sobota, 14 marca 2015

[61] Aktualizacja

W jednym momencie Grace była szczęśliwa, w następnym została porwana. 
 Kategoria: Fanfiction --> Gwiazdy i fani
Autorka: Noelle Tmphson


Pamiętnik, dziennik, spis drobnych, a jakże istotnych wydarzeń dla osoby w tak młodym wieku. Okraszone twórczością artystyczną - Podejście do tematu Zniszcz Ten Dziennik okiem niedojrzałej studentki zafascynowanej tematyką mangi i anime. Niespełnionej rysowniczki.W założeniu - Zniszcz Ten Dziennik z punktu widzenia niedojrzałej, nieco (bardzo) niepoważnej studentki, wciąż oglądającej chińskie bajki, okraszone jej dziennymi przygodami w wielkim mieście. W którym żyje już dwudziesty rok, a wciąż gubi się pod własnym blokiem.
Kategoria: Pamiętnik
Autorka: Mała Lisica


 Nic nie jest takie, jakie mogłoby się wydawać.
Podobno Hogwart to najbezpieczniejsza szkoła magii w całej Anglii, ale nie dla mnie. To tam wszystko się zaczęło – seria niby niefortunnych zdarzeń okazała się morderstwem doskonałym. Tajemnice, sekrety, intrygi, a w epicentrum tego tornada ja i James Potter, który za wszelką cenę nie pozwala mi zostać samej. Łączy nas dziwna więź, której nie potrafimy logicznie wytłumaczyć, ale jest jedyną osobą, której mogę zaufać naprawdę. Zwłaszcza, kiedy wisi nade mną wyrok śmierci. Podobno ja jestem Ostatnia. Ale co to tak naprawdę znaczy? I czym jest Zło, które opanowało zamek?
Zazdrość i chęć zemsty niczym trucizna zawładnęła naszymi sercami.
Kategoria: Potterowskie --> Nowe Pokolenie
Autor: Thais


 Without 
 Twój świta jest idealny, piękny, nienaganny … ale jeśli KTOŚ zaburzy Ci Twój spokój? Czy będziesz w stanie funkcjonować tak jak dawniej? Jeśli zostanie skradziona Ci najdroższa rzecz jaką posiadasz… Co wtedy zrobisz? Będziesz walczyć? Zapragniesz zemsty? Czy może poddasz się i zapomnisz?
Historia o trzech, na pozór różnych i niepasujących do siebie osób.
Co je spotka, kiedy ich drogi się skrzyżują? Pomogą sobie nawzajem, czy może pozabijają się zimną krwią? Przyjaźni, zdrada, miłość, ból, tęsknota, tajemnica i coś co kryje się w każdym z nas, ale nie każdy jest w stanie to dostrzec.
You know my name.
Not my story.
You see my smile.
Not my pain.
You notice my cuts.
Not my scars.
You can read my lips.
Not my mind.
Zapraszamy do trochę innego świata, gdzie wszystko może się zdarzyć
Kategoria: Inne
Autor: Sora-Anja


 „Rainbow Basketball” jest zbiorowiskiem różnym opowiadań, tych smutnych jak i wesołych, strasznych jak i zabawnych, o tematyce shounen–ai i yaoi. Wszystkie zamieszczone tu historie są na podstawie sportowej mangi, a także anime „Kuroko no Basket” autorstwa Tadaoshiego Fujimaki, więc bohaterowie nie są stworzeni przeze mnie. Większość opowiadań, oneshotów i miniaturek znajdujących się na tym blogu będzie poświęcona Nijimurze i Haizakiemu, Aomine i Akashiemu, Miyajiemu i Hayamie, a nawet Hanamiyi i Kiyoshiemu, ale nie obiecuję, że będą tylko oni.
Kategoria: Fanfiction --> Manga & Anime
Autor: hana miya


 Olivia Manson przeprowadza się do Los Angeles, aby po śmierci rodziców, zacząć nowe życie. Jako, że skończyła najlepsze studia fotograficzne, nie ma problemu ze znalezieniem pracy właśnie w tej branży. Pracodawca jest oczarowany jej pracami i przyjmuje ją do zespołu. Dziewczyna próbuje zaklimatyzować się w nowym i całkiem obcym miejscu, lecz brak przyjaciół i rodziców ją dobija, przez co Olivia wieczorami zaczyna popijać alkohol. Pewnego dnia, kiedy dziewczyna wychodzi do sklepu, wpada na tajemniczego mężczyznę, który patrzy na nią przez chwilę, po czym bardzo zdziwiony, lub nawet zaintrygowany odchodzi. Kim był mężczyzna i czy zdąży namieszać jeszcze w życiu Olivii? A może ona sama, ma z nim jakiś związek?
Kategoria : Fantasy
Autorka: Wesoły Kostek


Jest to pisana kontynuacja znanej, telewizyjnej animacji Xiaolin Pojedynek Mistrzów. Opowiadającej o losach czwórki dzieci, szkolących się w klasztorze Shaolin. Młody mnich Omi (władający żywiołem wody), Brazylijczyk Raimundo (używający mocy wiatru), specjalistka od technologii, Japonka Kimiko (władająca ogniem) oraz teksański kowboj Clay (przynależny ziemi) wspólnie muszą stawić czoło złu, uosabianemu przede wszystkim przez ducha heylińskiej wiedźmy, Wuyi. Pokonując swoje słabości i przełamując lęki, toczą z przeciwnikami liczne pojedynki o Shen Gong Wu – przedmioty o niebywałej mocy, które w nieodpowiednich rękach mogą doprowadzić do katastrofy.
Kategoria: Fanfiction --> Xiaolin Showdown 
Autor: Raimundo


 Przypadek czy przeznaczenie?
Zwykła dziewczyna nieświadomie wkracza w świat, w którym ludzkie życie nie ma znaczenia.
Liczy się tylko władza, pieniądze i satysfakcja, jaką daje zabicie drugiego człowieka.

Brak zasad.
Brak współczucia.
Brak jakichkolwiek uczuć.

Nikt nie chciałby takiego życia.
Nikt nie chciałby narażać się na takie niebezpieczeństwo.
Nikt nie chciałby się aż tak bać o siebie i swoich bliskich.
ONA NIE MIAŁA WYBORU
Kategoria: Thriller 
Autor: Isia♥♥


 Golden mud
William Quincey mógłby być książkowym przykładem szlachcica-tyrana — nie ma za grosz szacunku do służby, którą traktuje jak najgorsze ścierwo, a każdy niższy od niego stanem nie jest godzien czyszczenia mu butów. Za jedyny słuszny wyznacznik wartości człowieka ma pieniądze, nie przywykł do okazywania sympatii czy współczucia, za to hojnie obdarza wszystkich wokół drwinami oraz pogardliwymi uwagami.
Wszystko zmienia się, kiedy w Instytucie Castlepond, renomowanej szkole dla młodych arystokratów, zjawia się Claire Eliott. To nie jest jednak historia z miłością od pierwszego wejrzenia, przeciwnie. Można nawet pokusić się o stwierdzenie, że Claire nie napawa Williama nienawiścią, lecz... przerażeniem.
Tylko dlaczego? I co to ma wspólnego z koszmarem, jaki nawiedził Quinceya tuż przed wyjazdem do Castlepond? 
Kategoria: Romans
Autorka: Onyks


 Rodzina wiele od ciebie oczekuje? A może w ogóle nie ma wymagań, daje ci wolną rękę w tym co robisz? Cokolwiek. I tak w życiu popełnisz wiele błędów i spotka cię mnóstwo przykrości. W dwa tysiące dwudziestym roku, Harry Potter zajął się swoim spokojnym życiem. Oddał pałeczkę swoim dzieciom, które... cóż, można stwierdzić, że odziedziczyły po nim zapał do wszystkiego, co najniebezpieczniejsze. Nie będzie potyczki z górskim trollem w formie przełamania pierwszych lodów, a jedyne co zostanie złamane to parę nosów, czaszek i serc. Jeśli nie boisz się utracić zdrowego rozsądku razem z Lily, Shannon, Jamesem, Eve, Anną, Albusem oraz wieloma innymi bohaterami, w których każdy powinien się od razu zakochać (bo ja tak zrobiłam) to serdecznie zapraszam!
Kategoria: Potterowskie --> Nowe pokolenie
Autor: #rebel


Po uratowaniu Steve'a Rogers'a, Bucky Barnes, aka Zimowy Żołnierz, wyrusza w podróż wgłąb siebie, by odnaleźć to, co zostało mu odebrane - własne "ja". Skrzywdzony przez okrutny los i agentów HYDRY stanie przed trudnym wyborem: oddać się w ręce HYDRY, TARCZY, czy może spróbować odzyskać kontrolę nad własnym istnieniem. Czy uda mu się odnaleźć siebie? Czy sam da sobie radę? Czy będzie miał odwagę sprostać wyzwaniom stawianym przez ścigających go agentów HYDRY i ukrytej komórki TARCZY?
Kategoria: Fanfiction --> Bohaterowie Marvela
Autor: Astrid Löfgren.


 Firn fields
Oddać pamięć za bycie wyjątkowym, to chyba nie duże poświęcenie? Stracić parę wspomnień, które i tak prędzej czy później zostałyby zatarte przez czas bądź wyparte przez umysł. Czy to wysoka cena za niezwykły dar? Tak i to ogromna.
W skutek wypadku samochodowego Lily zapada w śpiączkę. Gdy się budzi, wszystko co tak dobrze znała, przestaje mieć sens. Świat wydaje się być inny, lecz tak naprawdę to ona się zmieniła. Dawne zajęcia przestały ją cieszy, zniknęły ambitne plany, a w ukochanym chłopaku zaczęły przeszkadzać jej cechy, na które wcześniej nie zwracała uwagi. Jednakże najbardziej uporczywy jest nowy dar. To on nie pozwala wrócić do dawnej rzeczywistości. Okropna prawda nie da o sobie zapomnieć i prędzej czy później wyjdzie na jaw. Oby później.
Kategoria: Fantasy
Autorka: puck


Czego alfy szukają w Ikeburko? Dlaczego oczy Orihary błyskają czerwienią? Czemu demoniczny rozgrywający biega po szkole z karabinem nabitym tojadem? Kto jest na tyle szalony, że próbuje zakumplować się z wilkołakami? Czy wkurzony Shizuo nadal rzuca znakami drogowymi, a Stiles w dalszym ciągu nie otrzymał pozwolenia na broń?
Otrzeżenie: odradza się każdemu, kto uczulony jest na: ostre zagrywki poniżej pasa, cięty język wilków , Hale'a bez koszulki, kradzieże wspomnień i pragnienia krwawej zemsty, historie o pełniach zabarwionych lękiem, zaprawionych często wisielczym humorem.
Lecz jeśli nie cykasz… Chodź i zwiedzaj Ikeburko, gdzie ulicami miasta przemykają bezgłowi jeźdźcy i jeszcze dziwniejszą mieścinę Beacon Hills, w której nie milknie wilczy skowyt. Pozwól obrócić w pył swoje poczucie bezpiecznej rzeczywistości, odważ się wystawić na próbę swój zdrowy rozsądek i skonfrontuj się z "Turn to dust".
Kategoria: Fanfiction --> Seriale
Autor: Wilczy


Wciąż przed oczyma miała jej smutną twarz, kiedy krzyczała, co o niej myśli, jak bardzo jej nienawidzi, wypominała, że jest już dawno dorosła i nie potrzebuje rodzicielskiej kontroli.
- Przykro mi. - pocałował brązowooką w skroń. - Chodź, wszystko mi powiesz.
- Dziękuję, Ashi. Dziękuję za wszystko. - wyszeptała, dławiąc się potokiem łez.
Kategoria: Fanfiction --> Gwiazdy i fani
Autor: Jull


Brat Lexi popełnił samobójstwo. Rzucił się z dachu i zapadł w śpiączkę. Lexi jest zdruzgotana i nie może zrozumieć dlaczego to zrobił, w dodatku dzień po tym dostaje list od swojego brata. Chłopak miał jakąś tajemnicę. Tajemnicę związaną z jego nową szkołą i czymś, co uczniowie nazywają Króliczą Norą. Lexi postanawia, że znajdzie odpowiedzi na dręczące ją pytania i zemści się. Ale jedynym sposobem na poznanie prawdy jest przeniesienie się do szkoły brata, jednak zaraz po przekroczeniu progu, zmienia się wszystko. Lexi świadomie czy nieświadomie wkracza do niezwykle niebezpiecznej gry, której stawką jest dosłownie wszystko: prawda, sprawiedliwość, miłość oraz życie dziewczyny i jej brata. Królicza Nora wzywa śmiałków na zgubienie, a Lexi musi się dowiedzieć, kto stoi za imieniem Fałszywej Alicji, nim cały znany jej świat legnie w gruzach.
Kiedy wszystko traci sens, nie masz pojęcia kto jest twoim przyjacielem, a kto zamierza skrócić cię o głowę…
Kategoria: Psychologiczne
Autor: Amnesia


 Piszę o moich rozmyśleniach, o tym co mi się wydarzyło i o tym co wy chcecie. Można powiedzieć, że ten blog jest o wszystkim. Pojawiają się też recenzje książek, filmów, produktów. 
Kategoria: Pamiętnik
Autorka: Marcelina Dziubińska


Hayley & Adriene - finding the TRUTH 
Adriene traci pamięć na skutek wypadku samochodowego spowodowanego przez jej bliźniaczkę. Dziewczyna nie pamięta zupełnie nic. Wyjątkiem są wspomnienia związane z jej siostrą, Hayley. Widocznie bliźniacza więź może przetrwać wszystko...
Hayley, chcąc odkupić swoje winy, postanawia za wszelką cenę pomóc odzyskać siostrze to co straciła - pamięć i wspomnienia bez których Adriene nie może być tą samą dziewczyną, którą była przed feralnym wypadkiem.
A może to właściwy moment by wreszcie odszukać biologicznych rodziców?

Kategoria: Obyczajowe
Autor: Raspberry White


Tu gdzie żyje, trwam, widzę, znam. To miejsce w którym muszę być. Jak się stąd wyrwać? Jak zażyć wolności? Nie da się. To przez mój wiek. Gimnazjalistka nie może przecież uciec, nie może się osiedlić w spokojnym miejscu. Błądzę w myślach. Magia często śni mi się po nocach, za dnia nie jestem tolerowana przez rówieśników, nie przeszkadza mi to, ale czuje ból.
Kategoria: Psychologiczne
Autor: Koralila

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz