piątek, 11 kwietnia 2014

[33] Aktualizacja

Rozmowy z Diabłem
Opis: Tajemnicze morderstwa na tle religijnym wstrząsają Anglią. Policja jest pewna, że to sprawka gangu, ale ich podejrzenia okazują się nietrafione.
Z czym tak naprawdę mają do czynienia? Z człowiekiem czy dużo potężniejszą siłą, niż mogą to sobie wyobrazić ludzkie umysły?
Ksiądz Jacob po wysłuchaniu jednej ze spowiedzi wydaje się być pewnym, że złapanie sprawcy nie będzie takie proste, jak myślą pozostali.
Tajemnicze znaki. Wstrząsające zabójstwa. Nieuchwytny zabójca. Diabelskie moce.
Czy Jacobowi uda się uratować ludzi nie zaprzedając własnej duszy?
Kategoria: Kryminał 
Autor: Grey

Klątwa mroku
Zoe Smith ma wspaniałe życie, kochających rodziców, cudownych przyjaciół i chłopaka, którego kocha z wzajemnością. Wszystko się zmienia gdy pojawia się ON, Noah Wilson, tajemniczy mężczyzna, który by znaleźć ukochaną posuwa się do najgorszych czynów. Wydaje się, że Zoe spotka ten sam los co wiele dziewczyn przed nią, ale staje się inaczej. To ona dostaje zaszczyt bycia ukochaną Noah. Czy życie przy mrocznym mężczyźnie, budzącym w niej lęk jest lepsze niż śmierć? Co ukrywa Noah, dlaczego szukał ukochanej? Czy Zoe da mu w końcu szansę? Tego wszystkiego dowiecie się czytając opowiadanie z serii fantastyki Klątwa mroku.
Kategoria: Fantasy 
Autor: Marzycielka


Opowiadania i przemyślenia. Tajniki umysłu. Obraz świata. Życiowy drogowskaz. Zwykła nastolatka tak mało podobna do innych pisze o wszystkim, to jak widzi świat. Opowiadania, w których chodzi o coś więcej. Na pierwszy rzut oka nic takiego. Myśl przewodnia: "odnaleźć siebie". Tu odnajdzie się każdy... i każdy znajdzie coś dla siebie...
Kategoria: Zbiory opowiadań 
Autorka: Breena


  Spojrzenie Syriusza Blacka 
 Zastawia was ja zaczęła się legendarna historia psotników Hogwartu? Masz dosyć opowiadań gdzie na pierwszym planie jest love story? Zapraszam do na mojego bloga. Historia ta opowiada o czasach szkolnych Syriusza Blacka i jego przyjaciół (od pierwszego roku Hogwartu).
 Kategoria: Potterowskie --> Czasy Huncwotów
 Autorka: Oblivion Niz.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz