wtorek, 15 lipca 2014

[43] Aktualizacja

Przyjaźń mugolaka i córki śmierciożercy w czasach, kiedy Voldemort się odrodził a w świecie czarodziejskim zaczynają się z powrotem masowe mordy na mugolakach, nie jest bezpiecznym wyjściem. Daniel głośno nie mówi o swoim pochodzeniu a Brenda nigdy nie przyznałaby się ojcu do tego, że utrzymuje jakikolwiek kontakt z „gorszą rasą”. W Hogwarcie robi się głośno o tzw. „przeglądzie krwi”, który okazuje się niczym innym jak listą szlam, mających iść do odstrzału. Początkowo podchodzą do tego sceptycznie, póki nie znika młodszy brat Daniela. Co liczy się bardziej: ludzkie życie czy zasady wpajane od urodzenia? Czy przyjaźń jest w stanie przetrwać prawdziwą „rzeź niewiniątek”?
Kategoria: Potterowskie --> Trio Hogwartu
Autor: graham coxon


 Arabella Montgomery została śmierciożerczynią i dostała zadanie. Zadanie, które powoli zaczyna ją przerastać. Jednak praca u Voldemorta jest na całe życie i nie ma zwolnień. Jest pokłócona z ojcem, którego obwinia o śmierć swojej matki. Jest dziewczyną Dracona Malfoya, który jako jedyny wie o jej zadaniu i wspiera ją w tym.
Kategoria: Potterowskie --> Trio Hogwartu
Autor: Nagini


Blog głównie poświęcony publikowaniu osobistych opowiadań. Od czasu do czasu mogą pojawić się również jakieś dodatki w postaci osobistych refleksji oraz recenzji filmów, książek itp. Jednakże blog w szczególności koncentruje się na wyobrażeniach, marach, zwidach i urojeniach autorki.
Kategoria: Zbiór opowiadań
Autorka: GeminiGirl


 Rok 2043. Świat został opanowany przez rządzę władzy i walkę o posiadanie podległych. Szesnastoletnia Scarlett zostaje nabyta przez jednego z najważniejszych ludzi w tym interesie, aby stać się niewolnicą i służyć w willi jego potomka, Harry'ego Stylesa.
Kategoria: Fanfiction --> Gwiazdy i fani
Autor: pandasbooty


 Zegar na szafce nocnej wybił siódmą. Niechętnie podniosła się do pionu, przeciągnęła i wstała. Syknęła, dotykając bosymi stopami chłodnej posadzki. Przeszła do łazienki pocierając ramiona. Odetchnęła z ulgą kiedy letnia woda zaczęła strużkami spływać po jej ciele zmywając warstwę potu. Rozluźniona, w znacznie lepszym humorze rzuciła na siebie zaklęcie suszące, włożyła szkolne szaty, sprawdzając czy oznaka prefekta jest na swoim miejscu i złapała za torbę z książkami po drodze do drzwi. Weszła do pokoju wspólnego prefektów, gdzie natknęła się na Draco, który uważnie się jej przyglądał. Niepewnie przysiadła przy nim, przerywając niezręczną ciszę:
– Czemu tak się przyglądasz? Pierwszy raz mnie widzisz? – zagadnęła uszczypliwie gotowa do słownej utarczki.
– Po prostu wyglądasz lepiej. Znacznie lepiej – dodał po chwili.
– Lepiej? ­­– mruknęła Hermiona, nie rozumiejąc o co chodzi.
– Jeszcze nigdy nie widziałem nikogo w takim stanie w jakim byłaś dzisiejszej nocy. Przeraziłaś mnie nie na żarty, a i nie tylko mnie – odpowiedział, znów uważnie jej się przyglądając.
– O czym ty mówisz? – fuknęła. – I kogo wystraszyłam? – spytała już podirytowana brakiem odpowiedzi.
Kategoria: Potterowskie --> Trio Hogwartu
Autor: Tora no Hana


 Lily Evans wraca do Hogwartu na ostatni rok nauki. Voldemort w pełni sił, Zakon Feniksa walczy ze Śmierciożercami, a Szkoła Magii i Czarodziejstwa jest zupełnie odciętym od wojny miejscem. Życie zdaje się toczyć dość monotonnie...
Tylko czy na pewno? Tajemnicą poliszynela jest, że wśród młodych Ślizgonów znalazło się kilku "fanów" Czarnego Pana, chłopców zdecydowanych na wstąpienie w jego szeregi tuż po zakończeniu szkoły. A wśród nich Severus Snape, były przyjaciel Lily, którego los wciąż nie jest jej obojętny, chociaż Sev tak bardzo ją zranił.
Pomiędzy nauką do Owutemów a próbami przemówienia Snape'owi do rozumu, Lily ze zdumieniem zauważa, że jeden z Huncwotów za bardzo zaczyna ją interesować. Tylko który?
Kategoria: Potterowskie --> Czasy Huncwotów
Autorka: imbirowa


Wydarzenia mają miejsce po koniec 3. roku. Syriusz Black zostaje skazany na pocałunek dementora. Albus Dumbledore pozwala Hermionie użyć zmieniacza czasu, by ocalić niewinnego człowieka. Jednak Potterowi i Granger los nie chce pomóc. Urządzenie przenosi ich w czasie do roku 1976, kiedy to Lily Evans jest perfekcjonistką, James Potter to napuszony szukający, Remus Lupin ukrywa swoją wadę, Syriusz Black to szkolny casanova, a Peter Pettigrew snuje plany ze Ślizgonami. Co się stanie, kiedy Harry pozna swoich rodziców? Jak bardzo namieszają w czasie? Czy Hermiona będzie w stanie oprzeć się wielkiemu podrywaczowi? I co gorsza, czy zmienią historię?
Kategoria: Potterowskie --> Czasy Huncwotów
Autorka: Kliii.


 Melody jest zwyczają nastolatkę pełną sprzeczności. Wyjeźdża do Los Angeles spełniac marzenia jednak los przygotował dla niej istny labirynt pomiędzy uczuciami, kłamstwami, niebezpiecznymi sytuacjami i tajemnicami, których poznanie może ja wiele kosztować. Tajemnicze moce, przygody i niebezpieczeństwo... Czy dziewczyna przeżyje tak wiele?
Kategoria: Fantasy
Autor: Deviant 


 Lost
Emily, zwykła blondynka o niebieskich oczach.Miała idealne życie.Jednak wraz ze śmiercią najlepszego przyjaciela, wszystko się zmieniło.Rodzice zaczęli się kłócić jeszcze przed jego odejściem.Dziewczyna nie miała lekko, jednak nie narzekała.Pewnego dnia nie wytrzymała.Zaczęła się ciąć.Zaczynając od malutkich kresek, kończąc na głębokich cięciach.To ją zniszczyło.Nie wychodziła z domu.Izolowała się, co noc wysłuchując kłótni rodziców.Pewnego dnia postanowiła się zabić.Trafiła do szpitala.Odratowano ją, rodzice zrozumieli swój błąd.Postanowili wysłać ją do babci, myśląc,że to coś pomoże.Dziewczyna poznała tam Zayna, Nialla, Louisa, Liama i Harrego.Swoich przyszłych nowych przyjaciół.Spotkała dawną przyjaciółkę, która zmieniła się nie do poznania.Czy Emily pogodzi się ze zmianą Eleanor?Jak potoczą się losy dziewczyny nie umiejącej poradzić sobie z rzeczywistością?Co się stanie, kiedy spotkają się dwa różne światy?
Kategoria: Fanfiction --> Gwiazdy i fani
Autor: Edzi.oo


Mila ciągle poszukuje sensu swojej egzystencji - żyje trochę z dnia na dzień starając się odnaleźć w Paryżu. Przeprowadziła się do stolicy Francji dla swojego ukochanego. Jej beztroskie życie jednak zaczyna się komplikować - miłość okazuje się złudna, a szczęście znika jak za pociągnięciem czarodziejskiej różdżki. Czeszka będzie musiała w końcu znaleźć odpowiedź na pytanie "co ja robię ze swoim życiem?". Być może to właśnie nowo sprowadzony do PSG, Brazylijczyk - David Luiz - pomoże jej w poszukiwaniach.
Kategoria: Fanfiction --> Gwiazdy i fani
Autorka: Prudie

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz