sobota, 24 stycznia 2015

[58] Aktualizacja

 Bezgraniczna miłość, która łączy dwójkę ludzi, zdarza się bardzo rzadko. Chociaż, nie zawsze musi się skończyć szczęśliwie. W końcu życie to nie bajka.
A czy uważacie, że ktoś na Was czeka?
Ja sądzę, że tak. Każdy ma gdzieś swoją drugą połówkę. Tylko czasem jest ona "zamaskowana". Aby ją rozpoznać, musimy zajrzeć w serce.
Do tej pory nie spotkałam kogoś takiego, przy kim moje serce szalało. Nie skarżę się. Wciąż czekam. Myślę, że to nie pora na takie wywody. Chcę żyć chwilą bieżącą i nie myśleć co mnie czeka jutro, albo za rok.
Może miałabym inny pogląd na świat, gdyby nie pewien człowiek. Człowiek, który zniszczył mnie doszczętnie. Mimo to zawsze mu wybaczałam. Cały ten czas kochałam.
Niekiedy, za to wszystko winiłam siebie... Do czasu. [...] Mówił, że to dla mojego dobra.
Chciał dobrze, ale ja nie potrafię ułożyć sobie życia do tej pory.
Po kilku latach, moja matka zmądrzała. Uciekłyśmy od tego tyrana. Miałam wtedy 14 lat.
Zamieszkałyśmy w rodzinnym mieście mamy. Mullingar. [...] Mówią, że jestem dzielna, ale nie znają mnie. Moje serce jest w rozsypce.
Jednak chcę żyć. Tak długo jak będę mogła. I już bez cierpienia.
Nazywam się Cassandra Miller i o to moja historia.[...]
Kategoria: Fanfiction --> Gwiazdy i fani
Autorka: Ola B.


Czy nigdy nie zastanawiałeś się jakie było życie Lily Evans i Jamesa Pottera? Jak to się stało, że z nienawiści zrodziła się miłość? Jak to się stało, że byli na tyle silni, by przeciwstawić się i trzy razy odmówić groźnemu Lordowi Voldemortowi?
A może ciekawi Cię, tajemnica przyjaźni Huncwotów? Jak to się stało, że tak bardzo różni od siebie ludzie, stali się najlepszymi przyjaciółmi na świecie? Że byli zdolni oddać życie za siebie nawzajem?
Jeśli te wszystkie pytania Cię nurtują, to znak, że musisz przeczytać to opowiadanie, gdzie wszystkie tajemnice zostaną odkryte.
Kategoria: Potterowskie --> Czasy Huncwotów
Autor: Cathleen


Wyspa Berk... Nadal mroźna i nie wszystkim przychylna, ale to dom. Dom nie tylko dla ludzi, ale także dla smoków. Może i jest ciągle targana kłopotami, ale taki już jej urok.
Czkawka musi dbać o swoich podopiecznych, na niego spadł ciężar bycia wodzem. Nie dość, że pragnie wolności, jest młodym wikingiem i kłopota się z własnym sercem to jeszcze to. A Berka nie jest miejscem spokojnym, pełno tu kłopotów.
Czy sprowadzona przez niego Glizda, która nienawidzi smoków będzie kolejnym z nich? A może to właśnie ona ściąga wszystkie te kataklizmy? Jak ta sierota może zmienić wodza i jego przyjaciół?
Sami musicie się przekonać...
Kategoria: Fanfiction --> Jak wytresować smoka
Autorka: Zuzajs Wróbel


 Jest rok 2125. Minęło dwadzieścia lat od czasów Wielkiej Epidemii, która zmniejszyła populację ziemi. Nieliczni ocalali zamieszkali w mieście Devon otoczonym wielką elektryczną kopułą. Choć początkowo wszystko było w porządku, teraz ludzie, urodzeni podczas Wielkiej Epidemii, umierają w niewyjaśnionych okolicznościach. Córka kanclerza, Leamir Hope i jej chłopak Bellamy Baker są jednymi z nich. Kiedy Bell ląduje w szpitalu, dziewczyna postanawia go uratować i wyjść poza kopułę. Co czeka ją po drugiej stronie? Czy przetrwa i uratuje ukochaną osobę? Poznaj historię Leamir Hope.
Kategoria: Science Fiction
Autor: Nuria


 Nie było jej przez 14 lat. 5114 długich dni bez mojej najlepszej przyjaciółki. 5114 nocy rozmyślania nad tym co zrobię, gdy Caroline się odnajdzie. A teraz...Jak mogę jej pomóc, żeby mogła zacząć żyć? Jak mogę to zrobić? Czy coś mi w tym pomoże?
Albo...
Caroline zaginęła w wieku 10 lat. Harry po jej zniknięciu był zdruzgotany i zamknięty w sobie. Jednak po 14 latach dziewczyna się odnalazła, a on nie do końca wie, co ma robić.
Kategoria: Fanfiction --> Gwiazdy i fani
Autorka: PrincesssOfSeas


Blog o wszystkim, co wpadnie mi w łapki. Książki, filmy, muzyka, kosmetyki, szmatki i coś o moim wyborze życiowym - architekturze wnętrz. Taki mały miszmasz, który jest próbą odnalezienia miejsca w internetowym świecie.
Zapraszam serdecznie, miło mi będzie Was poznać :).
Kategoria: Refleksje
Autor: Ravi Ollie 


Są w zasady, których nie wolno łamać. Są też siły, które je ustalają. Czy dobrym pomysłem jest naruszać strukturę dawnego porządku? Tak naprawdę nie ma to znaczenia, kiedy walczy się z wrogiem, który odpowiada za zburzenie spokoju świata...
Kategoria: Fantasy
Autorka: Ari 


Hermiona Samantha Granger nie zna prawdy o swoim pochodzeniu. Dziewczynę wychowuję Beatrice Granger przyjaciółka jej matki. W Hogwarcie przyjaźni się z Harrym Potterem i Ronaldem Weasleyem oraz jego młodszą siostrą Ginny.
Jednak okrutna prawda szybko wychodzi na jaw. Dziewczyna obawiając się ojca, spotyka się z nim. Niedługo zmienia nazwisko i traci kontakt z rówieśnikami ze swojego domu. Otrzymuję także ponowny Przedział tym razem do Slytherinu. Jej dawni przyjaciele uważają ją za zdrajczynię, ale czy tak jest naprawdę?
W tym całym zamieszaniu Hermiona nie zauważa jak zbliża się co raz bardziej do swojego dawnego wroga - Draco Malfoya.
Skołowana Ślizgonka próbuje odsunąć się od chłopaka. Ale nie jest to takie proste, gdy jej ojciec i Lucjusz Malfoy zawarli pakt, że ci dwoje wkrótce się pobiorą. Wściekła i rozeźlona próbuje wziąć sprawy w swoje ręce...ale z przeznaczeniem nie można wygrać.
Kategoria: Potterowskie --> Trio Hogwartu
Autorka: Harmonia


Ostatni Świt
Świat po zakończeniu II wojny europejskiej niczym nie przypomina swojego poprzednika. Ludzie żyją w ciągłym strachu o siebie i bliskich, rodziny są rozbite i egzystują małymi grupkami na różnych kontynentach, a w większości ocalonych państw panują rządy skrajnie autorytarne. Jedynie Versetia - wielkie państwo powstałe w dawnej Skandynawii - pozostaje wolne od podobnych absurdów. Tylko tam społeczeństwo nie jest terroryzowane i uciskane...
Dwudziestodwuletni mężczyzna próbujący odnaleźć zaginionego brata. Młoda wojowniczka szukająca sensu życia i prawdy o sobie. Co się stanie, gdy zderzą się dwa kompletnie różne światy, tym samym mieszając się w wir tajemnic, intryg i kłamstw?
Kategoria: Science Fiction
Autor: Mlle Azura


Ogień zabrał Arlecie wszystko: rodziców, ukochaną siostrę, która umarła jej na rękach, dom. Lód ofiarował jej wszystko. Nowe imię- Arlett, bogatą opiekunkę, nową, lepszą siostrę i piękny, zimny pałac. Pewnego dnia koszmar minionych wydarzeń powraca. Dawny nocny Strach przychodzi by odebrać to, co pielęgnował w ciszy, przez tak długi czas. Przyszedł odwiedzić swojego Białego Wróbelka, który skrywa niejeden pożądany przez mrok sekret...
Kategoria: Fantasy
Autor: Charlie Eileen 


 Każdy ma czasem ochotę przeczytać krótkie opowiadanie ze swoimi ulubionymi bohaterami. Jednak trudno takie znaleźć, zwłaszcza do seriali czy filmów. Znajdziesz tu wiele różnych dzieł i coś na pewno przypadnie ci do gustu. Nie ma tego, czego szukasz? Zaproponuj!  
Kategoria: Zbiory Opowiadań
Autor: Croyance


Znasz to uczucie, kiedy serce zabije Ci mocniej do niewłaściwej osoby?
Jeśli tak, to zrozumiesz Esther - dziewiętnastolatkę zakochaną w mężczyźnie, którego powinna nienawidzić. Ta miłość od początku nie miała racji bytu - oboje pochodzą z dwóch zwalczających się światów.
Co będą musieli poświęcić, by być razem?
Pełna niespodzianek, intryg i bolesnych prawd opowieść o ludziach, którzy swym niezwykłym głosem władają żywiołami.
Lecz czy mają na tyle mocy, by walczyć o swoje uczucia?
Kategoria: Romans
Autorka: Esther Swan


 Rok 2014. Po dwudziestu latach poszukiwań, w opuszczonej hali w stanie Waszyngton zostają odnalezione kości piosenkarki sławnej w latach dziewięćdziesiątych, Jessiki Mayheim, która do tej pory była uznawana za zaginioną. Badając sprawę morderstwa artystki, inspektor Charles Stiltskin, próbuje dowieść, że to któryś z członków zespołu Wolfthorne pozbawił ją życia. Niewinni muzycy by oczyścić swoje imię, rozpoczynają własne śledztwo, wracając wspomnieniami dwadzieścia lat wstecz. Odkrywając powoli tajemnicę jej zaginięcia i śmierci, Charles dowiaduje się, że morderca jest bliżej, niż mogłoby się zdawać. I nadal pragnie zabijać.
Kategoria: Kryminał
Autor: Leather


Nowy rozdział, nowa kartka
Inni mieli szczęśliwe dzieciństwo, a ona?
Dom dziecka... Samotność... Smutek...
18 lat równa się dla niej samodzielność.
Rzucona w wir życia gubi się i postanawia odnaleźć biologicznych rodziców.
Ale jedna sytuacja, jeden wypadek, komplikuje jej plany.
Czy pozna winnego wypadku?
Czy wprowadzi swój plan w życie?
Czy odnajdzie szczęście?
I jakie przygody spotkają ją po drodze...?
Kategoria: Obyczajowe
Autor: Maarit


25 Głodowe Igrzyska
Śmierć przyjdzie po każdego. Można tylko opóźnić lub przybliżyć jej proces. Lecz nikt nie pozna dokładnej daty, oprócz trybuta.
Sam została wybrana przez własnych sąsiadów z Dystryktu Ósmego i musi stanąć do wali o swoje życie mierząc się z potężnymi przeciwnikami nie tylko na arenie Igrzysk, ale i w realnym świecie. Cały czas musi być czujna, gdyż nigdy nic nie wiadomo o zamiarach Organizatora Pierwszego Ćwierćwiecza Poskromienia.
,,Spodziewaj się niespodziewanego." - Jeramin Lewerto 
Kategoria: FanFiction --> Igrzyska Śmierci 
Autor: Syrin


Susan jest 18 letnią córką zagorzałego rockman'a Billiego. Rok po śmierci mamy wyprowadza się wraz z ojcem do Seattle, miasta rocka i grung'u. Tam właśnie poznaje Luka Hemmings'a oraz jego przyjaciół.
(To nie jest kolejna opowieść o niebezpiecznym chłopaku z gangu, lub o cierpiącej na depresję nastolatce, która dzięki złemu chłopakowi, który oczywiście jest dobry dla niej wychodzi na prostą. )
Ta opowieść jest inna, bo jest przyziemna!
Kategoria: Fanfiction --> Gwiazdy i fani
Autor: Cute but psycho


April Stessel, przez swoją chorobę została pozbawiona wszystkiego czego w życiu oczekuje nastolatek. Gdy się przeprowadza, chce zacząć od nowa, chce walczyć. Czy jej się uda, uda jej się zacząć od początku?  
Kategoria: Fanfiction --> Gwiazdy i fani
Autorka: Veronica Ronnies


Jeden dzień… jedno wydarzenie.. zbieg okoliczności…
Kłótnia…. napad.. zdarzenie, które zmieni ich życie…
Czasami jest tak, że pojawia się coś… jakiś czynnik, który zmienia nasze życie… czasami jest to ktoś… człowiek, którego nie można w żaden sposób zastąpić..
Przydarza się nam coś dzięki czemu żyjemy przez długi czas w szczęściu…smutku…miłości..
Takie czynniki sprawiają, że jesteśmy tym kim jesteśmy… Coś sprawia, że dwoje zupełnie obcych sobie ludzi się spotyka… znajomość, przeradza się w coś więcej… czy chcemy tego czy nie, zdarza się tak, że nie jesteśmy w stanie bez kogoś żyć.. a od nas zależy czy ta osoba będzie z nami, ułatwiając nam życie, czy też pozwolimy na to żeby odeszła, pozostawiając po sobie pustkę.. cierpienie.. uważając, że bez niej, życie będzie łatwiejsze...
ale czy na pewno??
dowiesz się czytając "Happily"
Kategoria: Fanfiction --> Gwiazdy i fani
Autorka: Mrs. Horan


Młoda Delphine Armound wraca ze służby, która polegała na patrolu całego Kosmosu przez 3 miesiące. Skrzydła dziewczyny są na wyczerpaniu. Pewnego dnia wybiera się na polowanie do Kryształowego Lasu z najlepszą przyjaciółką o japońskich korzeniach. Danielle "Elle" Sensei zauważa problem nastolatki i próbuje ją przekonać o szkodliwości polowania, gdy skrzydła są niedysponowane.
Delphine jest nieugięta i dziewczyny zaczynają biegać po lesie, szukając rzadkiego gatunku - leptus ruby. Niechcący przedzierają do Ery Ludzi, w której trwa rok 1820. Armound zostaje ranna w skrzydło i natychmiastowo przechodzi transformację. Danielle chce pomóc przyjaciółce, i biorąc ją na grzbiet, uciekają z Ery Ludzi. Wracają do domów. Są przerażone. Dephinie udaje się kryć przed rodzicami swoją ranę, ale bardzo cierpi. Dziewczyna zdobywa zakazane zaklęcie Uzdrowienia. Nastolatka tym bardzo plącze sobie życie... 
Kategoria: Fantasy
Autorka: Cosette


Are You Jealous Yet? 
 Erin Thomas, 16 lat, urodzona 15 sierpnia 1996. Niepewna swoich uczuć do swojego najlepszego przyjaciela Luke’a Hemmingsa. Lu

ke i trójka kolegów z zespołu została zapytana o trasę po Europie ze światowym, sławnym One Direction. Erin została zapytana o pojechanie z nimi przez Ashtona Irwina, razem udają, że się spotykają, żeby wywołać zazdrość u Luke’a, który mając nadzieję zda sobie sprawę z uczuć do jego najlepszej przyjaciółki. Ale są dwa małe problemy. Luke ma dziewczynę i Harry Styles?
Kategoria: Fanfiction --> Gwiazdy i fani
Autorka: Julia Hemmings


Inna Wersja  
 Historia alternatywna. Wojownicy Xiaolin przegrywają swą wolność w pojedynku z księciem ciemności i muszą odtąd mu służyć. Jak odnajdą się w nowej rzeczywistości?
Szczypta(a właściwie garść) romansu bardzo niepopularnego, nieco krwi, potu i innych brzydkich rzeczy. 

Kategoria: Fanfiction --> Xiaolin Showdown
Autorka: Raylie

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz