sobota, 26 lipca 2014

[44] Aktualizacja

Mam do Was krótką prośbę: jak już zapewne zauważyliście po lewej stronie znajduje się ankieta i bardzo proszę o oddanie w niej głosu (trwa tylko 4 dni). :)

Eleonora Zabini zdecydowanie nie jest normalną czarownicą. Nie cierpi… Ludzi. A najbardziej tych magicznych… Do tej pory uczyła się w domu, ale teraz wszystko ma się zmienić. Ojciec wysyła ją do Hogwartu!
Jest to opowieść o przyjaźni, miłości i (najprościej mówiąc) o Hogwarcie… Nie zabraknie także mojego dziwnego, czarnego humoru. A wszystko to będzie się rozgrywać w czasach Nowego Pokolenia. Zapraszam!
PS Wszelkie błędy są winą mojej złej karmy… Lepiej na nią uważajcie. Paskudny stwór.
Kategoria: Potterowskie --> Nowe pokolenie
Autorka: Gabriela


Historia o miłości, poświęceniu i utracie ukochanych. Dwójka młodych kochanków z dwóch różnych światów.Ale czy na pewno? Co się stanie gdy wyjdzie na jaw pochodzenie dziewczyny o którym nie miała pojęcia? Jak bardzo wpłyną na jej życie tajemnice z przeszłość? Historia opowiadana przez dziewczynę, która mimo upływu lat nie potrafi zapomnieć o ukochanym.
Kategoria: Romans
Autorka: Lulu Reira Aihara


Opowiadania autorskie, brudne, pełne wulgaryzmów, przemocy, krwi, wybitych zębów i latających flaków, z pojawiającymi się niekiedy elementami mniej lub bardziej brutalnego seksu, czasem zahaczającego nawet o gwałt. Cyberpunk, science fiction, postapokalipsa, dark fantasy – to można tutaj znaleźć.
Kategoria: Zbiór opowiadań
Autor: A.J.


Nazywam się Ayame. Wychowałam się w okrutnym świecie opanowanym przez dziwną rasę olbrzymów, które są nazywane Tytanami. Istnieją mury, w których ludzkość znalazła schronienie, ale ja tam nie mieszkam. Od małego żyję poza nimi, dla mnie to codzienność, dla innych coś niemożliwego.
Kategoria: Fanfiction --> Anime
Autorka: Paula


One- mocno zżyte ze sobą siostry. Ułożone, z planami na przyszłość,ambicjami.Otoczone gronem wspaniałych kochających przyjaciół.Po stracie ojca razem, razem z mamą przeprowadziły się do skromnego domku na przedmieściach wielkiego miasta
Oni- Dwaj obcy sobie ludzie. Obaj z kryminalną przeszłością. Obaj chcą zacząć wszystko od nowa. Właśnie dostali czystą kartę, czy wykorzystają ją jak należy ? Jak na siebie trafili ? Są współlokatorami, w nowym, luksusowym apartamencie w NY.
Co ich połączyło ?
Jak to wszystko się potoczy ?
Czy wszyscy wyjdą z tego żywi ?
Miłość,Ból,tajemnice,wybory które na zawsze zmienią ich życie... 
Kategoria: Fanfiction --> Seriale
Autorka: Mrs Clary


Czy brakuje ci czegoś w blogosferze?
Przychodzę do Ciebie z zaproszeniem do wzięcia udziału w naszym projekcie. Szukamy Autorów, którym wciąż kipi w głowach wyobraźnia, chęć pisania i otwartość na nowości. Mamy wizję bloga opartego na innych zasadach, niż istniejące obecnie grupowce. Planujemy różnorodne formy rozgrywki – misje, sesje, wątki grupowe i indywidualne. Przykładamy dużą wagę do zgodności z realiami (kompletujemy blogową bibliotekę źródeł, w każdej chwili możesz zadać pytanie, na które odpowie ci Administracja bądź najlepiej zaznajomiony z zagadnieniem Autor). Stawiamy na pomysłowość i kreatywność – forma karty postaci zależy tylko od Autora, a Administracja czuwa wyłącznie nad jej poziomem.
Zrywamy z typową dla wątków sielanką, dążymy do akcji. Niezależnie od niełatwych, wojennych realiów, jakie sobie obrałyśmy, pragniemy stworzyć nie tyle wypasionego bloga, ile zgraną drużynę, piszącą w ciepłej, rodzinnej atmosferze. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego Autora. Na fabułę wpływ ma nie tylko Administracja, ale każda postać. To od tego, co napiszą autorzy zależy następna sesja, kolejna gra.
To nasz plan, nasze marzenie. Czy pomożesz nam je zrealizować?
Kategoria: Blogi Grupowe
 

,,Brązowy pluszak z niebieską kokardą, uśmiechał się do niej słodkim uśmiechem.
-Wybaczysz takiemu przystojnemu misiowi jak ja?-Szatynka zachichotała. Zza zabawki wyłoniła się kręcona czupryna, a potem twarz na której widniał niepewny uśmiech.
-Wybaczysz mi Rose?-Skinęła głową, szarpiąc za rękaw skórzanej kurtki chłopaka.
-Wybaczam, ale to ja powinnam cię przeprosić. Przepraszam cię Harry.
-No chodź tu.-Wypuścił z rąk misia. Otulił jej ciało w swoich ramionach, całując ją w czoło.
-Nigdy tak nie rób. Okej?
-Nigdy nie będę. - Złapała w swoje dłonie jego policzki.
-Jesteś zimny. Mówiłam, że się przeziębisz.
-Więc mnie rozgrzej panno przyszła Styles. - Gwałtownie przywarł swoimi lodowatymi, malinowymi ustami do jej gorących ust.''
Kategoria: Fanfiction --> Gwiazdy i fani
Autorka: Gosia Malinowydeszcz


 Historia o dziewczynie, która od małego włada Żywiołem Wody. Kiedy w jej szkole pojawia się tajemniczy chłopak, okazuje się, że jest kimś wyjątkowym. W tym samym czasie, jej najlepszy przyjaciel znika w tajemniczych okolicznościach…Czy go uratuje? Czy dowie się, kim tak naprawdę jest?
Opowieść o Wampirach, Aniołach i poznaniu prawy o swoim pochodzeniu.
Kategoria: Fantasy
Autorka: Weronika. :3


Chcesz poznać historię rocznika Huncwotów – zmuszoną do życia za panowania Czarnego Pana? Poznać inną wersję historii, której zakończenie znane jest wszystkim? Nie uświadczysz tu ciągłych zalotów Rogacza, nazbyt idealnej panny Evans, Malfoy’a panoszącego się po Hogwarcie, czy Dorcas Meadowes, jako miłość życia Łapy. Ta historia trochę odbiega od tego co utarło się w tym temacie.
Kategoria: Potterowskie --> Czasy Huncwotów 
Autorka: maximilienneCzy będzie w stanie pokochać dziewczynę z bliznami? Czy zaakceptuję jej burzliwą przeszłość? Czy przerwie walkę tylko dlatego, że jest trudno? Natalia zjawia się w Brazylii, z nadzieją na miło spędzony czas. Tymczasem będzie musiała podjąć ważną decyzję w swoim życiu. Dobrze wybierze?
Kategoria: Fanfiction --> Sport
Autorka: Chendelier One


 Na schizofrenię nie ma lekarstwa. Da się jedynie załagodzić objawy neuroleptykami i... miłością. Sam wie, jak to jest nie mieć wsparcia od najbliższych. Doznał samotności, ale poradził sobie z nią. Tajemnicza dziewczyna zjawia się w szpitalu, jako nowy pacjent. Wraz z przyjacielem za bardzo zainteresowali się jej losem. Nie tylko im, zależy na wydostaniu dziewczyny z miejsca, nazywanego szpitalem. Dowiedzą się koszmarnej prawdy, a wtedy zacznie się wyścig z czasem.
Kategoria: Fanfiction --> Sport
Autorka: Chendelier One


Liczy się tylko dobra zabawa, wyrywanie panienek i litry wylanego alkoholu. Bo jak mogą inaczej spędzić czas w swoim gronie, poza meczami? Coś jednak zmieni się w dzień, kiedy największy casanova w Barcelonie, pozna siostrę swojego kumpla.
Kategoria: Fanfiction --> Sport
Autorka: Chendelier One


Życie Natalii jest zagrożone. Tym razem nie są to żarty przyjaciół, a czas na stanie się dorosłą. Ochrona dziewczyny stanie się obsesyjną myślą jej przyjaciół. Czy wyjdzie im to na dobre?
Kategoria: Fanfiction --> Sport
Autorka: Chendelier One


Lennie, to ambitna osiemnastolatka, marząca o miłości jak z ekranu telewizora, która po rozwodzie swoich rodziców, z przed kilku lat, próbuje zacząć życie od nowa. Pomimo wielu przeciwności postanawia poradzić sobie z wszystkimi problemami w jedyny sposób, jaki zna - jest idealna. Doskonała córka, doskonała przyjaciółka, doskonała uczennica. Do czasu. Pewnego dnia przez przypadek poznaje chłopaka, który jednym, jedynym spojrzeniem wywraca cały jej świat do góry nogami. Od tamtej pory los nie daje za wygraną i krzyżuje ich drogi na wszystkie, możliwe sposoby. Chłopak skrywa w sobie jednak tajemnice oraz wspomnienia, które nie pozwalają mu iść do przodu. Z czasem oboje przekonają się na własnej skórze, że nie ma idealnych ludzi, ani idealnych uczuć.
Kategoria: Fanfiction --> Gwiazdy i fani
Autorka: Jennie Lennon


Podobno tajemnica przestaje być tajemnicą w momencie, kiedy człowiek podzieli się nią z drugą osobą. Remus Lupin podzielił się swoim sekretem aż z trojgiem przyjaciół, u których jego wilkołactwo pozornie jest bezpieczne. Pozornie, bowiem wystarczy tylko zły ruch, a właściwie ognisty temperament, upór osła i jeden gram głupoty, by wszystko zaczęło zmierzać tylko ku jednemu — katastrofie...
Kategoria: Potterowskie --> Czasy Huncwotów
Autor: billy


Bo jesteś jedynym dla mnie
a ja jestem jedyna dla ciebie
będziesz moim księciem
a ja będę twoją księżniczką
Spełniła marzenie swojej matki, spełniła marzenie swojej wioski. Ale czy spełniła swoje marzenia?
Kategoria: Fanfiction --> Sport
Autorka: Chendelier One


Sky Parker to zwykła nastolatka lubiąca przygody.
Pewnego dnia jej przyjaciółka- Kelsey zabiera ją na wyścigi samochodowe, które odbywają się w ich mieście co tydzień.
Tam poznaje Luke'a, który staje się jej największym koszmarem, ale i największym pragnieniem.
Nie potrafią wytrzymać ze sobą,
ale również nie potrafią wytrzymać gdy są daleko od siebie. 
Kategoria: Fanfiction --> Gwiazdy i fani
Autorka: Dominika Orzoł

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz