niedziela, 29 czerwca 2014

[40] Aktualizacja

Świat jest podzielony na Rebeliantów i Royalów. Każdy dzieciak po ukończeniu piętnastego roku życia musi przejść symulację. Nikt nigdy nie wie jaką wizje zobaczy...
Kategoria: Przygodowe
Autor: GRIMALKIN


River Keers, osiemnastolatek z Dystryktu Pierwszego, ciągle żyjący w cieniu swojego starszego brata Gret'a, który wygrał swoje igrzyska siedem lat temu. W dniu swoich ostatnich Dożynek, River postanawia zgłosić się na 71. Igrzyska Głodowe, aby stoczyć walkę na arenie i wrócić do domu, jako zwycięzca. Nie przewidział jednak, że razem z nim do Kapitolu pojedzie, ktoś kogo świetnie zna. Niestety, chłopak dążąc do swoich celów zapomina, co tak naprawdę jest ważne. Czy River będzie w stanie zabić człowieka i stawić czoła wszelkim przeszkodom?
Kategoria: Fanfiction --> Igrzyska Śmierci
Autorka: Nalia


Pięcioro przyjaciół tworzących grupę taneczną Fothai. Marzą o karierze i sławie. Ich marzenie się spełnia.
Mają okazję być tancerzami sławnego zespołu One Direction. Podróż do Londynu.
Zayn zaczyna się wyjątkowo dobrze dogadywać z Justine, jednak jest też Harry, którego bardzo interesuje dziewczyna.
Spełnienie marzeń jednak posiada swoją cenę. Przyjaciółki muszą się zmierzyć z dzikością, jaką ofiarowuje im show-biznes.
Między Zaynem a Justyną to tylko przyjaźń? Czy Harry ma co do niej czyste zamiary? Czy Julię omota uroczy Irlandczyk? I co w tym wszystkim robi Naomi? Zrujnuje ich życie?
Poznaj historię gdzie aby spełnić marzenia trzeba ciężko zapracować.
Trochę miłości, głupoty, humoru i sławy.
Kategoria: Fanfiction --> Gwiazdy i fani
Autorka: Kliii.


Ever jest młodszą siostrą niebezpiecznego Zayna Malika, który zamieszany jest w brudne interesy. Jej życie jest na pozór normalne dopóki w jej życiu nie pojawia się Harry Styles. Ich znajomość zaczyna nieść za sobą brudne sekrety, które powoli zaczną rujnować im życie.
„Dirty Secrets” to opowieść o życiu bez zasad i przemocy. Sprawdź sama czy wygrają grę, której stawką jest życie.
Kategoria: Fanfiction --> Gwiazdy i fani
Autorka: Isabel Brown


Odkąd Szóstemu Kręgowi przewodził Arthur Alden, avaloński kontrwywiad miał opinię jednego z najskuteczniejszych na świecie. Jednak nawet im zdarzały się wypadki przy pracy.
Gdy mozolnie przygotowywana operacja Kręgu niemal się rozpada z powodu dekonspiracji jednego z ich najlepszych agentów, Arthur chce głowy winnego na srebrnej tacy. Przynajmniej dopóki nie okazuje się, że przyczyną tej ledwie opanowanej katastrofy jest młoda kobieta, której głowa jest dużo więcej warta bezpiecznie osadzona na smukłej szyi.
Riza Blythe nigdy nie marzyła o ekscytującym życiu licencjonowanego maga – w zupełności wystarczało jej to mizernie prozaiczne, wypełnione opieką nad dogorywającym ojcem i dbaniem o z wolna popadający w ruinę dom. Ale gdy jedno nieostrożne spojrzenie zdradza talent pieczołowicie skrywany przez dwadzieścia lat, a Krąg oferuje jej współpracę i nowe imię – Veritas – Riza wie, że to propozycja nie do odrzucenia.
Jej pierwsza robota: odkryć czy as wywiadu i jej przełożony, Roy Kennard, jest renegatem, którego działalność zagraża Szóstemu Kręgowi i całemu Avalonowi.
Kategoria: Fantasy
Autorka: Tańcząca ze Słowami


Francja, Paryż, rok 2018. Pewna młoda dziewczyna, postanawia przeprowadzić się od rodziców z Los Angeles. Chce zacząć nowe życie, skończyła studia literackie i zatrudnia się w miejscowej bibliotece. Próbuje zaklimatyzować się w nowym miejscu, ale brak przyjaciół i bliskich utrudnia jej to. Pewnego dnia, ktoś próbuje się zabawić jej życiem... Czy zdoła przetrwać i zrozumie zło czające się wokół niej? Czy pozna godnych zaufania ludzi? Jak zareaguje na szokującą prawdę?
Kategoria: Fantasy
Autorka: Wesoły Kostek


Wiecie jak to jest być kimś innym? Niczym złodziej wkraść się do czyjegoś, prywatnego życia? Początkowo pomyślicie, że to jakiś kiepski żart albo sen, a ty zaraz się obudzisz, dopiero później zdacie sobie sprawę, że już nie jesteś sobą, że teraz musisz odgrywać rolę, niczym aktor kiepski film. To właśnie przytrafiło się mnie. Miałam wypadek samochodowy, zapadłam w śpiączkę, a moja dusza... znalazła sobie nowe ciało. Wiem to brzmi dziwnie, uznacie mnie pewnie za wariatkę albo gorzej, ale tak właśnie było. Ja też uważałam, że to niemożliwe, że takie rzeczy dzieją się tylko w filmach, a jednak. To moja historia. Jaka będzie? Czasami zwariowana, czasami smutna, a czasami przezabawna, ale pamiętajcie TO ZDARZYŁO SIĘ NAPRAWDĘ...
Kategoria: Romans
Autorka: Kira


- Strzelaj, skarbie - wyszeptał.
- Nie mogę - załkała.
- Zrób to. Dla mnie i dla ciebie. Po prostu wyceluj i pociągnij za spust. - Oplótł ją swoimi ramionami w pasie i krótko pocałował w szyję.
Przed oczami przeleciały jej ostatnie dwa miesiące. Wszystkie emocje złączyły się i zaatakowały ją w tym samym momencie. Musiała go posłuchać, nie mogła postąpić inaczej. Posłusznie przytknęła pistolet do głowy.
- Kocham cię - palnęła.
- Ja ciebie też.
Kategoria: Romans
Autorka: Aleksandra Rosie

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz