niedziela, 21 grudnia 2014

[56] Aktualizacja

Rebecca, zwykła nastolatka.
Calum, niezwykły chłopak.
Ona - miła, skryta i nieśmiała, z tajemniczą przeszłością. Niebieskooka brunetka.
On - nie do końca człowiek, a także nie całkiem istota boska. Kim więc jest? Jaką ma moc? I czemu w niektórych sytuacjach coś wybucha, pojawia się znikąd lub całkowicie znika? Kim jest ten czarnowłosy chłopak?
Spotykają się w ciemnej uliczce. Ich znajomość się rozwinie. Jednak dobrze, czy źle?
Miłość? Tu nie ma miejsca na miłość. Istoty pozaziemskie nie mają do niej prawa.
I kim w tym wszystkim jest Xavier i co takiego zrobił Rebecce w przeszłości?
a miłość....
Miłość zwycięży wszystko
Kategoria: Gwiazdy i fani
Autorka: Koneko 


Kapitan Jack Sparrow zawiera nietypową dla niego znajomość z kobietą o imieniu Julia. Czy życie pirata i burzliwe uczucia stworzą wybuchową mieszankę? Przekonaj się!
Kategoria: Fanfiction --> Piraci z Karaibów
Autor: Bloody Lovett


 Trzeba z zaangażowaniem, z sercem zająć się czymkolwiek, żeby nagle "z pustki" zaczęły wyłaniać się okazje, ludzie, myśli, które nigdy by się nie pojawiły, żeby nagle otworzył się dodatkowy wymiar, z którego wysączą się niespodziewane, ale w gruncie rzeczy pożądane przez nas wydarzenia.
Kategoria: Hobby
Autorka: Dusia


 Kontynuacja Zmierzchu, choć z dodatkowymi postaciami. Dwie rodziny: Bella, Edward i Nessie, oraz Jacob, Veronica i Nikki. Niektórzy sądzą, że pisane im wieczne szczęście. Jednak zostanie ono zmącone. Pierwszy powód? Porwanie Nessie. Kto za tym stoi? Jak porwanie wpłynie na przyszłe życie Ness? Czy przyjaciółki od kołyski znienawidzą się przez chłopaka? Zapraszam ;)
Kategoria: Fanfiction --> Zmierzch
Autorka: Bella Cullen


 18 letnia Alex dostaje nietypowy prezent urodzinowy, który przysparza jej wiele niespodziewanych przygód. Kto by pomyślał, że mieszkając w domku babci znajdzie 5 przyjaciół? A wśród nich kogoś więcej? Kogoś, kto walczy z demonami przeszłości.Nie wiedziała, że najlepszy przyjaciel się od niej odwróci, że pozna tyle wspaniałych ludzi, ani że dostanie szansę na współpracę z największym idolem. Nie spodziewała się, że jej życie tego dnia zmieni się tak bardzo.
Witaj w grze, jaką jest życie.
Kategoria: Fanfiction --> Gwiazdy i fani
Autorka: Koneko


Blog ten będzie zapełniony przeróżnymi cytatami, krótkimi opowiadaniami i także od czasu do czasu obrazkami. Jest to klimat smutny, o beznadziejnym życiu, nieudanej miłości, samobójstwach.
Kategoria: Pamietniki
Autor: Fallen Angel


Ród Yaxleyów już dawno przestał być poważany wśród wyższych sfer – jak można szanować kogoś, kto nie ma nic oprócz nazwiska? Najstarsza córka Burbocka Yaxleya, Irene, od zawsze pragnęła dwóch rzeczy, których rodzina nie mogła jej zapewnić: respektu oraz bogactwa. Przez sześć lat nauki w Hogwarcie dziewczyna powoli, krok po kroku budowała swoją pozycję społeczną i wyrabiała nienaganną opinię. Gdy pewnego dnia w jej ręce trafia coś, dzięki czemu zyskuje przewagę nad swoim odwiecznym rywalem, Tomem Riddle'em, Irene nie waha się ani chwili, by to wykorzystać. Jednak jaką cenę przyjdzie zapłacić ambitnej Ślizgonce za igranie z kimś o wiele groźniejszym, niż mogłoby się wydawać?
Kategoria: Potterowskie --> Wczesne czasy Hogwartu
Autor: Rosalia


Hole Juwart jest, jak sądzi, zwyczajną nastolatką. Kończąc szkołę zamierza wieść spokojne życie jednak ktoś przewraca je do góry nogami. Akademia, do której zacznie uczęszczać nie będzie bezpieczna. Jest ona pełna intryg i kłamstw. Ile zła tak na prawdę jest w Demonach? Kto czai się w mroku? Czy Upadli na prawdę zasłuzyli na swą karę, a anioły to grzeczne istoty? Odważysz się poznać odpowiedzi?
Kategoria: Fantasy
Autor: Aya


Josephine Collins od dziecka była uczona, że nikomu się nie ufa. W końcu jakie wychowanie mogła odebrać od szefa mafii i obłąkanej matki, ciągle zwiastującej koniec świata?
Nie wierzyła w te brednie, nikt w nie nie wierzył.
Aż do czasu, gdy jako jedyna przeżyła olbrzymi pożar, który zniósł całe jej miasto z powierzchni Ziemi.
By przetrwać, musi porzucić od dziecka wpajane jej zasady i zaufać niebezpiecznemu mężczyźnie, który z jakiegoś powodu wie o niej wszystko.
Świat nigdy przedtem nie wydawał jej się taki mroczny.
A to dopiero początek.
Kategoria: Fantasy
Autor:  Anqqa


Ludzie powiedzą Ci, że narkotyki są złe. A ja? Ja, cóż... chyba powiem Ci to samo, jednak samej sobie ich nie potrafię odmówić. Nie powiem Ci jak to jest być normalnym człowiekiem, nie opowiem o swych życiowych osiągnięciach, sukcesach w nauce i pracy czy miłości. Ale za to mogę opowiedzieć Ci, jak to jest spędzić całe życie na bani.
Kategoria: Pamietniki
Autor: Światłoczułość


 Za górami, za lasami, na przedmieściach Brooklyn'u żyła sobie pewna dziewczyna. Osoby, które spotkała i historie, które przeżyła, były równie niesamowite jak ona sama.
"-Witaj Elizabeth- mężczyzna uśmiechnął się i uścisnął mi rękę- jestem Percy Jackson. Pewnie masz wiele pytań, też miałem. Pierwszą osobą jaką zobaczyłem, była moja przyszła żona i … Ale nie teraz, kiedyś Ci opowiem. Co to ja.. a tak właśnie, od początku. Jesteś córką greckiego boga, Elizabeth.
Naprawdę głupi żart. Ale jak chcą się tak bawić to okay.
-Uff- teatralnie położyłam rękę na piersi, jakbym właśnie spadł mi kamień z serca. Dużo łatwiej było mi grac niż udawać pewną siebie i wyluzowaną- już myślałam, że usłyszę coś w rodzaju ‘Jesteś czarodziejem, Harry’- zniżyłam głos i roześmiałam się z absurdalności tej sytuacji. Po chwili spoważniałam- gdzie są moje rzeczy?"
Opowieść o losach herosów toczące się po wygranej wojnie z Gają.
Kategoria: Fanfiction --> Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy
Autorka: puck


 Rok 1972, Zjednoczone Królestwo Wielkiej Brytanii i Irlandii

Chloë od początku to wiedziała. Jako córka dwóch czarodziejów czystej krwi, pracujących na rzecz dobra świata magii, spodziewała się przyjścia zapieczętowanego listu z najdokładniejszym adresem jej zamieszkania. Właściwie, to wiedziała to już znacznie wcześniej, gdy przypadkowo podpaliła ulubiony obrus mamy w trakcie Wigilii Bożego Narodzenia lub też w chwili, kiedy pokojem zawładnęło tornado, zdmuchiwawszy świeczki z tortu z okazji ósmych urodzin. [...]
Kategoria: Potterowskie --> Czasy Huncwotów
Autorki: MissMurder&Slay


 „Masz w sobie światło.” – Słowa wypowiedziane przez dziewczynę naraz wróciły do niego niczym wyrzucony w przestrzeń bumerang. Wtedy zrozumiał też, iż nigdy nie pojmie ich sensu, nie dopóki nie uda się mu zamienić z nią choćby kilku zdań. Przecież obiecywał nie wracać. Nie wracaj!
Kategoria: Fanfiction --> Gwiazdy i fani
Autorka: kaelie


„Pozytywka Uczuć” to historia dziewczyny, która opowiada o swoim życiu w domu dziecka. Z pozoru zwyczajna nastolatka, ale świadomość, że zostało się porzuconym przez własną matkę, wpływała na nią i doszczętnie wyniszczała. Uśmiech znikał z jej twarzy każdego wieczoru i zawsze wtedy na jej policzkach pojawiały się łzy. Choć miała przy sobie ludzi, nikt nie mógł zastąpić jej matki. Czy dało się tak żyć? Co może zrobić młoda dziewczyna, która nie umie pogodzić się z faktem, że została porzucona na pastwę losu? Poznaj opowieść Layli, niechcianego dziecka.
Kategoria: Psychologiczne
Autorka: Kira


 Kostek to niespełna 30-letni facet. Wygląda jednak na o wiele starszego. To człowiek z problemami, po przejściach. Szuka pomocy u psychologa, choć nie jest typowym pacjentem. Niechętny do współpracy, mimo wszystko próbuje sobie jakoś ułożyć życie. Jednak relacja z panią psycholog w pewnym momencie przestaje się już opierać na kontaktach tylko czysto zawodowych.
Kategoria: Romans
Autorka: eleftheria


 Londyn, rok 1968.
W muzyce to czas, kiedy swoje kariery zaczynały legendarne dziś zespoły — Led Zeppelin, Deep Purple, Pink Floyd, a inne nabierały tempa. Mogłoby się wydawać, że zdobycie ogromnej popularności w tamtym okresie nie było wielkim problemem, o ile miało się talent i odrobinę szczęścia.
Greg Allen i Cavan Howe również tak myśleli. Ciągłe wzmianki o tym, że ich koledzy ze szkolnych lat zarabiają wielkie pieniądze oraz podróżują po świecie przyprawiały ich o zwykłą zazdrość. Obaj mieli talent muzyczny — Greg świetnie śpiewał a Cav od lat trenował grę na basie — brakowało im tylko impulsu do działania.
Ten impuls wreszcie się pojawił, gdy znana wytwórnia muzyczna postanowiła zorganizować konkurs dla młodych talentów, w którym nagrodą było podpisanie rocznego kontraktu i trasa po Wielkiej Brytanii. Warunek — zespół musi liczyć co najmniej czterech członków i mieć w zanadrzu minimum trzy piosenki...
Będą musieli kilka razy zastanowić się, czy to, co ich spotka, okaże się warte nawet realizacji marzeń...
Kategoria: Obyczajowe
Autor: Onyks

 Nasze życie nie było złe, w końcu wiedzieliśmy, że zawsze może być gorzej, prawda? Naszym dnem okazali się chyba bogowie proszący nas o pomoc. W końcu jesteśmy ich dziećmi. Rodzina musi się wspierać.

Xavier, Gaspard, Alan, Fabian, Eliott, Abbey, Lynn i Carla są całkiem normalnymi nastolatkami mieszkającymi w najróżniejszych miastach Stanów Zjednoczonych. No, może czasami ktoś zostanie zabity albo zachoruje na chorobę, która już dawno uległa przedawnieniu, no ale... są w końcu półbogami, a to do czegoś zobowiązuje.
Pewnego dnia, kiedy każde z nich sięgnęło swojego własnego dna, pojawia się Efial - bóg snu, który powierza w ich ręce misję ważniejszą niż dotychczasowe zadania przydzielane przez bogów. Zaczyna się bowiem wojna świata z samym sobą.
Zaczyna się Koniec.
Kategoria: Fantasy
Autor: Arachne


Kita Maruko - córka Manami Sarutobi oraz jednego z trzech legendarnych Sanninów - Orochimaru. Jako wnuczka Trzeciego Hokage oraz córka Sannina nieustannie obserwowana jest przez otoczenie ninja Konohagakure.
Historia zaczyna się wraz z dniem, gdy Orochimaru po długo trwającej misji powraca do Konohy. Gdy Mistrz zmuszony jest opuścić wioskę, Kita zostaje w niej wraz ze swoją matką, gdzie zaczyna uczęszczać do Akademii. Zostaje przydzielona do Drużyny 7 - wraz z Naruto Uzumakim, Sasuke Uchihą i Sakurą Haruno. Wkrótce potem ruszają na swoją pierwszą misję pod dowództwem Kakashiego Hatake do Krainy Fal. Jak potoczy się historia Drużyny 7?
Kategoria: Fanfiction --> Manga i Anime
Autor: Panna M.

 Zwykły dzień. Centrum Londynu. Wielki apartamentowiec. I on. Prowadzący normalne życie młody mężczyzna. Ale jeden kawałek papieru w kopercie zmienia to jak dotychczas postrzegał wszystko wokół.
Kategoria: Fanfiction --> Gwiazdy i fani
Autor: Klaudia Horan


Około 100 lat w przyszłość, korupcja siała spustoszenie w przytłaczającej większości przepisów. Co kiedyś było wolnym światem, teraz jest zdominowane przez rząd- składającego się z małej garstki zwierzchników. Zwierzchników jak Zayn Malik.Reszta populacji była zniewolona.
Nie było niczego pomiędzy, żadnej średniej klasy. Albo jesteś zamożny albo biedny i zniewolony.
Jeśli masz szczęście jesteś w stanie pożyć kilka lat, może nawet całe życie; ukryty-wolny- ale w strachu.
Ale jeśli jesteś jak Abigail, twój mały sekret może uczynić cię największym koszmarem.
Złapana na ulicy, Abby została sprzedana jednemu z najbogatszych, najpotężniejszych i najbardziej atrakcyjnych mężczyzn na świecie, Zaynowi Malikowi.
Abby miałaby łatwo być inną damską niewolnicą, zmuszana przez Zayna do wykonywania rozkazów. Oczekiwała jednej rzeczy. Abby posiadała coś strasznego.
Coś przez co nawet najpotężniejszy, manipulatywny i przystojny mężczyzna miałby bałagan.
Kategoria: Fanfiction --> Gwiazdy i fani
Tłumaczka: Klaudia Horan


Uzdolniona humanistycznie Lisja żyje w przekonaniu, że do szczęścia brakuje jej jedynie Franciszka przy boku - kolegi z klasy, do którego przez wszystkie licealne lata próbowała się zbliżyć. Dziewczyna jest pewna, że osiągnęła wszystko poza prawdziwą miłością. Matura za pasem, wymarzone studia prawnicze niemalże w zasięgu ręki...
I wszystko nagle traci sens. W jej życiu pojawia się Samuel - rujnuje on budowlę, fałszywą wizję rzeczywistości, którą Lisja wznosiła wiele lat. Jakby tego wszystkiego było mało, dziewczynie wydaje się, że ów nieznajomego zna od chwili swoich narodzin... a jednocześnie nic o nim nie wie.
Kiedy odkrywa drugie oblicze chłopaka, jest pewna, że zwariowała - bo kto w dzisiejszym świecie uwierzyłby, że człowiek potrafi latać?
Kategoria: Psychologiczne
Autor: Mlle Azura


 Pełne akcji i namiętności.Jest to Fanfiction oparte na osobie Doriana Graya.Porusza ono strefę moralną człowieka jak i potrzebę bycia kochanym i otrzymywania wsparcia.Grace jest na życiowym zakręcie, ledwo wiąże koniec z końcem pracując w szkole i opiekując się synem.Później zjawia się on. 
Kategoria: Fanfiction --> 50 twarzy Gray'a
Autor: Lama Ryu 


 Pisk opon, dźwięk gniecionego metalu i tłuczonego szkła..
Tak zaczyna się historia młodego mężczyzny, który w wypadku samochodowym traci swoją ukochaną żonę.
Zostaje sam z pięcioletnią córką Mią, dręczony wyrzutami sumienia i obwyniający się za stratę Emmelie, Matt popada w ciężką depresję.
Za namową matki kontaktuje się z młodą psycholog. Czy dziewczynie uda się podnieść mężczyznę z pogłębiającej się choroby? Czy Matt na nowo zacznie żyć?
Kategoria: Psychologiczne
Autorka: Panna Martadela


Niemożliwe życie 
Na blogu znajdują się dwa opowiadania: "Odbudować Życie" oraz "Zapomniane Życie". Są częścią cyklu "Niemożliwe Życie". Serdecznie zapraszam do przeczytania.
Kategoria: Zbiory opowiadań
Autor: Kitty K.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz