wtorek, 26 maja 2015

[64] Aktualizacja

Blogi przypiszę do kategorii jutro! 

 A gdyby tak królewna, która całe życie spędziła w pałacu, trafiła do liceum? Historia Aylin, która oderwana od bogatego i wygodnego życia w pałacu, zmuszona jest do poznania życia zwykłej nastolatki. Czy zrozumie, czemu ojciec poddał ją próbie? Czy poradzi sobie w życiu, w którym prawdziwym wyzwaniem będzie dla niej przetrwanie na pełnym rozwrzeszczanych nastolatków korytarzu? Czy zapragnie czegoś więcej, niż życie w pałacu pod okiem straży? Czy pogodzi w sobie role nastolatki i królewny?
Kategoria: Inne
Autorka: Only Dream 


 Caroline powraca do rodzinnego miasteczka po półtora roku nieobecności. Dziewczyna orientuje się, że wiele zmieniło się od jej wyjazdu, a spokojne Infinityville nie jest już tak bezpieczne jak kiedyś. Tajemnice, które jej przyjaciele przed nią mieli, wychodzą na światło dzienne, a Caroline może zapomnieć o pomyśle, by wszystko było takie jak przedtem. W dodatku, dziewczyna znajdzie się w bardzo niefortunnej sytuacji, która doprowadzi do ściągnięcia na siebie ogromnego niebezpieczeństwa. Jakby tego było mało, wpadnie w oko bardzo przystojnemu wampirowi, znanemu ze swojej bezlitosności i potęgi.
Kategoria: Romans
Autorka: Caroline


Fan Fiction „Zagadka” opowiada o Phoebe Ackles, która sądzi, że przeszłość jest już za nią. Uważa, że zaczęła życie na nowo w nowym otoczeniu, aż pewnego dnia w pracy musi stawić czoła wspomnieniom. Ktoś w Sydney zaczyna podszywać się za jej zmarłego brata, jednak czy na pewno? Czy jej brat zginął, może upozorował własną śmierć? Dziewczyna dostaje do rozwiązania trudną zagadkę, która pociąga za sobą pionki ustawione na planszy jej przeciwnika. Phoebe zmuszona jest zwrócić się o pomoc do dawnych przyjaciół i jej nieszczęsnej, pierwszej miłości.
Czy ponowne wkroczenie do świata wyścigów, gangów i przestępstw, skończy się tak jak ostatnio?
Dziewczyna rozwiąże na czas zagadkę, by nikt przez to nie ucierpiał?
Czy jej dawne uczucia narodzą się na nowo?
Jedna rzecz jest pewna, osoba jeżdżąca stuningowaną, czarną Mazdą RX-7 musi zostać zidentyfikowana.  
Kategoria: Fanfiction --> Gwiazdy i fani
Autorka: sraczo popychacz


We are the Dreamers
Kim jesteśmy?
Jesteśmy tchórzami, bo boimy się żyć.
Jesteśmy uciekinierami, bo uciekamy od problemów.
Jesteśmy marzycielami, bo nic innego nam nie zostało.
Kategoria: Fantasy
Autor: Odile


Hermiona pewnego dnia dowiaduje się, że jest córką Regulusa Blacka i Dorcas Meadowes. W jednej chwili jej życie zmienia się o sto osiemdziesiąt stopni. Pokłócona z przyjaciółmi i rodzina stara się odnaleźć siebie. Nie mogąc się pogodzić z narzucaniem przez ojca jego woli, Hermiona przyłącza się do Śmierciożerców i tam w obozie śmierci poznaję prawdziwych przyjaciół i smak zakazanej miłości.
Kategoria: Potterowskie --> Trio Hogwartu
Autora: Harmonia


 Mały wypad za miasto - tak to nazwałam. Para nastolatków. Nie zwracałam uwagi na to, że była druga w nocy, a on nagle postanowił się ze mną spotkać. Gdybym teraz mogła cofnąć czas nie doszłoby do tego tragicznego wypadku, w którym on stał się główną ofiarą. Odszedł, a razem ze sobą zabrał całe moje szczęście.
Wszystko wokół mnie przypominało mi jego obecność. Nie potrafiłam tego wytrzymać. Wyjechałam. Spakowałam walizki i zostawiłam wszystkie wspomnienia w rodzinnym mieście.
Teraz mam 25 lat, narzeczonego i wymarzoną pracę. Zapomniałam o bólu - nie o nim. Boję się jednak, że nie wiem wszystkiego. Mam dziwne przeczucie, że ten wypadek zakończył się zupełnie inaczej. Bliscy twierdzą, że wariuję, ale ja wciąż czuję jego obecność...
 Kategoria: Romans
 Autor: Syl wia


 Camellie to dziewczyna z biednej rodziny. Pewnej nocy jej rodzice zostają aresztowani za dużą kradzież, a ona zostaje zamknięta w poprawczaku. Ucieka z niego, lecz jest już za późno. Jej rodzice umarli podczas ucieczki z więzienia. Camellie przebywa trudną drogę do Londynu by tam popełnić samobójstwo. Gdy już spada z wierzowca, w ostatniej chwili ktoś ją ratuje. Wpada przez okno do laboratorium naukowców. Doktor Clarence Dickens i Naberius Balta opiekują się dziewczynką i pomagają jej dojść do zdrowia, a potem adoptują. Po wielu latach Camellie dostaje się do laboratoriym chemicznego i robi eksperymenty na próbę. Jednak znajduje też tajemniczą substancję. Przypadkowo ta substancja ląduje w jej próbnym eksperymencie razem z lodami waniliowymi. Wybuch niemal rozsadza lab. Jednak dziewczyna przeżywa. A co gorsza coś zaczyna się z nią dziać. Sama nie wie co to jest, ale gdy do jej pokoju wpada tajniak, wie, że musi uciekać.
Kategoria: Science Fiction
Autor: Cameleon

 Sabrina Dox to można powiedzieć przeciętna jedenastolatka z Fracji. Ale każdy kto o niej słyszał wie, że to nie jest prawda. Jej nadzwyczajna historia zaczęła się pierwszego dnia w szkole. Zestresowana dziewczynka przedstawiała się klasie gdy jej włosy stały się różowe! Od tego dnia jej życie nie było już normalne. Nękana przez koleżanki z klasy, wyśmiewana za swoje dziwne hobby. Jednak coś może się zmienić gdy wraz z rodzicami przeprowadza się do Londynu. Czy nowy początek będzie lepszy od poprzedniego? Czy znajdzie przyjacół, miłość i odkryje sekrety swojego ojca?
Kategoria: Fantasy
Autor: Cameleon

 Różnorodne opowiadania yaoi, głownie na podstawie anime Kuroko no Basket, ale nie tylko! Znajdziecie tutaj również opka z Bleacha, Tokyo Ghoula, Shingeki no Kyojin, K project i wiele, wiele innych. Wszystko to przyprawione różnorodnymi parringami, obrazkami i muzyką.
Kategoria: Fanfiction --> Manga & Anime
 Autor: Shiro Writer


 "Dobra córka zła" to opowiadanie o przygodzie niesamowitej dziewczyny. Aleksandra Barwińska jest córką szatana i czarownicy. Ola z powodu swoich umiejętności ma coraz większe problemy. Czy uda jej się pokonać przeciwności losu?
Kategoria: Fantasy 
Autorka: Lexi D.


Za dnia niezauważalna; w nocy śmiertelnie niebezpieczna.
Nie cofnie się przed niczym; bo przecież dla niej nie ma zadania nie do wykonania.
Zrobi wszystko, żeby pomóc bratu i zemścić się na ludziach, którzy ją zniszczyli.
Strzeż się – możesz być kolejny na liście Czarnego Anioła.
- Wiesz, że jak się o tym dowiedzą, to nas zabiją?
- Od kiedy przejmujesz się zdaniem innych, Raven?
- Punkt dla ciebie, Tomlinson.
Kategoria: Fanfiction --> Gwiazdy i fani
Autor: Jesica Evans


Kosz Z Tanimi Książkami
Witamy serdecznie!

Jesteśmy parą zapalonych czytelników, którzy pragną podzielić się z Wami swoją pasją. Kosz z tanimi książkami będzie więc blogiem w którym będziecie mogli przeczytać recenzje książek, mang, a w przyszłości, kto wie, może poszerzymy swoją działalność przedstawiając Wam gry, filmy - choć nie będziemy ukrywać, że to słowo pisane jest najbliższe naszym sercom. Mamy nadzieję, że czas spędzony na KZTK uznacie za mile spędzony.

Niektórzy z Was zapewne będą się zastanawiać skąd wzięła się nazwa bloga. Śpieszymy więc z wyjaśnieniami. KZTK jest swego rodzaju hołdem dla wszystkich koszy wypełnionym po brzegi przecenionymi książkami, na których przekopywaniu spędziliśmy wiele bardziej lub mniej owocnych godzin. Jest to także pokłon w stronę wszelkiego typu wyprzedażom i księgarniom z tanimi książkami, które, nie ukrywajmy dla nałogowych czytelników są prawdziwym zbawieniem.

Na KZTK będziemy przedstawiać tytuły nowe i stare, te przybyłe prosto z księgarni, jak i przygarnięte z drugiej ręki - ponieważ wszystkie je kochamy tak samo mocno. Niezależnie czy pachną jeszcze drukarnią, czy kuszą szelestem pożółkłych kartek.

Życzymy miłej lektury :)
Kategoria: Recenzje
Autorki: Artius i Andromeda


 Młoda czarownica dostaje drugą szansę, Śmierć odeszła pozwalają żyć jej dalej. Dzięki dobroci Albusa Dumbledore'a ma okazję poznać Hogwart oraz świat magii.
Dlaczego Severus Snape zostanie wplątany w całą sytuację? Kim jest William McBlack oraz Adham Svartur? Jakie nieodkryte tajemnice skrywa magiczna szkoła? Czym jest "Piękna magia"? Jak wielkie znaczenie ma kolor szmaragdowy dla głównych bohaterów? Tego wszystkiego dowiecie się z "Zieleni".
Kategoria: Potterowskie --> Trio Hogwartu  
Autor: Marika Snape

 Można zaryzykować stwierdzeniem, że czarodziejski świat już nigdy nie zazna spokoju. Miesiąc po zgładzeniu Lorda Voldemorta, ciemność znów rusza do boju. Teraz jednak pod zgoła odmienną postacią. Gdy w życiu Harry'ego i spółki pojawia się tajemnicza przybyszka, powietrze znów gęstnieje, skażone odorem niebezpieczeństwa. Komu tym razem zacznie zależeć na przelewie krwi niewinnych? Kim będzie kolejny "wybraniec"? Jak wielka bitwa przemieniła Hogwart? Magia kontra przyziemna namiętność, intrygi, sekrety oraz zdrady. Dorosłość brutalnie wita słynnych bohaterów, czy uda im się w niej odnaleźć? "Dziedziczka" udzieli każdej odpowiedzi...
Kategoria: Potterowskie --> Trio Hogwartu  
Autorka: Half-blood Princess


  Cisza
Mimo, że minął już ponad rok, Adam Dewecki wciąż nie może dojść do siebie od kiedy nieśmiała Aleksandra, o której istnieniu nie miał nawet pojęcia, uratowała go przed niechybną śmiercią pod kołami samochodu. Niestety sama zginęła.
Rodzice chłopaka zaniepokojeni jego stanem postanawiają przeprowadzić się do innego miasta. Jakie wielkie musiało być zdziwienie Adama, gdy na korytarzu swojego nowego gimnazjum spotyka właśnie... Alex.
Chłopak próbuje zbliżyć się do Aleksandry, jednak ta specjalnie go unika, ciągle tłumacząc się tylko jednym zdaniem: Nie wolno mi. Jest jeszcze ten dziwny tatuaż na jej ramieniu.
Kim jest tajemnicza Aleksandra i jakim cudem... żyje?

Wkrocz do tajemniczego świata Łowców i Wilkołaków, między którymi toczy się nieustanna wojna. Która strona wygra?
Kategoria: Fantasy
Autor: Alex Przybylska


Wzgórza Beverly Hills skrywają więcej tajemnic niż ktokolwiek mógłby przypuścić. Pewnej gwieździstej nocy, trójka aktorów odnajduje w przydrożnym lesie zmaltretowaną kobietę. Odtąd życie jednego z nich miało się diametralnie zmienić... Jak bardzo niebezpieczne okażą się sekrety osobniczki dotkniętej tragedią? Ile sławny mężczyzna będzie gotów dla niej zaryzykować? Co jeżeli w grę wchodzi handel żywym towarem, sutenerstwo, a nawet mafijne potyczki? Czy dwójkę bohaterów połączy kontrowersyjny romans? Jedno jest pewne - czyjaś egzystencja nigdy nie była do tego stopnia zagrożona, natomiast wybór między tym co łatwe a słuszne, tak trudny.
Kategoria: Fanfiction --> Gwiazdy i fani
 Autor: Audrey♥


 Voldemort został pokonany, a młodzi czarodzieje wracają do zamku by rozpocząć kolejny rok nauki. Związek Hermiony i Rona nie jest sielanką, chłopak co raz więcej czasu spędza ze swoją byłą dziewczyną Lavender Brown. Hermiona zaś stara się doskonalić swoje magiczne umiejętności. Niespodziewanie do Hogwartu powraca także Draco Malfoy, który pragnie zmienić dotychczasowe swoje życie. 
Kategoria: Potterowskie --> Trio Hogwartu 


 Po zakończeniu wojny Draco Malfoy prowadzi nudne życie, pracując w Ministerstwie w Departamencie Przestrzegania Praw Czarodziejów. Wszystko jednak ulega zmianie, gdy w jego życiu ponownie pojawia się Hermiona Granger ze swoją córeczką.
Kategoria: Potterowskie --> Trio Hogwartu 
Autor: Andromeda


Aurorzy
Ginewra Weasley po ukończeniu nauki w Hogwarcie i trzyletnim pobycie w Nowym Jorku, wraca do kraju i zostaje uznaną Aurorką. Jej związek z Harrym Potterem nie przetrwał próby czasu i oboje postanowili ułożyć sobie życie osobno. Ona jest samotną kobietą mieszkającą w niewielkiej kamienicy na przedmieściu Londynu. On zaś sławnym graczem Qudditcha i ojcem dwójki synów. Niespodziewanie sam Minister Magii oznajmia jej, że odtąd nie będzie pracowała sama. Jej partnerem okazuje się być Draco Malfoy..
Kategoria: Potterowskie --> Trio Hogwartu  
Autor: Another


Ginewra Druella Rosier
Życie Ginny Weasley w jednym momencie zmienia się o sto osiemdziesiąt stopni. Dowiaduje się szokującej prawdy o sobie i o swoim pochodzeniu. Poznaję swoich byłych wrogów od całkiem innej strony i uczy się być całkiem nową osobą. Traci kontakt z przyjaciółmi, którzy nie chcą jej zrozumieć. Gdy wszystko powoli się wali na jej drodze staję Draco Malfoy, który wyciąga w jej stronę pomocną dłoń.
Kategoria: Potterowskie --> Trio Hogwartu 
Autor: Another


 Jedna sekunda, jeden wdech, próbujesz się uspokoić, bledniesz i krzyczysz. Życie to nieustająca walka o przetrwanie, jak twierdzi główna bohaterka - Anastasia Heather, sama w wieku piętnastu lat stała się jedynym oparciem dla swojej młodszej siostry Sophie, kiedy ich rodzice giną w pożarze. Sophie jest jedyną osobą w życiu dziewczyny którą kocha bardziej niż samą siebie. Dziewczęta przeprowadzają się do swojego wuja, Louis'a Shay'a który z początku nie interesuje się nikim innym jak swoimi trunkami. Zmienia się to, w życiu Any zachodzą ogromne zmiany. Ale nie tylko... Co jeśli w Hogwarcie zaczną się dziać złe rzeczy, lecz nie tylko w nim? W całym świecie czarodzieji? Co jeśli Anastasia pozna kogoś kto wywróci jej świat do góry nogami? I co jeżeli stanie się wraz ze swoją siostrą, symbolem nowego świata? " Zawsze będę Cię chronić, moja księżniczko..." - A.G.H
A czy ty, oddałbyś swoje życie by uratować osobę bliską Ci sercu?  
Kategoria: Potterowskie --> Trio Hogwartu 
Autorka: Aillene McCarteney


Kategoria: Moda
Autorka: Gabrysia Majcherczak


 Jakich wspomnień może strzec pamiętnik siedemdziesięciolatki znad północnej Kalifornii? Za kim tęskni Charlotte? Czego żałuje? Nad czym ubolewa? Historia rozgrywa się na przełomie lat sześćdziesiątych oraz siedemdziesiątych ubiegłego wieku. Nastoletnia córka pastora przeżyła samobójstwo chorej matki, wyszydzenia ze strony kolegów, jak też brutalną napaść. Okrutne doświadczenia uczyniły z niej silną, niezależną osobę. Zamieszkiwanie małej miejscowości pod opieką konserwatywnego ojca, samo w sobie nie jest usłane różami. Kiedy do "Tesoro" przybywa cygański tabor, pojawiają się rasistowskie uprzedzenia. Jednak osamotniona Charlotte odnajduje oparcie w dziesięć lat starszym Rouxie, a z czasem ich przyjaźń zradza silną miłość. Niebawem wybucha skandal, zaś ludzka nienawiść wymyka się spod kontroli...
 Kategoria: Romans
 Autorka: Dor Ka


 Dwaj Bracia, synowie Odyna są jak ogień i woda, dosłownie. Ich dotychczasowe życie zmienia się za sprawą jednego snu. Co się stanie, kiedy wyruszą na spotkanie z przygodą? Czy odnajdą swoje powołanie? 
Kategoria: Fanfiction --> Mitologia
Autorka:  Oliwia Żarnik


Starling City miasto grzechów i tajemnic . Po ,,tragicznej śmierci’’ Sary i Oliver Laurel wyjechała z miasta by odpocząć .Taa jasne . Tam narodził się jej demon ,który nie spocznie póki nie dokona zemsty. Spokój został przelany krwią ,ale nie na długo.Teraz do Laurel docierają złe sygnały . Stara się żyć normalnie ,ale nawiedzające ją sny,listy przypominają jej o dawnej historii, która jeszcze nie została zakończona . Do czego będzie zdolna by ratować bliskich ? Jeśli ona nie zapłaci za swoje sekrety spłonie miasto . Nikt się przed nim nie uchronić . Jak wiadomo zło nie śpi,a starzy znajomi Arrowa postanowią zawitać do miasta w najmniej oczekiwanym momencie wykorzystując złe położenie przyjaciół .

Laurel na swojej drodze spotka wieli bohaterów i złoczyńców. Pytanie tylko czym się stanie czy tym z kim walczy ? Czy przeistoczy się w coś dobrego ? Jedno jest pewne nic nigdy nie jest tym na co wygląda … 
Kategoria: Fanfiction --> Seriale
Autor: Radosna Oli


"To tylko iluzja..."
Hermiona Granger uświadamia sobie, że Harry Potter jest dla niej kimś więcej niż przyjacielem. Zaczynając swój szósty rok nauki w Hogwarcie, poznaje tajemniczą Carmen Brown. Co takiego ukrywa dziewczyna? Czy pomoże jej i Harry'emu pokonać Voldemorta z armią wampirów, czy też zupełnie ją pogrąży?
Kategoria: Potterowskie --> Trio Hogwartu 
Autor: Jacksa


Victoria Starkweather i Natalie Castey mają za sobą mroczną przeszłość. Płatna zabójczyni oraz hakerka próbują odnaleźć się w nowym życiu. Po traumie z młodości, wciąż przeżywają tragedię na nowo. Zapomniały, jak to jest kochać. Niespodziewanie na ich drodze zjawiają się mężczyźni, zmieniający całkowicie ich dotychczasowe poglądy.
Kategoria: Fanfiction --> Gwiazdy i fani
 Autorzy: Castey, Starkweather


,, Spoglądam na lezącą na łóżku kobietę o długich, ognistych lokach zakrywających jej piękną twarz. Śpi. Śpi jak zabita, a to wszystko moja zasługa.
Uśmiecham się do siebie w czystej, męskiej satysfakcji. Doprowadziłem ją do wielu wspaniałych orgazmów i jestem z siebie cholernie dumny. Nie pamiętam jak ma na imię, jest nowa. Dzisiaj spotkałem się z nią pierwszy raz. ''
Historia żigolaka, który mimo bogatego, pełnego kobiecych ciał i głośnych orgazmów życia cierpi na poważną chorobę... Miłość może być okrutna...
 Kategoria: Romans
 Autor: Wiktor Domin


 Nie jest to opowiadanie o kolejnej Katniss Everdeen, próbującej wzniecić powstanie. Ani o miłości na arenie I próbie uratowania tej drugiej połówki. Nawet o pewnym siebie zawodowcu lub wygadanej siedemnastolatce z silnym charakterem. Będzie opowiadać o czymś innym. Czym? Przekonajcie się sami …  
Kategoria:  Fanfiction --> Igrzyska Śmierci 
Autor: Okej


Things I can
Młodzież z Beverly Hills, jednej z najbogatszych dzielnic Los Angeles, brana jest za najbardziej snobistyczną i niewychowaną część społeczeństwa. Ci, którzy już w dniu urodzin przypisani zostali do najbardziej prestiżowej szkoły - Beverly High School, z marszu wrzuceni zostają do ogromnego worka z napisem "megalomania".
Laila Ryan robi wszystko, by utrzymać swoją pozycję w Beverly HS. Jej życiowym celem jest znalezienie prawdziwej miłości, co jest zadaniem prawie niewykonalnym. W Beverly High School nie ma miejsca na prawdziwe uczucia. Tam liczą się kontakty, wiedza, pieniądze i spryt.
Z kolei nowy uczeń, Nataniel Wild, dopiero wkracza w ten świat. Reguły gry są dla niego nieznane, zachowanie uczniów budzi w nim przerażenie, a największym problemem okazują się być pieniądze, a raczej... ich brak.
"Zwykła historia o miłości", w której "wszystkie chwyty są dozwolone". 
 Kategoria: Obyczajowe
Autor: Martis


Bitwa Cierniowego Lasu 

 Will jest już pełnoprawnym zwiadowcą, ale ciągle czuje się bezradny. Nie czuje się gotowy na przyjęcie srebrnego dębowego liścia, a na dodatek ciągle waha się co do Alyss - dyplomantki, która od dawna daje mu znaki o jej zainteresowaniu, które jest odwzajemniane. Prócz różnorodnych problemów sercowych, nad Araluenem wisi widmo wojny z Temudżeinami. Will ma już wyznaczoną pozycję w tej bitwie, która zdarzy się już niebawem, gdy nagle staje się coś, co na zawsze odmieni losy królestwa...
Kategoria: Fantasy
 Autor: SombraK'kie


Zapach Cierpienia 
 Główna bohaterka marzyła o wspaniałym życiu, dobrej pracy i założeniu rodziny. Wszystko legło w gruzach... po części. Dziewczyna skończyła dobre studia, znalazła pracę, ale potem straciła rodziców, jej siostra wyjechała za granicę. Frances poznała wspaniałego, wtedy mężczyznę, który ściągnął ją na dno. On był narkomanem, postanowił znalezć sobie towarzyszkę, więc podał jej narkotyki. Dziewczyna uzależniła się, a mężczyzna sprzedał ją ćpunom za działkę. Została zgwałcona i pobita, zostawiona samej sobie. Wtedy do miasta wraca jej siostra, która znajduje młodą dziewczynę pod swoim mieszkaniem. Siostra proponuje jej odwyk, ale ta odmawia. Po kilku dniach, podczas których dziewczyna dochodzi do siebie, wszystko znowu wraca. Wkrótce do dziewczyny puka przeszłość. Czy zgodzi się na odwyk i pomoc siostry. Co zrobiła w przeszłości dziewczyna?  
Kategoria: Obyczajowe
Autor: Wesoły Kostek


Przebudzenie
Chłopak z niepewną przeszłością i jeszcze mniej pewną przyszłością. Dziewczyna, która boi się żyć. Oboje zagubieni, oboje zniszczeni. Między nimi umiejętność kontroli snów, ból, niespełnione nadzieje i rodzące się uczucie. Co z tego wyniknie?
Kategoria: Romans

Autorka: Raven

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz