sobota, 14 lutego 2015

[59] Aktualizacja

Wszyscy powtarzali mi, że powinnam była trzymać się od Niego z daleka. Od mężczyzny, który nie wie, na czym polega związek. Który przewrócił moje życie do góry nogami. Który zamienił je... w prawdziwy koszmar. Dlaczego, do cholery, byłam taka głupia? Pozwoliłam sobie na zbyt wiele, a teraz muszę zmierzyć się z konsekwencjami. Czas, aby w końcu dorosnąć i przestać marzyć o swoim American Dream.
Ona uwielbia wakacje u swojego ojca w Polsce i nienawidzi rozpieszczonych bogaczy, on woli imprezować i wydawać miliony na nowe samochody. Opowieść o tej dwójce wcale nie musi być prosta i przewidywalna; nie musi mieć Happy Endu. Co się wydarzy? Tego możesz się dowiedzieć, czytając moje opowiadanie. :)
Kategoria: Romans
Autor: Ewelynn


Klara, księżniczka quartariusów z Doliny Canto, wyrusza na misję dojrzałości do ludzkiego świata. Mimo początkowego stresu związanego z odpowiedzialnością, jaką bierze na siebie, ingerując w życie pewnej uczennicy, która przestała słuchać swojego Anioła Stróża, jest pewna, że wszystko pójdzie zgodnie z planem.
Tymczasem sprawy komplikują się bardziej niż księżniczka mogłaby przypuszczać. W sercu Anglii dzieją się niewyjaśnione rzeczy, a skrajne wahania pogodowe nie zwiastują nic dobrego.
I w tym wszystkim ludzki chłopiec o nieskazitelnie błękitnych oczach, którego niedoskonałości i grzeszność pociągają Klarę, wychowaną w wyidealizowanych realiach, niczym magnes.
Czy posłanka Aniołów odkryje tajemnicę, która ciąży na barkach quartariusów?
Czy porzuci wizję życia w bogactwie u boku przystojnego księcia Antoniego na rzecz uczucia do zwykłego śmiertelnika?
I, co najważniejsze, czy odkryje swoje powołanie?
Kategoria: Fantasy
Autorka: Tamizaura


Shouri to z pozoru nieśmiała i małomówna dziewczyna. Rzadko odzywa się jednak z innego powodu - nie chce, by znienawidzona przez nią wada została dostrzeżona przez inne osoby. Razem ze swoimi przyjaciółkami uczęszcza do gimnazjum Teikou. Chce dołączyć do żeńskiego klubu koszykówki, ale po drodze napotyka parę przeszkód. Najbliższa jej osoba jest temu przeciwna. Shouri zaczyna po kolei poznawać osoby, które zostaną okrzyknięte Cudownym Pokoleniem.
A co, jeśli nie tylko chłopcy otrzymaliby ten tytuł? 
Kategoria: Fanfiction --> Manga & Anime
Autor: Suu 


 Blaise została wyrzucona przez swoich rodziców po tym jak przyłapali ją w łóżku z nieznajomym. Miała wtedy 15 lat, przez kilka dni błąkała się samotnie po ulicach, aż znalazł ją Damien. Pół roku mieszkała u niego, służyła mu, szkoliła się i wypełniała jego rozkazy. Przeprowadził ją do domu gdzie mieszkali inni członkowie jego gangu. Po pięciu latach kiedy ona i jej rodzice zniknęli bez śladu, Justin zostaje przyłapany w magazynie The Bloods, dziewczyna gdy go rozpoznaje jako starego najlepszego przyjaciela odwozi do domu. Od tego czasu musi go pilnować, żeby się nie wygadał. I nie wie, że jej życie znów wywróci się do góry nogami.
Kategoria: Fanfiction --> Gwiazdy i fani
Autor: Lukey Biebs


Lawliet i Near. Dwójka obdarzonych ponadprzeciętnym intelektem chłopaków o jednym, wspólnym celu; unicestwieniu samozwańczego boga sprawiedliwości. Wobec wszechobecnej śmierci najsilniejszą bronią okazała się być jedynie miłość, która z niewiadomych powodów połączyła owych wychowanków Wammy House, dając siłę w walce z siejącym panikę mordercą.
Kategoria: Fanfiction --> Manga & Anime
Autorka: ariana 


Witam shawty.
Życie to gra, pamiętasz?
Teraz też jesteś w grze, ale tym razem to ja rozdaje karty. Grasz według moich zasad, tym razem role się odwróciły. Budynek ma 5 poziomów, na każdym z nich czeka ciebie coś innego.Obserwuje, każdy twój ruch i muszę przyznać, że jak narazie jestem pod wrażeniem twojej odwagi. Tak, wszędzie są kamery, nie ukryjesz się przede mną. Niedługo zobaczysz co to jest strach i walka o życie. Będziesz dostawała zadania, każde ukończone zadanie to nagroda, a nieukończone to śmierć przypadkowej osoby, która umrze przez ciebie. Każdy sprzeciw i odmowa wykonania zadania grozi karą, którą odczujesz tylko Ty. Postaram się abyś cierpiała tak, jak ja, kiedy odebrałaś mi wszystko co miałem i kochałem.
Będziesz jeszcze mnie błagała o śmierć.
Czas zacząć zabawę księżniczko. 
Kategoria: Thiller
Autor: Nazaya


Minęło parę tygodni odkąd cały świat przeistoczył się w kompletny chaos, lub jak ja wolę to nazywać, gówno. A przez to mam na myśli apokalipsę zombie. Plaga rozprzestrzeniła się po świecie sprawiając, że ludzie umierali, choć nie tak do końca. Wracali jako coś innego. Coś bardziej złowieszczego niż duch. Ci ludzie, chociaż ciężko mi stwierdzić czy nadal nimi są, jakimś cudem powrócili do życia, aby karmić się ludzkim mięsem. Są dzicy, padlinożerni i nie pokazują żadnych oznak człowieczeństwa. Nie są już ludźmi, na pewno nie dla nas, ocalałych. Dla nas są znani jako Chodząca Śmierć…
Kategoria: FanFiction --> Seriale
Autor: Blue


Ludzie mówią, żeby żyć teraźniejszością, by nie patrzeć w tył, ale żyć chwilą, jednocześnie planując przyszłość. Ja myślę inaczej. Pamiętajmy o przeszłości. Chcę pamiętać o tym, co było i jest dla mnie ważne, a już dawno temu utraciłam. Ludzie, którzy odeszli, pozostawiając po sobie pustkę w mym sercu, opuścili mnie właśnie w tej przeszłości. Jedynie w swojej pamięci udało mi się ich zatrzymać. Nie mogę o nich zapomnieć. Uczymy się na własnych błędach, tylko dlaczego tak... późno? Za późno...
"- Mimo tej całej kłótni miło było z tobą porozmawiać. Do zobaczenia po wakacjach - powiedział, po czym z uśmiechem na ustach poszedł w stronę zamku.
Rzuciłam mu ostatnie spojrzenie, gdy odchodził.
- Dziękuję za uratowanie mi życia - rzekłam, gdy zniknął za zakrętem.
Zrozumiałam jedno - straciłam największą szansę. James mógł się przede mną otworzyć, może nawet udałoby się nam zakończyć ten kilkuletni spór. Niestety nie powiodło się, na zawsze pozostanie moim wrogiem... Może tak lepiej."
Świat magii całkowicie zmienił moje życie. Tylko czy na lepsze?
Kategoria: Potterowskie --> Czasy Huncwotów
Autor: Alice


 Hermiona wraz z przyjaciółmi wraca na siódmy rok nauki do Hogwartu. Do szkoły wraca także jej odwieczny wróg, a mianowicie Draco Malfoy. Jednak szarooki Ślizgon bardzo zmienił się za czasów wojny, a w dodatku zaczyna go interesować pewna Gryffonka...
Kategoria: Potterowskie --> Trio Hogwartu
Autor: Alexandry


Jak wyglądałoby życie Lily Evans, gdyby jej siostra również dostała list z Hogwartu? Jaki wpływ na nią miałby inny status krwi? Czy Lily byłaby zupełnie inną osobą? Czy James Potter nadal chciałby z nią być? Odpowiedzi na te, oraz inne pytania znajdziecie w „Tylko miłość”. Choć treść przeczy temu tytułowi, bowiem będzie tam mowa nie tylko o miłości. A o czym innym? Zapraszam cię do przeczytania tej wyjątkowej historii :)
Kategoria: Potterowskie --> Czasy Huncwotów
Autorka: Neva 


 Renesmee to cicha i skryta w sobie dziewczyna, którą rodzice wysyłają do szkoły z internatem, aby mogła się trochę rozerwać i zapoznać się z ludźmi. Przez przypadek podpada jednemu z groźniejszych osób w Nowym Jorku- Louisowi, który chce za wszelką cenę zemścić się na dzieczynie i robi to na każdym kroku, przez co dziewczyna nie wytrzymuje i zaczyna się okaleczać, lecz chłopak nie przestaje jej dokuczać. 
Kategoria: Fanfiction --> Gwiazdy i fani
Autor: No ney 


Trójka przyjaciół wiedzie spokojne życie. Jednak nic nie może trwać wiecznie. W ich życie wtargnie osoba, która zostawi nieodwracalne zmiany. Czasem nie da się zapomnieć. Ich przyjaźń zostanie wystawiona na ciężką próbę. Łzy, kłótnie - codzienność. Miłość, która może zniszczyć wszystko. Czy ich przyjaźń przetrwa? Zwycięży miłość czy przyjaźń?
Kategoria: Obyczajowe
Autor: Lilka


 Wiktoria jest 16-letnią dziewczyną pochodzącą z Krakowa. Jej trudne dzieciństwo oraz choroba nie ułatwiają życia. Jest jednak silna. Bardzo silna. Pewnego dnia jest zmuszona wyemigrować za granicę. Czy uda jej się odnaleźć w nowych realiach? Jak poradzi sobie ze zmianą szkoły i środowiska? Czy ludzie, których spotka na swojej drodze, pomogą jej w nowym życiu? Czy spotka kogoś, komu będzie mogła w pełni zaufać? Odpowiedzi na te pytania już wkrótce.
Kategoria: Romans
Autorka: Vivian


Ona - samotna, nieufna, niedowartościowana dziewczyna.
On - wesoły, szczęśliwy chociaż odczuwający brak bliskiej osoby chłopak.
Łączy ich jedno. Czat.
Lonely, to opowiadanie o burzliwej, internetowej znajomości. Co może im przynieść los? Czy to na siebie czekali przez cały ten czas? Czy taka znajomość ma szansę istnienia?
Kategoria: Romans
Autorka: Inna
 

Ona i on. Mają po 17 lat. Są Wtajemniczeni. Musza działać razem. Tylko tak mogą uratować ten świat przed samozagładą. Ale jak się się spotkają? Jak trafią na siebie? I czy zechcą ze sobą współpracować? On może czytać w myślach i przekazywać jej informacje o niewłaściwych decyzjach podjętych przez ludzi z jego otoczenia a ona może te decyzje zmieniać. Jednak mogą się porozumiewać tylko w dość nietypowy sposób. Jak? Dowiecie się, kiedy będziecie uważnie uważnie czytać ;D Czy uda im się zapobiec końcowi...?
Kategoria: Fantasy
Autorka: Juliet1306


Los lubi sobie z nas kpić, dając nam to, czego najbardziej pragniemy, a następnie odbierając to, co najbardziej kochamy. Łatwo jest przyjmować od niego prezenty, trudniej zaś pozbierać się po otrzymaniu okrutnego ciosu. Ewa przez całe życie była traktowana przez los wyjątkowo łagodnie. Właśnie spełniła swoje największe marzenie, a od kilku lat jest związana z chłopakiem, który darzy ją prawdziwą miłością. Teraz przyjdzie jej zmierzyć się z mniej szczęśliwymi niespodziankami, które przygotowało dla niej przeznaczenie. Czy poradzi sobie ze stratą ukochanej osoby? Czy będzie umiała nadal czerpać radość ze swojej pasji? Czy uda jej się na nowo być szczęśliwą? 
Kategoria: Obyczajowe
Autorka: Melania


 Wiersze, krótkie opowiadania- jeśli to lubisz, wejdź do mnie, a może znajdziesz coś ciekawego :)
Kategoria: Inne
Autorka: Asiula


Harry jest studentem w jednej z nowojorskich uczelni. Mimo przyjaciół, których ma wokół, czuje się samotnie w wielkim mieście, które tak wielu uważa za miejsce idealne do spełnienia swoich marzeń. Z dala od miejscowości, w której się wychował, najbardziej brakuje mu jednak kogoś naprawdę bliskiego. Kogoś, komu nie bałby się opowiedzieć o swoich problemach.
Nina mieszka na Manhattanie od niedawna. Jakiś czas temu postanowiła sobie, że zacznie nowe życie, które umożliwi jej wyjście z cienia rodziny. Nowa praca nie wydaje się jednak spełnieniem jej pragnień. Okazuje się, że poprzednie rozdziały nie są zbyt łatwe do zamknięcia, a wszyscy w okół, jak na złość nie potrafią zrozumieć jej decyzji.
Kategoria: Fanfiction --> Gwiazdy i fani
Autor: flourense

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz