwisko musi poślubić Dorcas Meadowes w innym przypadku on i jego rodzina zginą.
Kategoria: Potterowskie --> Czasy Huncwotów
 Autorka: Another


Hermiona i Wiktor - Horyzont Zdarzeń
Czym dla człowieka jest wojna? Zwykle zbiera swe żniwo, zabierając nam wszystko, co kochamy. Bliskich, przyjaciół, dom, a w końcu życie. Czy potrafi jednak tylko dzielić? W przypadku Hermiony i Wiktora sprawia, że idą razem jedną drogą, chociaż zanim zapanuje pokój. Czy wojna będzie w stanie spleść ze sobą losy dwojga ludzi na zawsze?
 Kategoria: Potterowskie --> Trio Hogwartu
 Autor: Courtney Ignatio

 Kiedy Adeline się urodziła, jej biologiczni rodzice zostawili ją nad rzeką. Znalazła ją kobieta i wychowywała do momentu jej ósmych urodzin, gdzie Adeline nieomalże ją zabiła poprzez użycie czegoś nadzwyczajnego. Odtąd dziewczyna tkwiła w psychiatryku. Jednakże pewnej nocy wszystko się zmieni, gdy obudzą ją wrzaski. Wtem odkryje świat, który był jej kompletnie nie znany. Adeline zmierzy się wówczas ze złem, przyjaźnią, magią i miłością.
 Kategoria: Fantasy
Autor: Chinny

W Nowym Jorku już od dłuższego czasu słychać pogłoski o istotach, które rzekomo przywędrowały z innego wymiaru. Cynthia Lower, siedemnastoletnia dziewczyna mocno stąpająca po ziemi, nie chce w to wierzyć i twierdzi, że to kolejna próba zmanipulowania i nastraszenia ludzi przez media. Wszystko się zmienia, kiedy pewnego sierpniowego popołudnia staje się świadkiem przybycia kilkudziesięciu członków legendarnej rasy na Ziemię. Od tej pory życie płata jej różne figle, z których najgorszym i zarazem najpiękniejszym jest miłość. Przypadkiem odkrywa tajemnicę przybyszy z nieznanego świata i zostaje uwikłana w sprawę, która może kosztować ją życie. Komu może zaufać? Czy będzie w stanie wszystko dla Niego poświęcić? A co, jeżeli najbliższa jej osoba, wyda ją? Jedno jest pewne... właśnie zaczęła się walka o przetrwanie.
 Kategoria: Fantasy
 Autorka: Alice Dudler
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz