wtorek, 7 kwietnia 2015

Nowe posty #211

Dziecko Kolorów
Pomadki True Colour od HEAN - czyli tanio, kolorowo i krajowo
Bardzo się cieszę, że zdecydowałam się na zakup pomadek True Colour marki HEAN, bo po pierwsze, jest to polska firma produkująca kosmetyki, a dobrze jest wspierać nasze krajowe produkty i firmy. Po drugie, kolory tych szminek, lub jak kto woli, pomadek, są tak intensywne, że niektóre droższe szminki mogą się schować ;). 
Autorka: Ravi Ollie


"Życie Toyani, cz.2"
Nabrzmiałe i blade ciała topielców były dość trudne do rozpoznania, więc na początku nie wiedziała, o co właściwie chodzi. Przypatrzyła się bliżej czteroosobowej rodzinie i odkryła, że dwaj chłopcy przypominają jej Saara i Norena, a po kilku sekundach zrozumiała także, że oni nie są podobni do jej siostrzeńców, tylko nimi są. Więc ta kobieta... i ten mężczyzna... oni wszyscy są...
Osunęła się do tyłu i byłaby upadła i rozbiła sobie głowę, gdyby nie czyjeś silne ramiona.  
Autor: kotołaczka02


"Malec: Szklany Pantofelek"
Rozdział 1
- Ciii... - Alec modlił się, aby nikt tego nie usłyszał. - Kocham cię Magnusie. - Zrobił krok do przodu i pogłaskał ukochanego po policzku. Jego niebieskie oczy wpatrzyły się w złoto-zielone. - Kocham cię i będę cię kochał na zawsze – wypowiedziawszy te słowa pocałował go, a był to bardzo namiętny pocałunek. Chłopak oddał w niego całego siebie, całą swoją duszę i miłość. On także się stęsknił. Adrenalina jaką czuł, łamiąc zasady ojca napędzała jeszcze bardziej jego uczucie. Po kilku bardzo długich sekundach oderwał swoje usta od ust czarownika. - Nigdy o tym nie zapomnij ukochany. - I pocałował go po raz kolejny, lecz teraz delikatniej, jakby ten był z porcelany."
Autorka: Królewna SnieżkaBrak komentarzy:

Prześlij komentarz