czwartek, 19 lutego 2015

[60] Aktualizacja

Ziemie Cynedoru cieszą się zasłużonym spokojem. Władający potężnym cesarstwem tyran został strącony z tronu przez własnego syna, który oprócz olbrzymiej władzy "odziedziczył" po ojcu również nadludzkie zdolności. Czy młody cesarz, wspomagany przez niezwyciężony Legion, poradzi sobie ze zbliżającą się nawałnicą? Dawno zapomniane Zło powstanie, a losy Cynedoru zawisną na włosku...
Kategoria: Fantasy
Autor: Omegon Alpharius


Wydawało się, że 21-letnia Nicola Schuster jest szczęśliwa. Miała kochającego ojca, wiernego chłopaka i oparcie w narzeczonej taty. Gdy po zakończonym sezonie 2014/2015 wracają całą ekipą do Salzburga, wszystko zaczyna się zmieniać. Jurij musi wracać do Słowenii, a w mieszkaniu panny Jones pojawia się jej 26-letni siostrzeniec. Czy związek młodej dziewczyny jest faktycznie tak idealny? Jaka relacja nawiąże się między Nicolą, a najlepszym narciarzem alpejskim Marcelem Hirscherem? Jak nowy znajomy wpłynie na związek Schuster? Czy dziewczyna zdecyduje się w końcu pójść za głosem serca?
Kategoria: Romans
Autor: Girl


Zastanawiałaś się kiedyś, kim tak naprawdę jesteś? Kim jest twoja rodzina? Kim są twoi rodzice?
Oczywiście, że nie.
A ja radzę ci się zastanowić. Bo może okazać się, że nie jesteś tym, kim myślałaś, że jesteś. A wszyscy wokół będą kłamać kłamać kłamać.
Nie jesteś.
niczemu.
winna.
więc.
leć.
Po prawdę.
Tylko proszę, nie spadnij.
Nie jest dobrze, gdy białe motyle spadają.
Kategoria: Fanfiction --> Gwiazdy i fani
Autor: Jiley Cyber


Nietypowa historia całej rodziny Cullenów, mająca miejsce przed wydarzeniami opisanymi w książce. Carlisle powiedział kiedyś, że jego prawdziwa egzystencja zaczęła się dopiero wtedy, gdy spotkał Esme. Prowadząc przez kręte ścieżki miłości, nauczyła go, co to znaczy kochać do utraty tchu.
Ich uczucie zostaje jednak wystawione na próbę, gdy Carlisle otrzymuje tajemniczy list od Volturi, a niedługo potem w Forks pojawia się wampirzyca, która przekonuje wszystkich o zażyłościach łączących ją z doktorem. Esme decyduje się na tymczasowe opuszczenie Cullenów, lecz kiedy wraca, jej rodzina jest w niebezpieczeństwie i tylko ona może zdecydować, co dalej. Czy poświęci się dla dobra najbliższych? Czy jej wybór okaże się słuszny?
Kategoria: Fanfiction --> Zmierzch
Autor: Like a dark paradise


Powierzchnia miasta Los Angeles oraz opasające je pustkowia zostają opanowane i podzielone przez gangi narkotykowe i ugrupowania mafijno podobne. Nieuniknione kontakty pomiędzy nimi stanowią źródło konfliktów o władzę i pieniądze, a policja nie radzi sobie z ciągle rosnącą liczbą członków niniejszych organizacji. W najciemniejszych zakątkach miasta słychać wystrzały, a ulicami zaczyna lać się krew. Gdzie w takim razie znajdzie się miejsce dla płomiennowłosej dziewczyny, która za wszelką cenę stara się żyć w spokoju i harmonii z ukochanym bratem, który jest zarazem ostatnią bliską osobą? Kiedy zapłonie w niej Czerwony Ogień, który da siłę do działania?
Kategoria: Thriller
Autorki: Cassie A. & Jescia Evans


Czerwona nić łączy ludzi, oplata się niezauważalnie wokół nich, tylko czyhając na odpowiedni moment, by złapać ich w swoje pokrętne sidła.
Nić to siła, to przeznaczenie, któremu nikt jeszcze nie zdołał uciec.

Przygody, pomieszanie z poplątaniem, kryzysy, niedowierzanie, grupa towarzyszy wpadająca nie-z-całkiem-własnej-własnej winy w kłopoty, które z pozoru nie miały ich dotyczyć.
Odradzające się zło, które ktoś musi powstrzymać, zawirowania i tarapaty w tle.
Kategoria: Fantasy
Autor: Szczurołap


 Rok 2021. Na świat poprzez niechciane rozpylenie wirusa x wypełzły niebezpieczne i silne stworzenia. Większosć ludzi zginęła lub została przemieniona w nadprzyrodzone istoty. Ludzie zostali zepchnięci za margines społeczeństwa, a swiatem rządzi Rada Pięciu Ras: wilkołaków, wampirów, wiedźm, zmiennokształtnych i hybryd, Vanjah jest zwykłą dziewiętnastolatką, jesli można tak nazwać kogos o likantropicznych zdolnosciach. Ma cięty język, dwóch młodszych braci i natrętnego adoratora na głowie. W jej życie zaczyna wpełzać jednak coraz więcej tajemnic, gdy po jednej z imprez, nakrywa w swoim domu włamywacza... 
Kategoria: Science fiction
Autor: Priori Incantatem
 

 Akcja powieści toczy się w Hogwarcie w momencie nauki dzieci Harrego, Rona i Hermiony. Główną bohaterką jest Natalie, zakochana bez wzajemności w Jamesie Potterze gryfonka, na której drodze staje Scorpius Malfoy. Czy uczucia dziewczyny ulegną zmianie?
Kategoria: Potterowskie --> Nowe pokolenie
Autor: Kiwi


 Harry miał osiemnaście lat, gdy w policyjnej akcji zginął jego starszy brat. Teraz kiedy w miarę uporał się z jego stratą, postanawia wrócić do miasta i zemścić się na policjancie, który skazał Joel'a na śmierć. Niestety zadanie, które sobie wyznaczył okaże się nie być takie proste jak myślał, gdyż piękna Renee Smith - jego główny cel - jest zupełnie inną dziewczyną niż się spodziewał.
Porcelain Doll to historia pełna skrajnych emocji, namiętności, erotyzmu, pożądania oraz zwrotów akcji. Nie zabraknie również uczuć, o których tak bardzo lubimy czytać, i które zawładną życiem bohaterów, sprawiając, że wywróci się ono do góry nogami.
Kategoria: Fanfiction --> Gwiazdy i fani
Autor: Leal


 Przeniesienie się do innego miasta jest w pewnym sensie ucieczką. Ucieczką od problemów, wspomnień. Jednak dobrze wiemy, że pewnych rzeczy nie da się zapomnieć. Tych najgorszych i tych najwspanialszych, tych kiedy byliśmy szczęśliwi. Spodziewamy się, że nowe miejsce da nam radość. Nie będzie niczego nam przypominać. Łudzimy się, że będzie lepiej. Niekiedy się mylimy. Ale musimy dać radę. Takie jest życie. Czasem chce nas wykończyć.
Kategoria: Fanfiction --> Gwiazdy i fani
Autor: seretangel


 I o wszystkim, i o niczym. Trochę własnych przemyśleń, nieco chaosu, szczypta psychologii. Parę słów tkających mój własny świat i gram kontrowersji.
Kategoria: Refleksje
Autor: Qwas


 Czy zawodowy naprawdę są tacy twardzi, na jakich wyglądają? Czy nie mają uczuć, że zabijają bez mrugnięcia okiem? Czemu są aż tak pewni siebie, że zgłaszają się na trubtów?
Clove Allison to dziewczyna z dystryktu Drugiego. Opracowała wraz ze swoim chłopakiem genialny plan wygrania Igrzsk. Ale co się stanie, gdy chłopiec trafi na arenę razem z nią? Czy poradzi sobie z myślą, że będzie musiała zabić ukochanego? Czy znajdzie kogoś, dzięki komu będzie mogła przetrwać to wszystko?
Kategoria: Fanfiction --> Igrzyska Śmierci
Autor: Julia Nowak


 Jedna noc zaważyła na dalszym życiu Lacey Hooper - zmieniła się. Ta jedna noc była jedną z wielu dla Ashtona Irwina - kilka dni później była kolejna, podobna do tej. Splot różnych wydarzeń sprawi, że ta dwójka znów się spotka. Problem polega jednak na tym, że dla niego istniało wiele mion, dla niej tylko jedno.
Kategoria: Fan Fiction --> Gwiazdy i fani
Autor: shoelace


 Świat pogrążył się w całkowitym chaosie, odkąd w laboratorium jeden z eksperymentów, wymknął się spod kontroli. Nikt nie spodziewał się tego, jakie będą tego konsekwencje. Zombie - to słowo kojarzy się z horrorami w telewizji, czy komiksami, ale teraz wchłonęło się w rzeczywistość. Melody to młoda dziewczyna, która samotnie wychowuje siostrę, po śmierci rodziców. Sama nie zdążyła jeszcze poznać życia, wybawić się, a już musi stawić czoła mięsożernym bestiom. Po dwóch dniach, dziewczynom udaje się uciec z oblężonego przez zombie domu, lecz czy uda, im się znaleźć schronienie?
Kategoria: Fanfiction --> Seriale
Autor:  Wesoły Kostek


 Życie Harry’ego nie było proste od najmłodszych lat. Każdy fan tej serii z pewnością o tym wie.
Zagłębmy się bardziej w ten temat: kary, krzyki, wyzwiska. Wszystko to było na porządku dziennym, do czasu…
Rysowanie odpręża, a ból zadaje cierpienie. Rzecz oczywista.
Brunet budzi się na polanie, gdzie jest? Nie wie. Niebezpieczeństwo czyha. Noc pochłonęła światło, a z lasu da się dosłyszeć wycie wilkołaków. Patrzy w niebo, księżyc w pełni. Ale… Nie to kłamstwo, magia nie istnieje.
Alternatywa przygód, zmaganie się z wilkołactwem, posiadanie rodziny o której nie miało się pojęcia, stado. Dziwne, a może zaskakujące? Sam się przekonaj zagłębiając w świat czarów.
Kategoria: Potterowskie --> Trio Hogwartu
Autorka: Karina Riddle


 17-letnia Claire wiedzie przeciętne życie z rodziną na spokojnym Brooklynie w Nowym Jorku. Wszystko wyjadę się być normalne, do czasu gdy dziewczyna dowiaduję się od rodziców, że posiada w krew łowców Nocnych Dzieci - Wampirów.
Nastolatka zostaje wysłana na obóz szkolący, który znajduje się poza granicą Stanów Zjednoczonych.
Na miejscu nie jest łatwo, a arogancki chłopak, z którym mieszka w jednym namiocie nie ułatwia jej nauki.
Kategoria: Fantasy
Autor: Alekyna


 Blog jest zlepkiem amatorskich sesji oraz recenzji i tutoriali, które w większości dotyczą makijażu, książek oraz filmów. strona prowadzona hobbistycznie prowadzona przez Sznurówkę.
Kategoria: Hobby
Autor:  Curly


Siedemnastoletnia Ronnie zostaje brutalnie pobita przez swojego ojca.Postanawia uciec z domu.Wyjeżdża z miasta.Poznaje tam wolontariusza Dylan'a który dzieli się z nią swoją pasją.Ronnie chcę zacząć wszystko od nowa.Czy jej się uda?Czy już nigdy nie zostanie znaleziona przez ojca i będzie szcześliwa?Czy będzie z Dylan'em? Tego dowiecie się w swoim czasie. 
Kategoria: Romans
Autorka:  Selavi ;3


The Breath Of The Gods
Serce Melanie rozpada się na kawałki, kiedy w dniu jej 17 urodzin dowiaduje się, że przez cały czas była okłamywana przez najbliższe jej osoby. Jak by tego było mało tego samego dnia zostaje zaatakowana przez coś, co nie powinno wogóle istnieć, istotę, która co noc odwiedza ją w snach albo raczej koszmarach, demona. Od pewnej śmierci ratuje ją niezwykle przystojny chłopak o głębokich niebieskich oczach, ale to nie one przykuwają jej uwagę tylko potężne złoto-srebne skrzydła, które wyrastają z jego pleców, no właśnie skrzydła!!.
Dziewczyna nie ma pojęcia komu może zaufać, przyjaciel okazuje się wrogiem, wróg przyjacielem.

Czy Melanie zdoła poskładać swoje serce w całość?
Czy wreszcie dowie się kim są, a raczej byli jej rodzice?
Czy podała jej przeznaczeniu, jakim jest zgładzenie najpotężniejszego Upadłego?
I najważniejsze czy dowie się kim jest ona sama?

Pewnie myślicie sobie ze to kolejna dramatyczna opowieść o nastolatce, która nagle odkrywa ze magia istnieje oczywiście zakończona Happy-Endem. Niestety muszę was rozcarowacz ta opowieść nie zakończy się happy-endem bądź szczęśliwym zakończeniem jak kto woli, będą łzy, poleje się krew i na końcu nadejdzie śmierć.

- Przeszłość jest ważna ze względu na informacje i mądrość, jakie się w niej kryją. Ale można się w niej zagubić. Musisz nauczyć się zachowywać wiedzę z przeszłości, żyjąc chwilą obecną.  
Kategoria: Fantasy 
Autor: Sandra.A


ONA jest cichą, zakompleksioną dziewczyną, która nie potrafi odnaleźć się w szkolnym, ociekającym plotkami świecie. Natomiast ON to pewny siebie, arogancki chłopak, który bierze od życia, co tylko zechce i nie waha się przed krzywdzeniem innych osób.
Kategoria: Fanfiction --> Gwiazdy i fani
Autorka: viv v.


Bunt 
 Tysące mil, dziesiątki zmian i jeden telefon "-...Groźny przestępca uciekł z więzienia w Waszyngtonie..."
~*~
-...Bunt to nie najlepsza ucieczka...
-Ale ja się nie buntuje.
Kategoria: Fanfiction --> Gwiazdy i fani
Autorki:  Panda, Mrs Carter ;3 i Kagamine Len


"Zawsze na świecie ktoś na kogoś czeka..."
Straciła wszystko, co miało w jej życiu jakiekolwiek znaczenie. Sama w wielkim, wypełnionym wspomnieniami domu musi podjąć decyzję, jak od teraz żyć? Czy żyć w ogóle? Uciekając przed napastnikami trafia na niego i... Czemu jego oczy przybierają kolor błękitnego nieba, gdy patrzy na mnie? Ciepły wiatr delikatnie pieści moją skórę, gdy stoi blisko... Bliżej... Zmącone niepokojem bicie serca na nowo budzi ciało do życia. Nic już nie będzie takie samo...

Kategoria: Fantasy
Autor: Lilits


White Lotus 
 Czyste serce niewinnej istoty musi wspomnieniami wrócić do przeszłości, aby uwolnić swoje możliwości, jakie dał jej los. Nauczyć się odróżniać zło od dobra i zajrzeć w głąb mrocznego, zupełnie innego świata. Zmierzyć się z ludźmi, którzy dla własnych celów zrobią wszystko. To czas nauki na podejmowanie właściwych decyzji, doskonaleniu samego siebie a zwłaszcza na dążeniu do sprawiedliwości na świecie, gdzie krzywda może dosięgnąć każdego.
Kategoria: Fantasy
Autor: Mari Kim

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz